Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

0 Mondial Drift L Nasıl Alınır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamunaleyküm arkadaşlar Allahın izniyle Mondial drift l almak istiyoruz fakat Mondialın kendi sitesinde 0 fiyatı 58.436 TL iken bayiilerde ya yok ya da yüksek fiyat veriyorlar. İstanbul'da oturuyorum İstanbul veya yakın illerden resmi sitesindeki satış fiyatıyla satan bir bayii var mıdır. Teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Oktay motor liste fiyatından satış yapıyor olabilir, ama ödeyip beklemeniz gerekir

Yok ben bekleyemem direkt alacağım diyorsanız tüm bayileri arayın sorun elinde olup liste fiyatı veren vardır

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    şu an karaborsa durumu devam ettiği için mecburen bayi bayi gezmekten başka çare yok malesef.

Aradım birkaç tane kalmadı dediler ama hepsini arayacağım inşallah.

Motosikleti
    KTM Duke 250 ABS
    Karaborsa çok revaçta olduğu için malesef bayilerde bulmak zor.Hem B ehliyetlere verileceği söylenen sürme hakkı,hem de karaborsa fiyatları uçtuğundan bulmak çok zor.Umarım şansınız yaver gider de bulabilirsiniz.

Motosikleti
    CF Moto CL-X 250 / TVS Jupiter 125
    5-6 aydır piyasası bu durumda yazdan önce hafif hasarlı drifti liste fiyatının üzerine satmıştım. Ya bayilere tek tek soracaksın yada temiz düşük km 2.el alıp keyfine bakacaksın.

drift l yi sahibinden sıfır satanlar var fiyatı bajaj ns125 ile aynı seviyeye geliyor. O parayı vereceksen ns125 al çok daha kaliteli motor.
    alicansari bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)