Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alanı Bilemem. Ama Motor Memnun :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Malum sitede gezinirken ilginç bir marka ile karşılaştım. Memnun. Bu motoru alıp da şikayet edemezsiniz. Servise gidip sıkıntıları anlatsan "Abi sıkıntı sende motor çok Memnun" derlerse ne yapacağız?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...71638008/detay

Şaka bir yana motor bloğu Zontes'miş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Fiyatı hiç memnun edici değil ama. Kafayı yemişler

Alıntı to1ga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatı hiç memnun edici değil ama. Kafayı yemişler
    Sen fiyatından memnun olmayabilirsin. Ama motor Memnun.
    Barisozde ve fatih.met bunu beğendiler.

Motosikleti
    250r
    ADV commuter. Ama monoshocklu, galiba. Değişik. Piyasaya 66 bin ile girmiş.
    Sanırım şurayla alakası var.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Eski yarışçılardan olup Türk motosiklet camiasında çok iyi tanınan Süleyman Memnun'un yeri burası galiba, adamlar kendi soyadlarıyla marka oluşturmuşlar sanırım.
    espresso, joshua ve oktay33 bunu beğendiler.

125cc hava soğutmalı ve Çin malı bir motora 66 bin TL fiyat koyarak başarısız bir giriş yapmışlar. Bu motorun fiyatını gören memnun olmaz. Fiyatı piyasadaki Çin malı 200cc motorlardan bile pahalı. TVS RTR200'den pahalı. Bajaj Pulsar NS200'e çok yakın bir fiyat. Bu fiyatı hak edecek özellikleri olduğunu göstermeleri şart. Umarım başarılı olurlar. Umarım motor kendini kanıtlar ve fiyatını hak eder. Sanırım biraz zor olacak.

Zontes markası da yakında yeni bir distribütörle geliyormuş.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyatı ucuz olsa peynir ekmek gibi gider, yakısıklı motor

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu arada modelin ismi "Contento" da İspanyolca ve İtalyanca "Mutlu, memnun" anlamına geliyor.
    pea ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    250r
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125cc hava soğutmalı ve Çin malı bir motora 66 bin TL fiyat koyarak başarısız bir giriş yapmışlar. Bu motorun fiyatını gören memnun olmaz. Fiyatı piyasadaki Çin malı 200cc motorlardan bile pahalı. TVS RTR200'den pahalı. Bajaj Pulsar NS200'e çok yakın bir fiyat. Bu fiyatı hak edecek özellikleri olduğunu göstermeleri şart. Umarım başarılı olurlar. Umarım motor kendini kanıtlar ve fiyatını hak eder. Sanırım biraz zor olacak.

Zontes markası da yakında yeni bir distribütörle geliyormuş.
    Çinli, koreli, yeni yada eski bir firma ne ile gelirse gelsin, bir iki sene kardan zarar etmeyi göze almadıkça piyasada zor tutunur bence. Günümüzde ne malzeme ne motor kalitesi en önemli etken. Önce fiyat.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Eğer şu 125cc yasası çıkarsa bu motor peynir ekmek gibi satar yakışıklı hacmine göre kaslı..

şu koşullarda ama bence satmaz ama araba ehliyeti ile motor ehliyeti almadan bence sürülebilicek on numara makine olur araba ehliyetçilerin favori tercihi olur ..

Keza rx1 lerde çok değere biner ..

Yandan görünce Bmw g310gs sandım bi an

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer şu 125cc yasası çıkarsa bu motor peynir ekmek gibi satar yakışıklı hacmine göre kaslı..

şu koşullarda ama bence satmaz ama araba ehliyeti ile motor ehliyeti almadan bence sürülebilicek on numara makine olur araba ehliyetçilerin favori tercihi olur ..

