Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ayakkabı tamircisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Herkese merhaba,

İstanbulda spor ayakkabı ve motosiklet ayakkabısı tamir eden bir tamirci var mı bildiğiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

İstanbulda spor ayakkabı ve motosiklet ayakkabısı tamir eden bir tamirci var mı bildiğiniz ?

https://i.hizliresim.com/gcsu5zu.jpeg
    Şirinevlere gitme şansı varsa, konum paylaşayım.
    Burada bir ayakkabı tamircisi var. Botlarımı tamir ettirmiştim. Motosiklet sırt çantasının kayışlarınıda burada kısalttırdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

Şu harita linkinde konumu var.

Gitmişken Efsane giyimede uğra. Belki yelek, pantolon ihtiyacı varsa temin etme şansı olur.

Asıl satış mağazaları arka sokakta. Ayakkabı tamircisine 50 adım mesafede.
    .
    .
    https://www.google.com/maps/place/%C...9!4d28.8450862
    tecrube0 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şirinevlere gitme şansı varsa, konum paylaşayım.
    Burada bir ayakkabı tamircisi var. Botlarımı tamir ettirmiştim. Motosiklet sırt çantasının kayışlarınıda burada kısalttırdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

Şu harita linkinde konumu var.

Gitmişken Efsane giyimede uğra. Belki yelek, pantolon ihtiyacı varsa temin etme şansı olur.

Asıl satış mağazaları arka sokakta. Ayakkabı tamircisine 50 adım mesafede.
    .
    .
    https://www.google.com/maps/place/%C...9!4d28.8450862
    Efsane giyimdeki pantalonlarda kalça koruma oluyor mu ?
    ufoz bunu beğendi.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Efsane giyimdeki pantalonlarda kalça koruma oluyor mu ?
    Diz koruma koymaya başladılar. Kalça korumadan emin değilim.
    Pazartesi veya salı günü, ayakkabı tamircisinin yanındaki bilgisayarcıya gitmem lazım.
    Efsane giyimede uğrarım. Başka soru varsa yazın, onlarıda sorayım
    tecrube0 bunu beğendi.

Motosikleti
    Diz koruma koymaya başladılar. Kalça korumadan emin değilim.
    Pazartesi veya salı günü, ayakkabı tamircisinin yanındaki bilgisayarcıya gitmem lazım.
    Efsane giyimede uğrarım. Başka soru varsa yazın, onlarıda sorayım
    Trendyol fiyatları 900 civarı mağaza fiyatı biraz daha uygunsa ve kalça koruma varsa alınabilir yunusların pantalonuna benzeyenlerden sanki koruma olmasa bile koruma cebi mantıklı olabilir bence

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Bazı avmlerde lostra olan yerleri deneyebilirsiniz ? Ayakkabı tamir ediyorlar. Motoru park edip avm giriş yaptığımda genelde eksili katlarda görüyorum dükkanlarını. Biraz tuzlu yapabilirler haberiniz olsun.
    tecrube0 bunu beğendi.

Av.Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 Abs
    birçok ayakkabı, çanta tamircisi yapar

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayattan bu kadar kopuk mu yaşıyoruz yoksa İstanbul o kadar zengin ki artık ayakkabıları tamir ettirmeyip tüketim çılgınlığında mı yaşıyor ki ayakkabı tamircisi kalmadı?
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    250r
    Hasanpaşa Motomax da bir lostra önermişti. İşçiliği baya iyiymiş, ama biraz daha pahalıymış diğer taraflardan. Kontrol edebilirsiniz.
    tecrube0 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayattan bu kadar kopuk mu yaşıyoruz yoksa İstanbul o kadar zengin ki artık ayakkabıları tamir ettirmeyip tüketim çılgınlığında mı yaşıyor ki ayakkabı tamircisi kalmadı?
    Bu gondugunuz ayakkabi ben aldigimda 350 liraydi 350 liralik ayakkabida file degistirmek icin kimse lostra lostra gezmez .o uyduruk bot suan 1200 lira olmus maasimiz ayni duzeyde artmadigi icin mecburen ariyorum.Kaliteli bir ayakkabi alsam surekli tabiki lostraya giderim ama 350 liralik ayakkabi tamirine 200 lira verirmisiniz? ben de vermiyordum.Ayrica sokak arasindaki ayakkabicilarin cogu file degistirme ,teknik malzeme tamiri yapmiyor.Kaliteli is yapan adami bulmak icin tecrubelilerden yardim istiyorum ve bunda bir sorun oldugunu da dusunmuyorum.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Sefaköy Armoniparkta, baş parmağın yırttığı spor ayakkabıyı tamir ettirdim.
    70 lira aldı. İnce işçilik yapmış ben beğendim.
    tecrube0 bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Bu gondugunuz ayakkabi ben aldigimda 350 liraydi 350 liralik ayakkabida file degistirmek icin kimse lostra lostra gezmez .o uyduruk bot suan 1200 lira olmus maasimiz ayni duzeyde artmadigi icin mecburen ariyorum.Kaliteli bir ayakkabi alsam surekli tabiki lostraya giderim ama 350 liralik ayakkabi tamirine 200 lira verirmisiniz? ben de vermiyordum.Ayrica sokak arasindaki ayakkabicilarin cogu file degistirme ,teknik malzeme tamiri yapmiyor.Kaliteli is yapan adami bulmak icin tecrubelilerden yardim istiyorum ve bunda bir sorun oldugunu da dusunmuyorum.
    İnşallah uygun fiyata düzgün iş yapan biri bulursunuz. Benim hayatımı geçirdiğim tüm mahallelerde kunduracı var. (Bizim nesil kunduracı der tamir yapan yere, lostra daha çok boya yapılan yerdir ama onlar da tamir yapar tabi...)

