Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bir yıl aradan sonra geliyor! (ADV 350)

Motovento
    REKLAM ALANI
    -Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Geçen yıl adv 350 ile ilgili;

"Teknik veri olarak X-max 400 daha önde tabii ki. Fiyat olarak da şu anda 123.300 TL. lik fiyatı ile Adv 350 ‘nin şansı yok gibi görünüyor. Ama X-max’in bu fiyatı 2020 modeller için.

Fuara kadar (ve sonrasında) X-Max ‘in yükseleceğini düşünüyorum. Bu doğrultuda Adv 350 ‘nin de f/p ürünü olmasının önü açılmış olacak.
    " demişim.

Bu yıl geliyormuş. Sıraya yazmaya başlamışlar. Bakalım neler olacak?

Detaylar:
    Honda ADV 350 | Yeni Kentsel Macera

espresso bunu beğendi.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    ÖTV kademeleri düzenlenmedikçe fiyatı çok pahalı olacaktır. Bu fiyat segmentinde sanki Piaggio / Vespa tarzı modeller daha çok rağbet görüyor...

Şu ÖTV kanburunun düzelmesi lazım; keşke 500cc'ye kadar en alt kademe olsa.
    espresso ve CRF bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÖTV kademeleri düzenlenmedikçe fiyatı çok pahalı olacaktır. Bu fiyat segmentinde sanki Piaggio / Vespa tarzı modeller daha çok rağbet görüyor...

Şu ÖTV kanburunun düzelmesi lazım; keşke 500cc'ye kadar en alt kademe olsa.
    Hükümet motosikleti keyif olarak görmekten vazgeçip, Euro 5 normları hakkında bilgi sahibi de olursa..... Olur inşallah be

(Diğer yandan 750'de pahalı ama alıcısı var.) (Dominar 400, Ktm 390 satılıyor bu ülkede.)
    espresso bunu beğendi.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    - Subat'taki motosiklet fuari oncesinde gelecegi bilgisi var bende.
    - Fiyati henuz belirli degil.

Fiyat belli olursa ADV 350'ye gecme fikrim var.
    -Black-, espresso ve joshua bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    - Subat'taki motosiklet fuari oncesinde gelecegi bilgisi var bende.
    - Fiyati henuz belirli degil.

Fiyat belli olursa ADV 350'ye gecme fikrim var.
    Bir bayi ile görüş istersen, liste yapmaya başlamışlar. (Malum bu aralar tedarik sıkıntılı)
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hükümet motosikleti keyif olarak görmekten vazgeçip, Euro 5 normları hakkında bilgi sahibi de olursa..... Olur inşallah be

(Diğer yandan 750'de pahalı ama alıcısı var.) (Dominar 400, Ktm 390 satılıyor bu ülkede.)
    Dominar 400 ve KTM 390 çok farklı, onlar motosiklet. Scooter kullanıcılarının ne kadarı performans arıyor? (X-ADV 350'nin kağıt üstünde performansı güzel gibi; 30HP, 31Nm. 250cc scooter'lardan ortalama %40-50 daha güçlü.)
    espresso ve AleniDesais bunu beğendiler.

Motosikleti
    23" Triumph Trident 660
    Atina'da gördüm. 750lik ile arasında dağlar kadar fark var. Baya bildiğin plastik

Ben de bekliyordum bunu ama canlı görünce 350likten soğudum

-Black- ve GoGi bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı kAAN84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atina'da gördüm. 750lik ile arasında dağlar kadar fark var. Baya bildiğin plastik

https://i.hizliresim.com/6bw8675.jfif
    Güzel amortisörlü bir Forza, daha fazla bir şey beklememek lazım.
    espresso ve GoGi bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Dominar 400 ve KTM 390 çok farklı, onlar motosiklet. Scooter kullanıcılarının ne kadarı performans arıyor? (X-ADV 350'nin kağıt üstünde performansı güzel gibi; 30HP, 31Nm. 250cc scooter'lardan ortalama %40-50 daha güçlü.)
    Xmax'dan geçmeme değecek bir scooter. Bir de artık eskisi gibi şehir içinde her gün işe gidip gelme durumum da yok, fırsta bulup hafta sonu gezmelerinde bu fazladan gücü ve bizlerin gezmeyi sevdiği yollarda bozuk yola denk gelince daha az küfü ettirecek olması açısından güzel duruyor. Forza ya da xmax gibi dev sele altı bagajı da yok ama buna aluminyum çanta yakışır, istediğim şekilde bir çanta da takınca sele altı bagajının eksiği de kapanmış olur. Hatta ben alırsam uzun yıllar binerim değiştirmedne deyip 3lü çanta olayına da girerim, o da kötü durmaz bunda.

