Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dominar 250 mi ns200 mü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr125r er 5 mt25 pulsar ns200
    Aradaki fiyat farkı dominar almaya değermi performansları arasında büyük farklar yok gibi ns200 kullanmadım ama hızlanma ve top speed videoları aralarında pek fark olmadığını gösteriyo ikinci el fiyatları yüzünden sıfır almaya karar verdim. Rica etsem yardımcı olur musunuz özellikle ikisini de kullanan kullanıcıların önerileri benim icin cok degerli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    D250 Pulsardan 1 tık hızlı, teknolojik olarak Pulsardan baya üstün far ön arka ABS kaydırmalı debriyaj dezavantajı ise durduğun yere bağlı olarak geri geri götürmesi biraz zor, bana göre selesi Pulsardan iyi uzun yolda daha rahat artçı olarakta daha iyi. Para var ise tabiki d250 yok ise pulsarda işini fazlası ile görür.

Her şey top speed ve hızlanma değil. Ns200 daha çok ybr cbf hissiyatı veren commuter formundayken dominar 250 biraz daha motosiklete yakın bir şey. Aradaki farka değer
    just4techno bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ns200 kullanmadim ama imkanın varsa domi al. Çok keyif veren bir makina.

Tek sorun stop etme meselesi. O da şansına kalmış kimisinde çıkıyor kimisinde çıkmıyor.

Motosikleti
    cbr125r er 5 mt25 pulsar ns200
    Er5 ve sonrasında sıfır mt 25 aldım kullandım keyif olarak ns 200 de dominar da beni tatmin etmeyecek yani keyifle kullanamıcam zaten keyif suan 2. Planda amacım isimi görsün saga sola gidebileyim sehir dısı tur yapacak vaktim yok. ama gücüde seviyorum özellikle 90-130 arası hızlanması benim icin cok önemli ayıla bayıla giden bi motoru kullanmak beni cok rahatsız ediyo. O yüzden ikisinide kullananların yorumu benim icin cok degerli videolardan anladıgım kadarıyla bu aralıklarda ikiside neredeyse aynı diger konuları merak ediyorum titresim yol tutusu kronik sorunlar vs.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Er5 den sonra sen şuna güncel bir 500cc lik makinede alsan seni kesmez misal cb500f alsan o bile seni kesmez .. neticede hepsi tek silindir dominar biraz daha malzeme kalitesi yüksek pulsar da taksi kuş serisi gibi oldu işlevsel sürmesi kolay genel giderleri uygun ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)