Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motolux Macchiato 125 cc

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhabalar, herkese iyi forumlar. İlk motorumu almanın heyecanı içindeyim. Gönlümde Vespa yatıyor ama maalesef ki fiyatları malum bu nedenle görünüşünden dolayı Motolux Macchiato tercih ettim.

Bu motor için bazı aksesuar düşüncelerim var ama bulamadım belki buradan bir yanıt alırım diye konuyu açmak istedim. Siperlik buldum onu es geçiyorum. Ön kaporta için yüklük (vespalarda ki gibi) ve arka çanta yerşne ise sırt dayama arıyorum. Uyumlu veya universal olarak bu ürünlerden bulabilir miyim ?

Birde motorla alakalı olarak motorda ayak marşı yok bunun sebebi nedir ? Herhangi bir yerde akü biterse nasıl yaparım diye şimdiden düşünüyorum açıkçası

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu ne kardeşim machiato kapiçino expresso nescafe 3 1 arada diye motor ismimi olur
    koy şöyle aslan kaplan vs de şeklimiz olsun

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Hayırlı uğurlu olsun, gönlünüzdeki Vespa'ya kavuşma dileğiyle. Ön taşıma demiri bulabileceğinizi ve montajlayabileceğinizi maalesef pek zannetmiyorum bunun için custom çalışma yapmanız gerekebilir, sissy bara gelecek olursam böyle ürünler var ama nerede bulacağınızı maalesef bilmiyorum. Ayak marşı Çinli scooterlerde maalesef pek düzgün çalışmıyor hatta 2-3 marşa sıyırıp kırılcakmış gibi hissiyatı var olmaması daha hayırlı gibi duruyor ve görüntüyü biraz daha güzelleştiriyor.

dostum bu modeli almadıysan tvs wego, jupiter, hero dash gibi modelleri öneririm. katır gibi sağlamdır ve üzmez.
    ama gönlüne bu yattıysa hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim.

aradığın aksesuarlar ön port bagaj ve sissy bar diye geçer. sanırım universal olarak motoruna göre bişeyler bulunabilir.

akü bitince malesef yapacak bişey yok :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)