Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

A2 uyumlu motosiklet.

Motovento
    REKLAM ALANI

A2 ehliyet ile kullanabilecek motosiklet önerilerinizi bekliyorum. Önceliklerim performans dayanıklılık ve yedek parça sorunu olmaması.Bütçe maksimum 65k.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki sv650s-2008 / Honda Cbr 250R 2012
    Yamaha Mt 03 660 a2 nin kullandığı en güçlü motor

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Honda 500 serisi (ama o fiyata bulunmaz).
    espresso bunu beğendi.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    65 k ya 250 cc bile zor galiba bu devirde
    espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda 500 serisi (ama o fiyata bulunmaz).
    500 serisi derken o eski karbüratörlü Cbf 500'ü es geçelim, eskiler A2'ye pek uymuyor.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Cbf500 uymaz o fiyata motor bulursan ona dua et kardeşim bajaj cbr250 nk250 dışında motor bulman zor ihtimal

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500 serisi derken o eski karbüratörlü Cbf 500'ü es geçelim, eskiler A2'ye pek uymuyor.
    Tabi, yeni seriden bahsediyorum. Eskisi "seri" değil zaten. Onun motoru tek bir modelde kullanıldı, yeni 35kW motor 2023 yılı itibarıyla 5, ilk çıktığı zaman itibarıyla 3 farklı modelde kullanılıyor ondan seri yazdım.

>= 2013 CB500F, CBR500R

Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı flagellium0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A2 ehliyet ile kullanabilecek motosiklet önerilerinizi bekliyorum. Önceliklerim performans dayanıklılık ve yedek parça sorunu olmaması.Bütçe maksimum 65k.
    birde birşey önermemiz için bir tık daha bilgi verirseniz, ilk motorunuz mu ekipman için ayriyetten paranızı ayırdınızmı daha önce kullandığınız motor filan varmı ne tarz birşey kullanmayı seviyorsunuz

dostum ekipmanım var ilk motosikletim de değil sadece alıp satan ya da tecrübe eden arkadaşlardan tavsiye almak istiyorum. istediğim şey motosiklet önerisi ve bilgisini de verdim özellikle istediğim herhangi bir tarz yok...

Motosikleti
    Artık Yok...
    65k ya düşük hacimde alabiliceğin en ideal motorlar bloğu açılmamış şaşe si temiz oynanmamış üstünde Çin malı değil orjinal grenajlı cbr250 bulabilirsen olabilir pulsar bulursun nk250 bulursun başkada o paraya temiz sorunsuz bir makine benim aklıma gelmiyor

Scooter da nmax pcx xmas bulursun sanırım

Yüksek hacimde üç dört motor dışında bir şey bulucağını düşünmüyorum en en başta ben yedek parça merkezli bakarım motor alınmak için alınmaz yedek parçası olmayan motor ben elimi sürmem ..

Yüksek hacimde aklıma gelen ..varsa o fiyatlara f650gs onun aprilla muadili Pegaso 650 olabilir aynı makinedir karoserisi farklıdır .. bmw nin blok ve grenaj parçalarını getiren parçacılar var f650gs inde her tür parçasını getiriyorlar .. o işden blok parçası elektrik parçalarda pegaso da faydalanıyor ..

F650gs 37kw ama A2 ile çok süren gördüm ..

Bunun dışında yüksek hacim scooter da piaggio beverly 500 , burgman 400 olabilir beverly nin her tür parçası motopit gençmoto da var olmayanı istiyorsun bir hafta da temin ediyorlar.. parçası pahalı denir ama xmas 400 ile kıyaslandığında çoğu parça fiyatları kafa kafaya nerdeyse
    flagellium0 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    F650gs 37kw ama A2 ile çok süren gördüm ..
    ya şu a2 nin tam uygulanmaması bizim ülkede bi yerine oturamadı geçende bi cbr650f gördüm adam a2 ile sürülebilir yazmış mesaj filan attım ustam nasıl oluyo o iş diye süremezsinki dedim
    adamın bana cevabı kardeş ruhsata bilgilerini düşük girmişler a2 ile sürülebiliyo dedi
    sonra bende benimle aynı motora sahib olan arkadaşımdan ruhsat fotoğrafını istedim gerçektende farklı girilmiş bilgiler ikimizinde siyah 2014 cbr500 ü var 14 model ama kilogramı gücü kw sı hep farklı girilmiş
    konudan bağımsız buna bi el atılmalı diyecemde kime diyecem başımızda bi devl** yokki

