Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Honda Cb 500 X nihayet Türkiye'ye geliyormuş

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Değerli arkadaşlar, sabah sabah "bugün de işler birikti, acaba ne yapsak? nasıl tamamlasak?" diye hindi gibi düşünürken Hırbonen kardeşimden gelen bir mesajla gülümseyerek güne güzel başladım.

Hani yıllardır Adv kullanıcıları arasında duyarız; "Hacım bu Honda deli mi? Cb 500 X'i neden getirmiyorlar?" , "Hafız Nc 750 X güzel de sen esas Cb 500 X'i gör. Cb 500 X gelsin hemen alacağım" vs. Velhasıl bu sene, sanırım o sene.

Honda Türkiye'nin story.sinin ekran görüntüsünü Hırbonen kardeşim benimle paylaştı. Her ne kadar yeşil rengiyle Kawasaki'ye göz kırpsa da Honda, Cb 500 X'i umarım Türkiye'ye getirir.

Cyan, F54, Guven ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    250r
    Hadi inşallah. Hoş getirse bile, alırımcıların çoğu alamayacak heralde. :D

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Uuu kafalar çok karıştı şimdi :D

CB750 mi, XL750 mi derken şimdi CB500X mi? Artık fiyatlar ve bütçe konuşacak...

Honda akıllı ol güzel ve rekabetçi fiyatlar yap lütfen :D

Sonradan ekleme:
    Ülem yemiş bizi eleman gene :D, instagramda yok öyle bir görüntü....
    espresso ve F54 bunu beğendiler.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Alamayacak olsam da yeni modellerin geliyor olması güzel birşey.
    Alabilecek olanlara şimdiden hayırlı olsun

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Gelmesi önemli değil. Önemli olan fiyatı.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonradan ekleme:
    https://eksisozluk.com/img/y0a56k98

Birkaç gün içinde anlarız, sosyal medyacılarının halt etmesi de olabilir.
    Cyan bunu beğendi.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonradan ekleme:
    Dün bende instagramda gördüm vardı valla
    Haber gerçek
    Cyan bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://eksisozluk.com/img/y0a56k98

Birkaç gün içinde anlarız, sosyal medyacılarının halt etmesi de olabilir.
    10 Kasım günü ne lansmanı dingiller demiş olabilir birileri...

Hayırlısıyla artık.

Sonradan ekleme:
    Story atmışlar, post değil - o detayı kaçırmışım. Sosyal medya ile aram iyi değil pek.
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    instagram'da story kısmına atılanlar kısa bir süre sonra siliniyor, öyle olabilir ama hırbo bu fotoşop da yapmış olabilir. her şey olabilir yani.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Yok artık. NC satışları durdu herhalde.

Amerika fiyatlarına göre oranlarsak 220 bin TL civarı bir fiyata tekabül ediyor.
    Tracer 700'ün mevcut fiyatı 250 bin TL. Tiger Sport 660'nın sitedeki fiyatı ise 235 bin TL. 220'ye hiç getirmeseler mi ne
    SuleymanE, infernus ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT25 2016
    dün hondanın story sindeydi. gelecek yani.
    Cyan bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Amerika fiyatlarına göre oranlarsak 220 bin TL civarı bir fiyata tekabül ediyor.
    Tracer 700'ün mevcut fiyatı 250 bin TL. Tiger Sport 660'nın sitedeki fiyatı ise 235 bin TL. 220'ye hiç getirmeseler mi ne
    Tiger Sport'un fiyatına hiç bakmayın; ben Ağustos'ta Korlas'a ön-sipariş bilgi almaya ve motosikleti görmeye gittim, beğendim. O sıradaki fiyatı 12.000$ tekabül eden bir TRY bedel idi. Hesabımı kitabımı yaptım, uygun buldum, elimde döviz var zaten döviz bazda fiyat değişmez diye düşündüm ve ön-sipariş geçmek için motorumu satışa koydum, motorumun henüz satıştaki 10. günü falandı bir baktım fiyatı 13.000$'a denk bir bedele çıkardılar. Ben de motoru satıştan kaldırdım. Bugün 1.000$ artıran motor geldiğinde ne yapar belli değil. (Ağustos ayında Şubat teslimat için sipariş alıyorlardı...) Korlas'ın ipiyle kuyuya inilmez. Dükkanda olan motor için konuşun anlaşın, OK, orada sorun yok. Stokta olmayan motor için (diğer markalar da dahil) ne konuşsan / planlasan boş iş.