Keza rx1 lerde çok değere biner ..
    125 cc. yasası çıkarsa B ehliyeti ile motosiklet kullanmak isteyecek kişilerin vitesli motordan çok skuter tercih edeceğini düşünüyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Valla ben buna bayildim.bir bakin isterseniz.cok harika.keske 400-500 cc olsaydi
    https://www.sahibinden.com/motosikle...r-pilder-125#/

Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben buna bayildim.bir bakin isterseniz.cok harika.keske 400-500 cc olsaydi
    https://www.sahibinden.com/motosikle...r-pilder-125#/
    Gerçekten güzelmiş. 400-500 cc modeli göremedim. Fakat 160cc ve 18 HP versiyonu var. Arka maşa tasarımı çok enteresan. 125cc. çift silindir olması da enteresan. Motorun uzunluğu 234 cm. Mübarek TIR gibi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Firmalar bayağı 125cc lere abanmaya başladı yüksek ihtimal bu yasa çıkıcak gibi şimdiden 125cc modelleri çeşitlemeye başladılar ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 cc. yasası çıkarsa B ehliyeti ile motosiklet kullanmak isteyecek kişilerin vitesli motordan çok skuter tercih edeceğini düşünüyorum.
    Paket kurye işi yapanlar scooter alabilir ama bireysel kullanıcı bence vitesliden gidebilir çünkü viteslide çeşit çok olucaktır ss naked Cruiser Cafe racer adv tarzı hemde vitesli hacim yükseltmeye daha el verişli olucaktır ..

Bu Memnun markası yeni bir çığır açacak. Malum sitedeki ilanındaki 2 yıl 12.000 km. garanti bilgisini okuyunca çok şaşırdım. Çin motorlarının Türkiye'ye ilk geldiği yıllarda garantisi 5.000 km. olan motorlar vardı. O kadar da dayanmıyorlardı. Onlar aklıma geldi.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...71638008/detay

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    2 yıl 12000km garantisi var diyor, garanti 2 yıl 30k değilmiydi ya ben mi yanlış biliyorum. Rks nin 3 lü çantalı motoru var biraz onu andırıyor.

Motosikleti
    cb250r
    Insan hakikaten şaşiriyor bi insan bu paralari neden bu motora versin diye. Yani tipi guzel de, geri kalani sakat. Yani oyle mayin falan da degil direk saatli bomba.

Magdur olmak birden fazla secenek var. Kalite, sorun, servis, yedek parca, yuksek fiyat. Sec begen al..

Valla tamam girisimci esnaf yurttaslarimiza basarilar tabi, ise girismisler bol kazanc. Lakin insan merak etmeden duramiyor aga ben bu motoru neden alayim?

Harbiden bir sebep bulan varsa yazsin neden alayim bu motoru
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Insan hakikaten şaşiriyor bi insan bu paralari neden bu motora versin diye. Yani tipi guzel de, geri kalani sakat. Yani oyle mayin falan da degil direk saatli bomba.

Magdur olmak birden fazla secenek var. Kalite, sorun, servis, yedek parca, yuksek fiyat. Sec begen al..

Valla tamam girisimci esnaf yurttaslarimiza basarilar tabi, ise girismisler bol kazanc. Lakin insan merak etmeden duramiyor aga ben bu motoru neden alayim?

Harbiden bir sebep bulan varsa yazsin neden alayim bu motoru
    Tahminim zaten senin benim için değil bu motorlar bence firmalar 125cc yasasını bekliyor çünkü sağdan soldan bazı duyumlarda aldım çoğu firma artık 50cc getirmeyi azaltmış tabii bu sadece duyum .. ama geçen forumdan biride doruladı bu duyumumu ..

Vel hasıl 125cc araba ehliyeti olursa araba ehliyeti ile sürlebilicek en ideal 125cc lik makineler bu tip makineler olucak ve araba ehliyeti olanlar haliyle alabileceklerinin en iyisini almaya çalışacaklardır 125cc likler içinde .. yani bence bizi kapsamıyor ..

50cc likler içinde kim alır diyorduk bu makineleri 30-40 bin tl ye çoğunda sıra kuyruk vardı ..
    Mr.wind ve espresso bunu beğendiler.

B sınıfı ehliyet yasası çıkarsa motosiklet tarzı elektrikli motosiklet 125 cc gücünde gelirse fiyatta makul olursa daha çok tutarlar diye geliyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler