Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

25k bütçe ve motosiklet önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    hi guys, nasılsınız abiler, hep erkek erkeğe fikir alışverişi yapıyoruz farkında mısınız? neyse bu ayrı bir tartışma konusu...

abiler 25k bütçe var, öyle bir motosiklet önerin ki yakıtı az olsun, dışarıdan bakınca çok karizma bir görüntüsü olsun, muadillerine göre en güçlü modellerden olsun, sürerken de konforlu bir şey olsun. duruma göre bütçe ye 27k yı da bir miktar geçebilirmiş,

motor bana lazım değil, foruma üye bir arkadaşın henüz konu açma yetkisi yokmuş bu yüzden bana yazdı, bana yazdı çünkü aklında Tvs Apache varmış ve benim profilde de o motor yazıyor...

arkadaşın kriterleri 2012 model Tvs Apache'ye uygun fakat belki daha uygun bir model vardır, evet, önerilerinizi bekliyorum.

25k ya şöyle roket gibi bir şey önerin, aslında cg ile 200 yapanlar da varmış, cg uygunmudur? 200cc ye modifiye edip üstünde düz yatarak kullanınca baya seri oluyor sanırım.
    Hakan334 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cb250r
    1-sahibindene gir.
    2-27k maks fiyat filtresi yap
    3-sergilenen modellerden begendiklerini not et
    4-bu modellerin kullanici yorumlarini youtube dan izle
    5-biraz daha izle
    6-tekrar izle
    7-kafanda hala soru isareti kalirsa su modeller arasinda kaldim hangisni alayim diye baslik ac.
    8-tüm bu veriler isiginda istedigin motoru al.
    Atincozkan ve fatih.met bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    O paraya alincak motor 120 yi gecmez.
    Mondial in extreme 200 u var cross sifiri 32bin tl falan...
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...68582759/detay
    fatih.met bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-sahibindene gir.
    2-27k maks fiyat filtresi yap
    3-sergilenen modellerden begendiklerini not et
    4-bu modellerin kullanici yorumlarini youtube dan izle
    5-biraz daha izle
    6-tekrar izle
    7-kafanda hala soru isareti kalirsa su modeller arasinda kaldim hangisni alayim diye baslik ac.
    8-tüm bu veriler isiginda istedigin motoru al.
    kanka bu güzel bir yöntem, hatta bende daha gelişmiş versiyonunu uyguluyorum... şahsen pazarlıktan nefret ederim ve genelde pazarlık etmem fakat ufaktan bir kez yokluyorum... bu yüzden bütçe 27k ise ben arama fiyatını 30k yapıyorum gibi...

Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O paraya alincak motor 120 yi gecmez.
    Mondial in extreme 200 u var cross sifiri 32bin tl falan...
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...68582759/detay
    Ben motosiklet alırken araştırma yapıyordum, şimdi bana lazım olmadığı için pek motosikletleri takip etmiyorum... hani şu anki aklım olsa yine 2. el Tvs Apache alırım fakat belki daha mantıklı bir model vardır diye motorculara danışayım dedim.

tvs apache zaten red line sınırında 120 yapıyor ve düzde eğer rüzgar falan yoksa ve açık hava filtresi takılı ise red line geçip 130 km hıza kadar dayanıyor fakat bu şekilde kullanılmasına kesinlikle karşıyım, genel olarak motoru üzmeden kullananlar için ve yağ bakımını düzenli yapanlar için ve zinciride kaliteli ve yağlı olanlar için anlık olarak red line girip çıkmaları kabul edilebilir, tabi motorun ömrünü kısalttığı unutulmamalı...

hero modelleri nasıldır acaba? uzun süredir motosikletlerin fiyatına hiç bakmadım, biraz bakınayım.
    Hakan334 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)