Tracer 700 250 iken bu motosiklet 210-215'e gelirse çok uygun. Arada 2.000$ bir fark olur, bu 2.000$ farka motoru komple donatır (koruma demirleri, orta ayak, yan ve arka çanta demirleri, yan ve arka çantalar vs.) üzerine bir iki orta mesafe seyahat için yakıt parası kalır. Bu tip motosikletleri alıp da sadece edinme bedeli ile kullanmazsınız, üzerine daha para harcamanız lazım gelir.
    pea ve espresso bunu beğendiler.

infernus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aynen bende bunun hesabını yapmıştım dün, çok geciktiler buraya gelmesi için, yıllardır istemiştik artık bugunkü kurdan 180 bin tl ye falan satarlarsa alınır yerde olur.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Geç kalmış bir hamle oldu bu model, A2 ehliyeti olan sürücüler için güzel bir seçenek, fiyatlar maalesef çok yüksek olacak. Kendi adıma beni yeni transalp 750 ve suzuki vstorm 800 daha çok heyecanlandırdı, bu iki modelin 400 bin tl ve üzeri rakamlarla satılacağını düşünüyorum.
    Cyan ve SuleymanE bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geç kalmış bir hamle oldu bu model, A2 ehliyeti olan sürücüler için güzel bir seçenek, fiyatlar maalesef çok yüksek olacak. Kendi adıma beni yeni transalp 750 ve suzuki vstorm 800 daha çok heyecanlandırdı, bu iki modelin 400 bin tl ve üzeri rakamlarla satılacağını düşünüyorum.
    Evet bu iki model de heyecanlandırıyor. Mutlak değerlerden ziyade rakiplerine / alternatiflere göre fiyat seviyeleri ne olacak diye odaklanmak daha az üzücü olur gibi
    joshua bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Çok geç bile kaldılar çok ideal orta hacim ara bir segment motor … şu ekonomik koşullarda kaç kişi alır ne kadar satar görücez pek ümidim yok fiyatsal olarak çünkü şu anda piyasa iki türlü fiyatlandırma var liste fiyatı ayrı piyasa fiyatı ayrı ..

Geçen bakmıştım sadece nc750 sahibinden sitesinde satılıkta 2022 modeli toplamda dct si düzü 24-25 tane falandı bu az çok 2022 de kaç adet satıldığının da tahmini bilgisini veriyor az çok ..

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Sevgili Tommyciğim, honda hiç kusura bakmasın ben bu saatten sonra 500x e iyi ki geldi, hoşgeldi falan demem.

Yıl dayanmış 2023e, dolar olmuş 18,5 beyfendilerin aklına yeni gelmiş 500x? Ulan lozanın gizli maddelerinde "500x ithal edilemez" mi yazıyormuş da anca 2023de getiriyorlar motoru bu pez...ler, hayret bişey ya. Bu dolar kuruyla o motorun kol gibi fiyatı olacak maalesef.

Bu işe en doğru cevabı Mülayim abimiz vermiş: Ben zamansız gelen 500x in taaa ...!!!

Dipnot: Kelepir bi fiyata gelirse gider alırım orası ayrı Ama hiç sanmıyorum...

F54, tommygun, Thracian ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Tommyciğim, honda hiç kusura bakmasın ben bu saatten sonra 500x e iyi ki geldi, hoşgeldi falan demem.

Yıl dayanmış 2023e, dolar olmuş 18,5 beyfendilerin aklına yeni gelmiş 500x? Ulan lozanın gizli maddelerinde "500x ithal edilemez" mi yazıyormuş da anca 2023de getiriyorlar motoru bu pez...ler, hayret bişey ya. Bu dolar kuruyla o motorun kol gibi fiyatı olacak maalesef.

Bu işe en doğru cevabı Mülayim abimiz vermiş: Ben zamansız gelen 500x in taaa ...!!!

Dipnot: Kelepir bi fiyata gelirse gider alırım orası ayrı Ama hiç sanmıyorum...

https://www.youtube.com/watch?v=kG6Grkc9e2w
    normal sade fiyatı üstüne %37 ötv üstüne %18 kdv üstüne bayii tabiki kendi komisyonunu fiyatını ekliycek ne kadar ucuz olabilir.. ben şudur diyemem ama kişisel şahsi tahminim 250cc lik Honda’sı yamaha sı 150-200 bin tl lere dayanmışken 500cc lik makine 250-300 baremlerinde bence olur ..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    2020 ekim ayına kadar gelmesini bekledim gelmeyince gidip afrika aldım bundan sonra 100000 tl ye bile satılsa almam 6 yaşında afrika daha keyifli
    arkadaşlar herkez fiyat demiş nc demiş ama bu şişik piyasada kimse gidip sıfır km nc 750 alamaz evet bayiler yok çekiyor ama koy bakayım her bayii ye 10 tane kaç tanesi satılacak bu saatten sonra en kral motosiklet n max x max pcx dio bunlardan gerisi zengin işi oldu

Motosikleti
    N/A
    Bundan 3 sene önce ispanyada sokakta yürürken görmüştüm bu motoru ozamanlar hiç motorum yoktu bu neymiş laaaaan kaçlıkmış bu binlik mi yarış motoru mu ne bu oha çook güzelmiş daha önce neden hiç görmedim hemen almalıyım gibi tepkiler verip malum sarı siteye girip fiyatlarına bakmaya çalıştığımda böyle bir motor bulamamıştım t7 ile tanışmamış olsam motorumu satar bunu beklerdim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)