Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kuralkandan Yeni Lansman 29-12-2022

Motovento
    REKLAM ALANI
    lordmayros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG 2023
    N250-F250 den sonra neyin lansmanı acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Patron çıldırdı

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Bunlar da sanki dünya prömiyeri yapıyor. Altı üstü buraya getirip getirmediğin belli olacak.
    tommygun bunu beğendi.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu ülkenin ekonomisini bu hale getirenlerin soyu sopu kurusun, üreyemesinler.

Her gün gudik bir Çinli motoru ya da denyo bir Hintli motoru över hale geldik. Yeni model yola çıkmışmış. Ohh yeah, bakalım tek silindir kaç cc olacak? 200? 230? 250?
    ryangt, espresso, volkan190 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Patron çıldırdı
    Yok yahu. Patron çıldırmış falan değil. Biraz ortam oluşturmaya çalışıyor sadece. Hindistan'da 2023 modeli çıkan Pulsar NS125'tir o. Neresi yeni orasını kurcalama. Patrona ayıp olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Her gün gudik bir Çinli motoru ya da denyo bir Hintli motoru över hale geldik. Yeni model yola çıkmışmış. Ohh yeah, bakalım tek silindir kaç cc olacak? 200? 230? 250?
    Yok o kadar olmaz. 200-250 o ne yahu. Biraz düş.

Şükrü Çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250/ Honda Dio 110
    Aynalara bakınca ns 125 gibi duruyor. Yanılıyor da olabilirim ns'ler hakkında pek bilgim yok.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Aslında 2023 de bajaj bayağı model çıkarıyor kuralkan getirir mi bilmem ama 2023 de pulsar rs400 çıkıcak pulsar 250 çıkıcak dominar 200 falan çıkıcak valla ne gelir bilmem ama daha öncede dedim şu avenger serisinden bir şeyler getirseler biraz renk gelir hoş olur ama getirtmezler sanırım şu yeni 125cc lik commuter tarzı bir şey getirecekler .. bu arada 2023 de elektrik pulsar da çıkıcak ..

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yahu. Patron çıldırmış falan değil. Biraz ortam oluşturmaya çalışıyor sadece. Hindistan'da 2023 modeli çıkan Pulsar NS125'tir o. Neresi yeni orasını kurcalama. Patrona ayıp olur

https://tacmotors.pe/wp-content/uplo...25-667x400.png

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

Yok o kadar olmaz. 200-250 o ne yahu. Biraz düş.
    Resimde gözüken bu motor değil ön cama bakarsan 200ns ye daha çok benziyor, 200ns nin aynı görseline bağlı kalınarak getiriliyor ise ns125 olabilir değil ise ters maşa vites göstergeli gremica fren sistemine sahip dominar 200 geliyor olabilir YouTube de bajaj dominar 200 diye ararsanız videolara denk gelirsiniz.

Motosikleti
    cb250r
    Lisedeydim sanirim Televole izliyorum altyazi geçti. "Bjk nin yeni transferi Ronaldonun birbirinden guzel gollerini izlemek icin bekleyin. Az sonra.."

O zaman int. yok evde bi heyecanlandim falan ama bilgi alabilecek kaynak yok. kimmis bu ronaldo. Efsane ronaldonun ismini tasiyor kesin iyi topcudur nasil goller atmistir falan icim kipir kipir..

Ama 5 dakikada bir altyazi geciyor Az sonra diye.. Az sonra az sonra saat gece 2 oldu televole bitmiyor.

Buraya kadar okuyan varsa olayi baglicam merak etmeyin ahah. Neyse Ronaldonun birbirinden guzel gollerini kacirmayim diye kanal da degistiremiyorum Televoleye mahkum kaldim.

Neyse gece 2 yi gecerken saat, televole bitti. Sonunda geldi catti o an. Ronaldonun birbirinden guzel gollerini izlicem.

Gece spor bulteni basladi, spiker anonsu gecti. Goruntu geldi adamin 2 tane kafa golu atti program bitti. Adam defansmis karoyerinde 2 gol atmis, oda kornerden guzel bile degil.

Yani birbirinden guzel deyince insan bol miktarda ve harbi guzel gol bekliyor. Simdi adamin hakkini yemeyelim iyi defansti o ayri.

Ama o gun yasadigim hayal kirikligi bana altin 2 ögüt verdi yegen:

1-Bu topraklarda guzel birsey beklersen hayal kirikligina ugrarsin.

2-Heran herkes senle agır daşşak gecebilir, seni ummadigin anda gafil avlayip trolleyebilir.
    espresso, pea ve macAs bunu beğendiler.

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimde gözüken bu motor değil ön cama bakarsan 200ns ye daha çok benziyor, 200ns nin aynı görseline bağlı kalınarak getiriliyor ise ns125 olabilir değil ise ters maşa vites göstergeli gremica fren sistemine sahip dominar 200 geliyor olabilir YouTube de bajaj dominar 200 diye ararsanız videolara denk gelirsiniz.
    Dominar 200 de olabilir. Ns200'e ters maşa takınca Dominar 200 olması muhteşem

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motorcu kafasıyla dediklerin doğru üstad ama motorcu dünyası bitti bence motor işi tamamen taksi gibi bir ulaşım ticaret paket kargo kurye işine döndü artık bu saatten sonra da düzelmez bence şahsi fikrim yüksek hacim motor devride en azından bizde bu rakamlarla bitti ufak bir kitle alır alırsa artık ortalama 500-600 cc lik motorlar 300 bin tl baremlerine dayandı seneye bu günler yüksek ihtimal 500-600 binlerden konuşuruz yüksek hacimleri bence ..

