Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Eski Kasa Duke 390 Kullanmış veya Bilgi Sahibi Olanlar Doluşun

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar, bu yazı daha farklı bir aletle geçirmek istiyorum aklımda duke 390 var şuan MT 25 kullanıcısı olarak torka hasretim ilk devirleri dolu torklu bir motor istiyorum eski kasa isteme sebebim hem daha uygun fiyatlı hemde kilo bakımından yeni kasaya göre 13 kilo daha hafif videolarını izlediğim kadarı ile sanırsam gidişi vs daha iyimiş. Eski kasaların yedek parça durumu nedir kolay temin edebilirmiyim daha önce kullandıysanız tecrübeleriniz neler?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    doberman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Iron 883
    paranız varsa yeni kasa alın hocam önermem eski kasa

Alıntı doberman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paranız varsa yeni kasa alın hocam önermem eski kasa
    Açıkçası yok temizi 140 binden başlıyor eski kasa önermemenizin sebebi nedir?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    forodo whatsupdan yaz anlatıyım bende var eski kasa 0537 888 7300
    -Black- bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Eski konuları araştırın derim. Motor çok keyifli ama kullanıcıları arasında yağ eksilten ve motor kilitleyen çok. Tabi ki her 390 böyle değildir ama temel motivasyonumuz ekonomik olmaksa yağ eksiltme potansiyeli olan motora denk gelmek daha olasıdır.
    doberman bunu beğendi.

Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forodo whatsupdan yaz anlatıyım bende var eski kasa 0537 888 7300
    Hocam buradan yazabilirmisiniz

Motosikleti
    Artık Yok...
    Ustaları gez dükkanlarına gir bir bak derim

Motosikleti
    MT25 2016
    çok düşük km alıp, 20 binde satacaksan olur. onun dışında uzak dur. 2017'sini (sözde sorunları giderilmiş seri) kullandım aman aman, başına bela alma.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Uzun uzun yazamamki burdan.iyidir hostur alabilirsin.eski kasa var bende 40bin kmde cok memnunum
    -Black- bunu beğendi.

Alıntı mattiadestro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok düşük km alıp, 20 binde satacaksan olur. onun dışında uzak dur. 2017'sini (sözde sorunları giderilmiş seri) kullandım aman aman, başına bela alma.
    Ne problem çıkardı ki Allah Allah genelde hep olumlu şeyler duyardım bu makina ile alakalı

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı Frodo01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam buradan yazabilirmisiniz
    Üstüne alınma genel bir yorum.

Aynı şekilde birine yardımcı olmak istedim, cevap bile vermedi. Yardım istiyorsun, konu geniş , yardımcı olayım diyorum telefon vermekten çekiniyorsun.
    Yürü git nereden alırsan al o zaman yardımı.
    İlginç geliyor yani.
    Atincozkan bunu beğendi.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Aynı şekilde birine yardımcı olmak istedim, cevap bile vermedi. Yardım istiyorsun, konu geniş , yardımcı olayım diyorum telefon vermekten çekiniyorsun.
    İlginç geliyor yani.
    Aynen katiliyorum sana.ayrintili konu o yuzden genis genis yardimci olayim dedim bende whatsipdan.burdab yaz diyo baskasindan alsin yardimi demi.

Motosikleti
    MT25 2016
    Ne problem çıkardı ki Allah Allah genelde hep olumlu şeyler duyardım bu makina ile alakalı
    valla yurtdışı forumları ve türk ktm 390 facebook gruplarına bakarsan görebilirsin problemleri.

benimkinde 35 binde enjeksiyon problemi başladı, nereden olduğunu bulamadığımız (keçeler ve contalar değişti) yağ eksiltme vardı. daha da uğraşmadan ölü fiyatına verdim gitti.

sürüşü, torku, hafifliği çok güzel ama bir daha alacağımı sanmıyorum.

spormoto yedek parça bölümünde bir iki gün takılsanız, gelen vatandaşın halini görüp vazgeçersiniz tahminen.
    AleniDesais bunu beğendi.

