Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Site ve cc sorusu

Motovento
    REKLAM ALANI

Siteyi nasıl desem eski teknoloji görüyorum ve güncel değil hep aynı konular.Bir de 50 cc hız kesici olmadan 50 yapıyor neden 150 cc 150 yapmıyor hız kesici olduğu için mi
    indigonedo bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bende 2 tane konu açtım hala onaylanmadı. Site çok boş, ve eski işini gören çıkıp gidiyordur diye düşünüyorum server parasını karşılıyor mu acaba?

Şükrü Çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250/ Honda Dio 110
    Alıntı motoloto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siteyi nasıl desem eski teknoloji görüyorum ve güncel değil hep aynı konular.Bir de 50 cc hız kesici olmadan 50 yapıyor neden 150 cc 150 yapmıyor hız kesici olduğu için mi
    Bu mantıkla yola çıkacak olursak 1800cc Honda Goldwing 1800km/h yapması gerekiyor. Yani hız ve cc doğru oranda artmıyor.
    birbilent, Jeansque ve Dxsec bunu beğendiler.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı Şükrü Çelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu mantıkla yola çıkacak olursak 1800cc Honda Goldwing 1800km/h yapması gerekiyor. Yani hız ve cc doğru oranda artmıyor.
    cc her şey değil hatta cc ses bile değil bilenler bilir benelli 250 lerden stock nasıl bir ses çıktıgını (tabi 250likler arasında kötü gidenlerden biride benelli)
    sadece cc ye bakarak hiç bir sonuca varamayız

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:04 ----------

site ile alakalı kimse birşey diyemez bende sürekli dile getirsemde karşında pek bi muhattapın yok daha öncede ulaşmayı denediler hiç olmazsa sitede baya bi aktifliği olan ve herkes tarafından sevilen abilerimize bi moderatörlük yetkisi verilsede hiç olmazsa kendi aramızda takılsak diye yine cevap filan yok muhtemelen anasayfadaki haberleride başka bi siteden çekiyor çoğu şeyi otomasyona bağlamış olabilir zaten genel eski şeylerede baktımmı 2004 ile 2010 arasında baya aktifmiş sonra düşüşte bu arada düşmeside lazım az site içerisinde dolaşıp kullanırsanız o kadar eski ve işe yaramazki konulara fotoğraf atamıyon doğru dürüst video atamıyon ileitşim form kısmında olan şeyler

Bak bak şu iletişim adreslerine bak 1996 dan kalma şeyler var site seviyesi nerde gör yani

Yakın zamanda birisi yeni bi forum sayfası açsa gidermisiniz siz ? burdan herkese sorıyım bari düşünceleriniz neler acaba
    Jeansque bunu beğendi.

Hep aynı konular çıkıyor sizde de öyle mi içimizde site yapan varsa site yapsın oraya geçelim site eski gözüküyor derken şunu demek istedim

Şükrü Çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250/ Honda Dio 110
    Hep aynı konular çıkıyor sizde de öyle mi içimizde site yapan varsa site yapsın oraya geçelim site eski gözüküyor derken şunu demek istedim https://i.hizliresim.com/o2tkhml.jpg
    Senin tarayıcında sorun var galiba çünkü normal mobil görünümü o şekilde değil.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    hiç bir şey farketmez resmen html css arayüz resmen yazılımı yeni öğrenirken böyle arayüzler yapıyoduk

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Bir insanın bu kadar salak bir soru sorması büyük maharet...

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir insanın bu kadar salak bir soru sorması büyük maharet...
    Çocuğun beyni o kadar çalışıyor demek ki. Ama suç onda olduğu kadar ciddiye alıp cevap yazanlarda ve konuyu görüp de silmeyen yönetimde.
    espresso ve ufoz bunu beğendiler.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel bir soru. Şimdi aslında 150cc motor 150 yapar. R25'de 249 yapar. Fakat kaza bela olmasın diye yapmıyo. Bizim Prof.Zihni Sinir diye bi abimiz var. Onun söylediğine göre her motorda gizli bir Voltran tuşu varmış. Yerini bulup o tuşa basarsan motor gerçek hızını yapıyomuş. Benim motor 200cc. 200 km/h yapması gerekiyo. Fakat bi türlü tuşun yerini bulamadım. Zihni abimize bi de sen rica et. Tuşun yerini söylesin be ya.
    ufoz ve espresso bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Siteyi "site" yapan neredeyse 20 senedir ayakta durması, binlerce üyenin gelmesi ve geçmesi, muazzam bir bilgi birikimi, yaşanmışlıklar ve kayıplar, çok zıt karakterde ve dünya görüşüne sahip üyelerin bir arada olması..

Zaman içinde farklı siteler, forumlar ortaya çıkmadı mı sanıyorsunuz? Bugün hangisi ayakta ve genele yayılabilmiş? Şimdi teknolojisini beğenmediğiniz bu sitenin alternatifi olarak "bir site kuralım" diyebilirsiniz. Bu işlerde "ya o , ya bu" diye bir zorunluluk yok, millet 2 tarafa da üye olabilir. İlk birkaç hafta yeni siteye üye sayısı artar, konu başlıkları açılır, ardından zaman içinde site trafiği düşer ve yeni forum çöp olur, çünkü yeni foruma üye olan kişiler de aradıklarını bulamayacaklarından eski ve orijinal foruma geri döneceklerdir.
    Voltaren, AzÇok, ufoz ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siteyi "site" yapan neredeyse 20 senedir ayakta durması, binlerce üyenin gelmesi ve geçmesi, muazzam bir bilgi birikimi, yaşanmışlıklar ve kayıplar, çok zıt karakterde ve dünya görüşüne sahip üyelerin bir arada olması..

Zaman içinde farklı siteler, forumlar ortaya çıkmadı mı sanıyorsunuz? Bugün hangisi ayakta ve genele yayılabilmiş? Şimdi teknolojisini beğenmediğiniz bu sitenin alternatifi olarak "bir site kuralım" diyebilirsiniz. Bu işlerde "ya o , ya bu" diye bir zorunluluk yok, millet 2 tarafa da üye olabilir. İlk birkaç hafta yeni siteye üye sayısı artar, konu başlıkları açılır, ardından zaman içinde site trafiği düşer ve yeni forum çöp olur, çünkü yeni foruma üye olan kişiler de aradıklarını bulamayacaklarından eski ve orijinal foruma geri döneceklerdir.
    Evet... Bir çok site geldi geçti. Motordelisi, motosohbet, Scooturk ve aklıma gelmeyen diğerleri. Scooturk'ü çok faydalı buluyordum. Yeri dolmadı bence. Mümkün mü bilmiyorum. Veri tabanı alınıp MT de bir bölüm olarak yer verilse hiç fena olmazdı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)