Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 125R başlangıç için alınır mıı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yok :(
    Merhabalar. Başlangıç için CBR 125 R almayı planlıyorum. İyi bir tercih mi? Önerileriniz var mı?

A1 ehliyet için öneri verirseniz sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    güzel olur başlarda fazla gaza gelme sakin kullan zeminini sağlam at
    düşme kalkma yaşamazsan diğer 125 liklere göre grenaj masrafın çıkmaz ekstradan, yoksa başka 125 liklerden farkı yok

git eğitim al filan demiyecem diğer arkadaşlara göre günümüz şartları malum kimsenin ekstradan kenara şunuda veriyim eğitim alıyım diyecek parası yok ne yazıkki ama güvenli sürüş eğitimlerine internet üzerinden bakıp kendini geliştir özellikle ani manevra ve kaçış konusunda birde istanbul gibi bir şehirde yaşıyorsan geçmiş olsun her istanbula geldiğimde motorla bile darlanıyom
    istanbul,ankara,izmir gibi yoğun kalabalık trafikli bir şehirde değilsen trafiği okuman yeterli olacaktır
    iyi sürüşler
    cıbır125r bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki sv650s-2008 / Honda Cbr 250R 2012
    Cbr 125 başlangıç için güzeldir. Yakıtı çok az ve motor bloğu çok dayanıklı güzel bir bloktur. Diğer 125cc lere göre üst devirleri daha doludur 130/140kmh leri motorun durumuna göre görebilir, motoru çok sıkıştırmadan da 90/100km/H bandında seyahat edebilirsiniz. Başlangıç için iyi olmayan tek yönü grenajlı yapısı, fakat bunu da çözmek için koruma takozları ve eğitim videoları denenebilir. İyi şanslar

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:42 ----------

Alt parantez olarak, alacağınız motorun modeli fark etmeksizin güzel bir lastik seti alarak değişmenizi öneririm. Özellikle güzel yumuşak hamurlu bir lastik tercih etmeniz durumunda başlangıçta yanlış frenlemeler de hatalarınızı tolore edebilir. Şayet bitik veya sonlarında olan bir lastikle motoru öğrenmeniz daha zorlayıcı olacaktır.
    cıbır125r bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)