Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

gsr 600 süren masum köylü

Motovento
    REKLAM ALANI
    DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mc22 şimdi baktım da en iyisi değil. ses dediğin zaman "honda cbx 1000" den iyisini tanımam. direk 39. saniyeye sar, ses orada
    O ses motor sesi değil ki, direkt KIRMIZI ALARM.
    fatih.met bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    mc22 şimdi baktım da en iyisi değil. ses dediğin zaman "honda cbx 1000" den iyisini tanımam.

direk 39. saniyeye sar, ses orada.

https://www.youtube.com/watch?v=Y9srtbgu4xs&t=40s
    en iyisine gerek yok ya markalar artık şu silindir sayısını azaltmak yerine o sesi seven kullanıcılar için silindir sayısı daha fazla modellerde üretseler keşke şahsen 250cc 4 silindir aletler bizim ülkeye getirmiyolar euro çart çurt diyip mesela benim makina 500cc 4 silindir olsa benim ömürlük olabilirdi

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en iyisine gerek yok ya markalar artık şu silindir sayısını azaltmak yerine o sesi seven kullanıcılar için silindir sayısı daha fazla modellerde üretseler keşke şahsen 250cc 4 silindir aletler bizim ülkeye getirmiyolar euro çart çurt diyip mesela benim makina 500cc 4 silindir olsa benim ömürlük olabilirdi
    4 silindir 250cc motosikleti maliyeti itibariyle 2 silindir 600cc fiyatına satmakta zorlanacakları içindir muhtemelen...

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    evet, masum köylü Gsr 600 sürmeye devam ediyor, tüm engellere rağmen Gsr 600 sürmekten vazgeçmiyor. Masum köylü yarısı olmayan gsr600'ü ile mutlu. birde şu köpeklerden ve trafikten arınsak tadından yenmeyecek. birde benzin fiyatları düşsün.

ara sıra benzin yükleyip kulaklarımı şenlendiriyorum, gaz elciğini çeviriyorum ve gücün sesini kulaklarımda hissediyorum. kalbim tıpkı silindir gömleğindeki pistonlar gibi atmaya başlıyor, motorda gaza geliyor bende gaza geliyorum, ama tabi Gsr600 çok rüzgar yedirdiği için hız yapması pek zevkli olmuyormuş, sorun değil, yüksek hız pek sevmem...

depo kapağı sökülmüyormuş onu anlayana kadar koparacaktım az kalsın... birde kontak anahtarının benzin deposunun ilerisinde olmasına alışamadım, bazen motoru çalıştırmak için gidonda olmayan deliğe sokmaya çalışıyorum, bazen de motoru çalıştırmak için benzin kapağına sokuyorum anahtarı.

https://www.youtube.com/watch?v=DZSkdizAR-o
    Benzinlikten cikarken, pusetteki cocukla onu iten annesini de ezseydin, puan alirdin belki.
    tommygun, espresso ve Cyan bunu beğendiler.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzinlikten cikarken, pusetteki cocukla onu iten annesini de ezseydin, puan alirdin belki.
    videodan bakınca tehlikeli görünüyor ama orası benim kontrol alanımdaydı, bunu düşünenler olacağını biliyordum ama orayı kesmedim çünkü riskli bir durum yok... hatırlıyor musun bir trafik kazası videosu paylaşmıştım. hep kadınlara araba çarpıyordu o videoda demiştim...

bazen yayaları özellikle kadınları böyle bilerek korkutuyorum ki hani bir musibet bin nasihatten iyidir... orada kadın bana laf söylese yada kızsaydı ben özür dileyecektim ama dediğim gibi onu bilerek yaptım zaten dikkatleri çok dağınık oluyor ve dikkatini toplaması için iyilik yaptım fakat sen bunu bilmiyorsun... zaten ters köşe oldu, videoya dikkat edersen kafayı bir anda çevirip şaşırdığını görebilirsin kadının... yaya kadınlar çok dikkatsiz ve kimi zaman araçların önüne atlıyorlar, tabi benim konumumda onun geçiş hakkı vardı ama dediğim gibi, araba çarparak tecrübe etmesinden iyidir böyle olaylar.

edit: motor debriyaj kaçırıyor malesef, videonun bir kaç yerinde tam istediğim gibi uzaymadım çünkü motor bağırmaya başladı ama ivmelenmesi sonradan oluştu çünkü o sırada debriyaj kaçırdı... debriyaj kaçırmadığı zamanlarda da pati çekiyor zaten. lastiğin kaliteli olmasından ötürü.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)