Bu arada yenisi 1200 iken 200'e tamir ettirebiliyorsanız çok da kılı kırk yarmayın, tamir ettirin yani. Ekonomik / matematik olarak mantıklı çünkü, diğer alternatif 1200 vermek iken. Değil mi?
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah uygun fiyata düzgün iş yapan biri bulursunuz. Benim hayatımı geçirdiğim tüm mahallelerde kunduracı var. (Bizim nesil kunduracı der tamir yapan yere, lostra daha çok boya yapılan yerdir ama onlar da tamir yapar tabi...)

Bu arada yenisi 1200 iken 200'e tamir ettirebiliyorsanız çok da kılı kırk yarmayın, tamir ettirin yani. Ekonomik / matematik olarak mantıklı çünkü, diğer alternatif 1200 vermek iken. Değil mi?
    Kunduraci dedigimiz adam kunduraya pence atar baliyle yapistirir dikis atar spor ayakkabi da dikis belki atar adi uzerinde kunduraci iscilikleri o kadar saglikli olmuyor.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Efsane Giyimde pantolon 850 liraymış.
    Diz ve kalçada koruma varmış.
    tecrube0 bunu beğendi.

Motosikleti
    Efsane Giyimde pantolon 850 liraymış.
    Diz ve kalçada koruma varmış.
    Çok teşekkürler
    ufoz bunu beğendi.

AleniDesais - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Primavera150 - KTM DUKE 390 2020
    Anadolu yakasında Acıbademde çok iyi bir esnaf ayakkabı tamircisi var eğer istersen konumunu paylaşabilirim. bizim bir çok ayakkabımızı kurtardı ve toparladı.
    tecrube0 bunu beğendi.
    tekeriniz yere sağlam bassın...

Motosikleti
    Alıntı AleniDesais adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anadolu yakasında Acıbademde çok iyi bir esnaf ayakkabı tamircisi var eğer istersen konumunu paylaşabilirim. bizim bir çok ayakkabımızı kurtardı ve toparladı.
    Paylaşabilirseniz sevinirim .Hem kendim hemde konuyu okuyacaklar için bir kaynak olur en azından.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben 12 senedir Acıbadem'de ikamet ediyorum, verin bu esnafın ismini cismini, en çok bana yarar.

AleniDesais - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Primavera150 - KTM DUKE 390 2020
    Paylaşabilirseniz sevinirim .Hem kendim hemde konuyu okuyacaklar için bir kaynak olur en azından.
    Üsküdar, Acıbadem, Badem Kundura Zeki usta acıbademdeki iyi esnaflardan diye biliyorum zaten mahallenin eski yerlileri bilirler orayı. çanta vesaire de tamir ediyor. baya marka ve pahalı ürünleride tamire getiriyorlar. kefil olamam ama ustanın işçiliği iyidir. hatta ben burayı ararken bir yaşlı hanım abla yandaki dükkandaki arkadaşı ile beraber birisi mahallede başka yere taşınırsa diğeride onun yanına taşınıyor demişti ama bilmiyorum

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Üsküdar, Acıbadem, Badem Kundura Zeki usta acıbademdeki iyi esnaflardan diye biliyorum zaten mahallenin eski yerlileri bilirler orayı. çanta vesaire de tamir ediyor. baya marka ve pahalı ürünleride tamire getiriyorlar. kefil olamam ama ustanın işçiliği iyidir. hatta ben burayı ararken bir yaşlı hanım abla yandaki dükkandaki arkadaşı ile beraber birisi mahallede başka yere taşınırsa diğeride onun yanına taşınıyor demişti ama bilmiyorum
    Ohaaa yıllardır alışveriş yaptığım Carrefour'un dibindeymiş. Hatta Beto87 ile de orada tanışmıştık.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)