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

cbr250 eski kasadan çok rahat temizini bulursun 65 e
    yeni kasasını ise ucu ucuna yetiyo paran birkaç ilan gördüm hepsine gidip bakman lazım hangisi ne derece temizdir diye
    bu arada iki kasa arasında kozmetik (tek far, çift far diye) olarak fark var sadece diye biliyorum başka farkları varsa bilen arkadaşlar ekleme yaparlar

Motosikleti
    Artık Yok...
    F650gs 37kw zaten 2 kW ile A2 den yırtıyor ruhsatta 35kw düz hesap yazılmış olanlar varsa onlar sürer cbr250 de bir fark yok kozmetik dışında diye biliyorum ilk kasa biraz dik oturuş pozisyonu ile sport touring havasında zaten kasanın şekli tek far olayları falanda touring havası veriyor zaten yanlışım yoksa ilk kasa ilk çıktığında bazı pazarlarda sport touring diye tanıtılmış hatta Brezilya diye aklımda kalmış .. ikinci kasa tam super sport tarzı cbr1000 fireblade benzeri bir kasası var .. yani ilk kasa bence st ikinci kasa ss

Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk kasa ilk çıktığında bazı pazarlarda sport touring diye tanıtılmış hatta Brezilya diye aklımda kalmış .. ikinci kasa tam super sport tarzı cbr1000 fireblade benzeri bir kasası var .. yani ilk kasa bence st ikinci kasa ss
    muhtemelen bizim ülkede sport touringin ne olduğunu bilmedikleri için arkadaşlar super sport diyip geçmişlerdir
    benim cbr500üde gören uu abi reyzingg fenaymış diyolar hani r25çi bi tayfada bile yoğunluk olmasından bu çıkarım çok rahat yapılabilir
    hatta o türün kelime dağarcığıda çok kısıtlı
    saplaaa,tokatladım

ve bu türün içinde gerçektende r25in filan en büyük motor olduğunu sanan kişilerlede tanıştım adam en büyük motorun o olduğunu zannediyo adama anlatıyom bak bu 250cc tüm motorlar arasında bok parçası sadece diyorum bunun kaç katı var diyorum yoo ben görüyom instagramda her motora saplıyo diyo

regal raptor hakkında bilgisi olan var mı ? ya da cruiser tarzında motosiklet tecrübesi olan arkadaşlar bütçe yine aynı seviyelerde önerileri bekliyorum.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Sıfır tavsiye ederim.

Mesela 200 cc liklerden rks tnt 202

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı flagellium0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    regal raptor hakkında bilgisi olan var mı ? ya da cruiser tarzında motosiklet tecrübesi olan arkadaşlar bütçe yine aynı seviyelerde önerileri bekliyorum.
    Regal alma v motor çift silindir Çin makineleri o konuda iyi onlara yönel derim ..

Se-ZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow Vt 750 C4
    Düşük cc cruiser dünyası biraz kan ağlıyor TR de. Sıfır olarak alabileceğin kuba superlight, rks veya regal raptor mevcut. Canavar gibi gv 250 ler var ama yedek parça ve usta sorunu maalesef baş ağrıtıyor. Dragstar veya shadow 750 ler bütçenin baya üstünde kalır ama evladiyelik aletler.

rks iyi bir marka mı başıma iş açar mı ? bazı modellerinde kronik paslanma olduğunu duymuştum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

v twin almak isterim aslında ama fiyatlar bütçemin ya sınırında ya üstünde bir de git gel yaşıyorum uzun yolda vs sollamada hantal kalırlar mı ya da şehir içinde hantallık hisseder miyim diye.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)