Her şekilde çatalca-çilingöz-kıyıköy rotalarında ya da Trakya'ya köfte yeme turlarında xmax'dan iyi gider, virajlarda da bir xmax kadardır herhalde en az.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:59 ----------

Güzel amortisörlü bir Forza, daha fazla bir şey beklememek lazım.
    Avrupada olduğu gibi Forza'lar 350cc olarak gelse bunun yerine forza tercih ederdim sele altı bagajı mevzularından dolayı ama şimdi 250cc'den yine 250cc'ye geçmek yerine bunu da düşünebilirim.
    Cyan ve GoGi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Yurtdışı fiyatı %37 ötv %18 kdv sadece kuru fiyatı 200 bin tl ye gelir üstüne taş mı yesin insanlar diğer bayi transport masrafları aracı masrafları 250 den aşağı gelmez Buda bence şahsi fikrim liste fiyatı olur dışarda 300 den aşağı bulamazsınız bu benim şahsi fikrim ..

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı kAAN84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://i.hizliresim.com/6bw8675.jfif
    750'lik olanın modeli x-adv bunun modeli adv. 750'lik olan offroad gezmek için, adv350 ise yine çoğu aman asfalt yolda gezmek ama arada köy yolları tarzı fazla offroad olmayan yollar için. Yani otomobillerce croosover denilern normal binek ile suv tipleri arasdındaki gibi konsept yapmışlar.
    Forza'nın 350cc olup biraz daha iyi suspansiyon ve biraz dha abozuk yollara girebileni gibi olmuş.
    -Black-, Cyan ve GoGi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xmax'dan geçmeme değecek bir scooter. Bir de artık eskisi gibi şehir içinde her gün işe gidip gelme durumum da yok, fırsta bulup hafta sonu gezmelerinde bu fazladan gücü ve bizlerin gezmeyi sevdiği yollarda bozuk yola denk gelince daha az küfü ettirecek olması açısından güzel duruyor. Forza ya da xmax gibi dev sele altı bagajı da yok ama buna aluminyum çanta yakışır, istediğim şekilde bir çanta da takınca sele altı bagajının eksiği de kapanmış olur. Hatta ben alırsam uzun yıllar binerim değiştirmedne deyip 3lü çanta olayına da girerim, o da kötü durmaz bunda.

Her şekilde çatalca-çilingöz-kıyıköy rotalarında ya da Trakya'ya köfte yeme turlarında xmax'dan iyi gider, virajlarda da bir xmax kadardır herhalde en az.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:59 ----------

Avrupada olduğu gibi Forza'lar 350cc olarak gelse bunun yerine forza tercih ederdim sele altı bagajı mevzularından dolayı ama şimdi 250cc'den yine 250cc'ye geçmek yerine bunu da düşünebilirim.
    ADV 350'nin bagajina 2 adet kask sigiyor deniyordu, Forza 250'nin de oyle zaten. Arkaya 50L orjinal canta (merkezi kilit destekleyen) kullanilabilir ya da aluminyum canta kullanilabilir.

"There’s plenty of room under the seat – 48L in total – which means two
    full-face helmets can tuck neatly away. The compartment can be divided using a
    separator plate, to suit the owner’s preference."

espresso, Cyan ve GoGi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    ADV 350'nin bagajina 2 adet kask sigiyor deniyordu, Forza 250'nin de oyle zaten. Arkaya 50L orjinal canta (merkezi kilit destekleyen) kullanilabilir ya da aluminyum canta kullanilabilir.

https://www.motorcyclespecs.co.za/Ga...-350-22-03.jpg
    Bagaj mevzusunda x-adv 750 ile karıştırmışım, onda iki kask sığmıyor küçükmüş diyordum. Forza kadar bagajı varmış, süper.
    Forza'da olduğu gibi orjinalindne çantalı modeli olursa onu alırım tabi ki. Ama ben scootera adv tipi aluminyum çanta da seviyorum.

