Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Heyecan dolu nc750 blogu,videolu!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Merhaba arkadaslar,

Gecen konusu oldu,ama o zaman uye degildim yazamadim.

Neymis efendim,nc750 sadede is amacliymis,heyecan yokmus,eglence yokmus.2 tonluk suv lar onu solluyormus falan.
    Dalga gecildi,gordum bunlari.

Simdi,bastan soyleyim.Motorunuz 150 beygir diye herşeyi sizin bildiginizi dusunmeyin.

https://www.youtube.com/watch?v=9wMD...channel=Schaaf

su yukardaki blogun eglenceli olmadigini soylemek ayip degil mi ?
    Su downshiftletin guzelligine bakin,..

Yani bir motorun eglenceli olmasi icin o motorum 140 ve uzeri beygir mi olmasi gerekiyor ?
    Ya da mesela 10000 rpm mi cevirmesi lazim ?

Ne kadar sacma sapan dusunceler..Gozunuz kapali alinir bu blok

Tecrubeyle sabit.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    tmm knk...

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    3 kelime ile anlatıyorum.Nc mantık evliliği. onun dışında evet çok keyif alınabilecek motor değil.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Şimdi kakalamak gibi olacak ama, kullandığım tecrübemi aktarayım, oto b.ka deviri biten bir motosiklet hiç eğlenceli değil, eğer daha önce yüksek devir motosiklet kullandıysanız.. Ben zamanında 16-17 bin devir motosikletler de kullandım, şimdi eğlence bu demiyorum, ama bir zevk, en azından bi 10-12 k cevirmeli motosiklet keyifli olması için, GSA 1200 'de max devir 8k,, nispeten yeterli, ama 2-3 k daha olsa tadından yenmezdi... Buradaki keyif anlayışı kişiden kişiye elbet değişir, kendi namıma yorumluyorum. Ben gazı açmaya başladığımda,5-10 saniye motor vites istememeli.. Ama nc'de durum hiç böyle değil, biran önce 6 ya geçmelisin stratejisi ile çalışıyor alet.. Diğer türlü dünyanın en mantıklı motosikletlerinden olabilir.. Az yakar, çok kaçar dedikleri..

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tmm knk sensin

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi kakalamak gibi olacak ama, kullandığım tecrübemi aktarayım, oto b.ka deviri biten bir motosiklet hiç eğlenceli değil, eğer daha önce yüksek devir motosiklet kullandıysanız.. Ben zamanında 16-17 bin devir motosikletler de kullandım, şimdi eğlence bu demiyorum, ama bir zevk, en azından bi 10-12 k cevirmeli motosiklet keyifli olması için, GSA 1200 'de max devir 8k,, nispeten yeterli, ama 2-3 k daha olsa tadından yenmezdi... Buradaki keyif anlayışı kişiden kişiye elbet değişir, kendi namıma yorumluyorum. Ben gazı açmaya başladığımda,5-10 saniye motor vites istememeli.. Ama nc'de durum hiç böyle değil, biran önce 6 ya geçmelisin stratejisi ile çalışıyor alet.. Diğer türlü dünyanın en mantıklı motosikletlerinden olabilir.. Az yakar, çok kaçar dedikleri..
    Dct’de böyle değil standart D modu dışında gayet akıcı ve güzel gidiyor.Hemen 6 ya yükselmiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)