İlginç geliyor yani.
    Hocam belki numaramı vermemem için sebepler vardır aynı şekilde o kişininde olaya dar görüşle bakmayalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:35 ----------

Aynen katiliyorum sana.ayrintili konu o yuzden genis genis yardimci olayim dedim bende whatsipdan.burdab yaz diyo baskasindan alsin yardimi demi.
    Hocam herkes Wp den yazacak olsa bu forumun anlamı kalmaz belkide benim gibi başkası araştırma yaparken bu konuya denk gelip okuyacak bilgi sahibi olacak.
    pea bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Piyasadaki tüm motorlar hakkında bilgi sahibiyim, hepsi de elimde var. Bilgi almak isteyen arasın: 0312 216 30 00
    Aramayan bilgi istemiyordur, çakaldır, fetöcüdür.

İmza: Arif. Her türlü halı kilim travel motor galeri
    Frodo01 bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Hocam belki numaramı vermemem için sebepler vardır aynı şekilde o kişininde olaya dar görüşle bakmayalım
    ...
    Numarayı isteyenlerin de sebepleri var büyük ihtimalle ;)
    -Black- bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    Eski kasa duke390i, @Atincozkan'in motosikletini toparlama surecinin yazilarini okududuktan sonra kara listeye almistim. Hafizam yaniltmiyordur umarim.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:35 ----------

Hocam herkes Wp den yazacak olsa bu forumun anlamı kalmaz belkide benim gibi başkası araştırma yaparken bu konuya denk gelip okuyacak bilgi sahibi olacak.
    Biraz genişlet benim görüşümü lütfen.
    Motosiklet forumuna giriyorsun, bir konuda yardım talebinde bulunuyorsun. Arkadaşın biri detayları ile anlatıp, yardımcı olayım diyor (ve oturup bu konuda makale yazmak istemiyor)
    Senin bu arkadaşa numaranı vermemek için ne gibi sebeplerin vardır mesela?

Forumu anlamlı kılmak istiyorsan, arkadaşı dinler, sonra oturur bize de yazarsın. Foruma da bi anlam gelmiş olur. Ne güzel olur...
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    eski kasada kronik problem su devirdaim contasının patlama ihtimali ve statorun erken bitmesi.ikiside basit çözümü olan şeyler.baskada bir sorun yok.sorun var diyen it gibi sürüyodur motoru o yuzden sorun olur
    iskampavya bunu beğendi.

Biraz genişlet benim görüşümü lütfen.
    Motosiklet forumuna giriyorsun, bir konuda yardım talebinde bulunuyorsun. Arkadaşın biri detayları ile anlatıp, yardımcı olayım diyor (ve oturup bu konuda makale yazmak istemiyor)
    Senin bu arkadaşa numaranı vermemek için ne gibi sebeplerin vardır mesela?

Forumu anlamlı kılmak istiyorsan, arkadaşı dinler, sonra oturur bize de yazarsın. Foruma da bi anlam gelmiş olur. Ne güzel olur...
    Ya kardeş harbi pişman ediyorsunuz açtığıma benim gibi belkide onlarca yüzlerce kişi googledan girip görücek bu konuyu numarasını veren arkadaş ne yapacak hepsine tek tek yazabilecek mi? Neymiş onu dinleyip oturup yazacakmışım birinci kişi ağzından okumak varken neden numarasını veren arkadaş böyle böyle diyor diyim orada yazacağını burada yazamıyor mu ne farkı var anlamadım? Varsın yardım etmesin birader diğerleri foruma uygun şekilde güzelce cevap verebiliyor herkes numarasını versin ozaman bir soruya cevap verecekken hey Allahım ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:46 ----------

eski kasada kronik problem su devirdaim contasının patlama ihtimali ve statorun erken bitmesi.ikiside basit çözümü olan şeyler.baskada bir sorun yok.sorun var diyen it gibi sürüyodur motoru o yuzden sorun olur
    Çok teşekkür ederim. Parça temini nasıl kolay şekilde temin edebilirmiyiz ve bahsettiğiniz kronik sorunlar aşağı yukarı bize ne kadar masraf çıkarır hani astar yüzünü geçmesin

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)