Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba, ilk başlığım. KTM Duke 390 9Bin km 157bin alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CB250R
    Mehabalar, ulaşım konusunda zorlandığım için motor almak istiyorum. Sonunda 150bin civarında motor alma şansım var ve ben bu motoru beğendim: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ktm-ktm-duke-390-2021-1061191322/detay
    Aslında sıfır honda cb250r da ilgimi çekiyor fakat 150 ye temiz ikinci el bulursam Duke 390da alabilirim diye düşünüyorum. Önerilerinizi, tavsiyelerinizi istiyorum çünkü pek motor geçmişim yok. Ne gibi sorunlar çıkarırdan, başka ne bakmalıyım her tavsiyeye açığım. Bu motor alınır mı, Daha iyi a2 motor tavsiyeniz, mümkünse yeni ve düşük km ne olabilir ve aklımdaki bir başka soru ilk bu tarz bir motor kullanacağım, uygun mudur? Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    sıfırı 172bin suan.başka ilanlar var.bu mesela sıfır gibi aynı paraya bunu neden almıyorsun?.
    a2ye alıncak en iyi motorlar cc ,güç estetik olarak duke 390,benelli leoncino 500,cbr 500r,benelli 502c
    aralarıdna en spor surus dukede.diğer 3ü daha touring tarzı...
    aşağıdaki ilana bakmalısın
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...63909051/detay
    F54 bunu beğendi.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    hocam ilk motorsa 390, 500 serisi sana fazla gelebilir he ilk motor değilse gayet çiçek motorlar benelliye hiç bulaşmadan duke390 yada honda 500 serisi 3 yukarı 5 aşagı aynı motorlar oturuş farkları dışında hızlanma vb olarak

valla honda reis 23 te 500x gelicek filan diyolar ama onun yanında cbr500ün yenilenmiş versiyonunu getirirlerse bizdeki 500lerle alakası bile yok o kadar çok upgrade varkı

tabi parayı elinde tutup birde getirilmesi şüpheli motoru bekleyip birde stok sorunu çartçurtla uğraşmayıp şuan parayı değerlendirmek daha mantıklı

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    KTM’den ziyade Honda cb250r daha doğru bir tercih olacak gibi geliyor, bir yakınım uzun süre temiz crf 250 aradı, 2013 model motorlara 90-100 bin istediler, 100 bin tl vererek 2020 model çok düşük km ve aksesuarlı çantalı cb250r buldu, en önemlisi de motorda abs mevcut, süspansiyonları showa, servisi yaygın. Ktm servis konusunda daha üzücü olabilir.

Motosikleti
    CB250R
    sıfırı 172bin suan.başka ilanlar var.bu mesela sıfır gibi aynı paraya bunu neden almıyorsun?.
    a2ye alıncak en iyi motorlar cc ,güç estetik olarak duke 390,benelli leoncino 500,cbr 500r,benelli 502c
    aralarıdna en spor surus dukede.diğer 3ü daha touring tarzı...
    aşağıdaki ilana bakmalısın
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...63909051/detay
    Sağol yorumun için,Adana civarı daha yakın olsun diye. İzmir'den motoru sürmek zahmet olacak, tabi ben öyle uzun bir yolu çekmek istemem.

Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ilk motorsa 390, 500 serisi sana fazla gelebilir he ilk motor değilse gayet çiçek motorlar benelliye hiç bulaşmadan duke390 yada honda 500 serisi 3 yukarı 5 aşagı aynı motorlar oturuş farkları dışında hızlanma vb olarak

valla honda reis 23 te 500x gelicek filan diyolar ama onun yanında cbr500ün yenilenmiş versiyonunu getirirlerse bizdeki 500lerle alakası bile yok o kadar çok upgrade varkı

tabi parayı elinde tutup birde getirilmesi şüpheli motoru bekleyip birde stok sorunu çartçurtla uğraşmayıp şuan parayı değerlendirmek daha mantıklı
    Teşekkürler, bana da seneye 150ye bunları da bulamam gibi geliyor.

KTM’den ziyade Honda cb250r daha doğru bir tercih olacak gibi geliyor, bir yakınım uzun süre temiz crf 250 aradı, 2013 model motorlara 90-100 bin istediler, 100 bin tl vererek 2020 model çok düşük km ve aksesuarlı çantalı cb250r buldu, en önemlisi de motorda abs mevcut, süspansiyonları showa, servisi yaygın. Ktm servis konusunda daha üzücü olabilir.
    ilk düşüncem benim de bu olur muhtemelen, para kalırsa daha kaliteli kask alırım gibi geliyor bayiye sormak lazım fiyatları tabi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)