Kırmızısı da çıksa.

Şimdiden örtülü ödenekte para biriktirmeye başlayayım. benim param olana kadar en az 2-3 sene geçer zaten.
    Sen al önce, sonra senden ikinci el alırım hem bana ucuza gelir hem benim için de tanıdık bildik düzgün kullanışmış motor olur. Almışken kırmızı al bari bana da güzellik olsun.
    Cyan ve GoGi bunu beğendiler.

CRF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 L
    175 Bin tl bandına gelirse şahane olur

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A

https://www.motorcyclespecs.co.za/Ga...-350-22-03.jpg
    Güzel güzel. Scooter bakıyor olsam mutlaka radarıma girecek bir model. Bunun pratikliği Beverly 400'e tercih ettirebilir kesinlikle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

Alıntı CRF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    175 Bin tl bandına gelirse şahane olur
    Bugünkü kurlar / fiyatlarla bile imkânsız: Bugünkü fiyatlarla en az 220k...
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bagaj mevzusunda x-adv 750 ile karıştırmışım, onda iki kask sığmıyor küçükmüş diyordum. Forza kadar bagajı varmış, süper.
    Forza'da olduğu gibi orjinalindne çantalı modeli olursa onu alırım tabi ki. Ama ben scootera adv tipi aluminyum çanta da seviyorum.

Kırmızısı da çıksa.

Şimdiden örtülü ödenekte para biriktirmeye başlayayım. benim param olana kadar en az 2-3 sene geçer zaten.
    Sen al önce, sonra senden ikinci el alırım hem bana ucuza gelir hem benim için de tanıdık bildik düzgün kullanışmış motor olur. Almışken kırmızı al bari bana da güzellik olsun.
    3 Rengi var, biri mat kirmizi. En sevindigim yani, kisisel olarak kotu buldugum HRC renkleri yok :D

https://motorcycleconfigurator.honda...oter/adv350/#/

Ispanya 6450Euro
    Italya 6990Euro
    Almanya 6760Euro

Tabii ki Turkiye fiyati yok, bir de Yunanistan'da fiyat yok :D 45 yildir yasadigim bu ulkeyi taniyorsam, bizde ortalama 8000Euro cakar Honda Turkiye, ustune bir de vergi biner. Etti mi sana gIrh, aman 220.000 TL.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

Güzel güzel. Scooter bakıyor olsam mutlaka radarıma girecek bir model. Bunun pratikliği Beverly 400'e tercih ettirebilir kesinlikle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

Bugünkü kurlar / fiyatlarla bile imkânsız: Bugünkü fiyatlarla en az 220k...
    Ohannes ayni anda ayni fiyati yazmisiz :D
    espresso ve Cyan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Klasik gelse yok satar vakası gelir niş bir kesim alır kalır öyle aklıma vtr250 olayı geldi bizim ülkede bir şey görmüşsem oda %37 lik dilime takılıp da düşük hacimde motor sattığını çok görmedim hatta hiç görmedim japonda bile o yüzden r3 bence getirmiyor Yamaha .. xmas300 geldi kaldı öyle satmadı ..

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    3 Rengi var, biri mat kirmizi. En sevindigim yani, kisisel olarak kotu buldugum HRC renkleri yok :D

https://motorcycleconfigurator.honda...oter/adv350/#/

Ispanya 6450Euro
    Italya 6990Euro
    Almanya 6760Euro

Tabii ki Turkiye fiyati yok, bir de Yunanistan'da fiyat yok :D 45 yildir yasadigim bu ulkeyi taniyorsam, bizde ortalama 8000Euro cakar Honda Turkiye, ustune bir de vergi biner. Etti mi sana gIrh, aman 220.000 TL.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

Ohannes ayni anda ayni fiyati yazmisiz :D
    Mat Kırmızısı güzelmiş, hem de siyahlı siyahlı. Sen kırmızı al, 2 sene sonra 40bin km'ye gelince bana satarsın.
    GoGi bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    500 x içinde gelse yok satar vs vs diyorlar bunun içinde aynı şeyler söyleniyor gelince etiketi görenlerin gözleri yuvalarından çıkacak haberleri yok

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Geldiğindeki fiyatı onemli. Yoksa ne kadar albenili ve iyi olursa olsun tutmaz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)