Senden örnek veriyim elindeki er6 yı satsan üstüne gene yüksek hacim ama daha yeni güncel modelli bir şey alıyım desen misal nc750x dct li falan kafadan senin motorun üstüne minumum bir 100 bin tl eklemen falan gerekir o kadar paran yoksa ve modelli hatta 1-2 yaşında olsun desen sen bile mecbur bajaj ug400 falan bakmak zorunda kalırsın
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    ya ne getirmesini bekliyosunuzki en son tanıttıgı motor 5 vitesti lan ahahhaha yıl oldu kaç

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yine piyasaya sürüp her sorunuza "bilmiyoruz" diyecekleri bir model geliyor.

Yunus Özbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400 2023 & Kanuni Mati 125 2023
    Dominar 250 den sonra 200 lük dominar saçma olur bence. 125 lik bir model gelmesi daha yerinde olur. Güncel olarak A1 sınıfı ehliyet ile kullanılabilecek bir bajaj modeli yok çünkü.

Alıntı Yunus Özbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dominar 250 den sonra 200 lük dominar saçma olur bence. 125 lik bir model gelmesi daha yerinde olur. Güncel olarak A1 sınıfı ehliyet ile kullanılabilecek bir bajaj modeli yok çünkü.
    125 cc model gelmesi bence de mantıklı. fakat, şimdi biraz baktım. Dominar 200 getirilirse mantıksız olmayacak. Çünkü, Dominar şasesi üzerinde sıvı soğutmalı 200cc. 6 vites 21 HP,led aydınlatmalı bir seçenek için piyasada yer var bence. Dominar 250'yi pahalı bulan, N250, F250 modellerindeki 5 vites ve hava+yağ soğutma donanımına iyi gözle bakmayanlar için de bir seçenek olacaktır. Fiyatı da F250'den ucuz olursa mantıklı olacaktır. Kuralkan grubunu her ne kadar sevmesem de attıkları adımların mantıklı olduğunu söylemeliyim. "Yahu kıçı kırık Hint motorlarına mı kaldık" diyenlere asgari ücretle çalışan bir kişinin bu beğenilmeyen motorları almak için ne kadar çalışıp para biriktirmek durumunda olduğunu hesaplamalarını öneririm. Özetle zaman kötü...

Bajaj Dominar200 Teknik Detaylar

Hızlı bir göz attım. Boş ağırlığının 184 kg. olmasının dışında can sıkıcı bir şey göremedim.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    125 cc model gelmesi bence de mantıklı. fakat, şimdi biraz baktım. Dominar 200 getirilirse mantıksız olmayacak. Çünkü, Dominar şasesi üzerinde sıvı soğutmalı 200cc. 6 vites 21 HP,led aydınlatmalı bir seçenek için piyasada yer var bence. Dominar 250'yi pahalı bulan, N250, F250 modellerindeki 5 vites ve hava+yağ soğutma donanımına iyi gözle bakmayanlar için de bir seçenek olacaktır. Fiyatı da F250'den ucuz olursa mantıklı olacaktır. Kuralkan grubunu her ne kadar sevmesem de attıkları adımların mantıklı olduğunu söylemeliyim. "Yahu kıçı kırık Hint motorlarına mı kaldık" diyenlere asgari ücretle çalışan bir kişinin bu beğenilmeyen motorları almak için ne kadar çalışıp para biriktirmek durumunda olduğunu hesaplamalarını öneririm. Özetle zaman kötü...

Hızlı bir göz attım. Boş ağırlığının 184 kg. olmasının dışında can sıkıcı bir şey göremedim.
    Verdiğin linkle ilgili bir motor yok onu dominar 200 çıkacak diye insanların yazıp çizdiği fakat dominar 250 adı altında çıkan şuan Türkiye de satılan motor ve ağırlıkta o yüzden fazla.

lordmayros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG 2023
    Tahminim düşük cc Pulsar olacak

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio

Fazla hızlı göz atmışsın çünkü haberde 2020 yılında duyurulacak diyor. Yani o muhtemel şu anki dominar d250 modeli olmuş ve haber eski. Resme bakılırsa 125'lik pulsar gibi.

Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazla hızlı göz atmışsın çünkü haberde 2020 yılında duyurulacak diyor. Yani o muhtemel şu anki dominar d250 modeli olmuş ve haber eski. Resme bakılırsa 125'lik pulsar gibi.
    İngilizce bilmeden bir şeyler bulmaya çalışınca böyle kazalar olabiliyor.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dominar 200 2023 de çıkıcak . Türkiye ye gelirmi onu bilmem ..

Benim derdim hacim değilde biraz artık şu commuter naked super sport döngüsünden kurtulabilsek biraz renkli insanın içini kpır kıpır edicek adv enduro tipi Cruiser tipi sport touring gibi farklı tarzlarda makineler girse piyasa ya birazda kaliteli olsa isterse 200-250cc olsunda hani insanın içindeki o yol yapma isteğini kıpırdatsa o motorcu ruhunu uyandıracak türde keyif gezme makineleri gelse ..
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)