Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tam koruma

Motovento
    REKLAM ALANI
    art - niyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar... bugün gittim istoçtan, bütün malzemeleri aldım cox marka kask , held marka mont ve pantolon, zen marka eldiven

umarım iyi yapmışımdır , nasıl sizve bu markalar..toplamda 700 küsür a mal oldu
    27, B(Rh+),Avukat,Mersin,Chopper

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tedbirini al tevekkül Allah'ındır ;)
    En güzelini yapmıssın. Allah kaza bela vermesin...
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

zen eldivenleri görmüştüm, iyiler de cox marka kaskı hiç duymadım açıkçası. üzerinde herhangi bir kalide standardı etiketi vs. var mı? kaç paraydı?

kaliteli bi kaska benziyordu, 250 mlyona aldım, kalite standırdı etiketine baktım ama yok sanırım http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=43898 bu adresten bakabilirsiniz.çift vizörlü

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Cox iyidir arkadaşlar, neden derseniz Caberg'in yan ürünüdür. Hatta kutusunun içindeki etketlerde bile koca koca Caberg yazar. Zen'in yazlık eldivenleri deri olduğu için fazla terlediğin zaman elleri biraz boyuyor. Önümüz kış olduğu için yağmurluk tulum ya da su geçirmez ürünlerden tercih etmişsindir umarım.

Bu arada tam koruma adama fazla güven verdiği için gaza gelme eğiliminde olursun amman dikkat derim. Belki duymuşsundur ama ben tekrara edeyim "Tam koruma içinde bile, peçeteye sarılmış yumurta kadar güvendeyiz"

Hayırlı olsun, kazalardan ırak...
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

evet aldığım ürünler aslında kışlık ama 2 katlı kıyafetler iç kımını çıkarınca yazında kullanılabiliyor..
    zaten şimdiye kadar tam korumasız hiç motorla bakkala bile gitişliğim yok, dize ayrı bel e ayrı tak-çıkar korumalarım vardı, şimdi 2 takım korumam oldu, artcınında işine yarayacak eski korumalar.hatta yeni aldığım korumalar daha az güvenli bence, çünkü omurilik koruması çok zyıf ,halbuki tak çıkar şeklinde çok ii bi sırtlığım vardı onuda içten giyerim artık...
    fikirleriniz için teşekkür ederim...
    kaskı kullandım ve gerçekten çok güzel, herkesede kaliteli sağlam ürünleri kullanmasını tavsiye ediyorum...

ancak Aytekin in dediğini asla unutmamak şartıyla..."Tam koruma içinde bile, peçeteye sarılmış yumurta kadar güvendeyiz"

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    ben de held in pantolonunu almayi düşünüyorum, pantolon hakkinda detayli bilgi verebilirmisin(Held Gavia olmasi lazim modelin ismi). içi çıkarılabilir bildigim kadariyla, hava alabilirligi(açılabilir fermuarlar?) su geçirmezliği ve korumaları nasıl sence tatmin edici mi?

cox bildigim kadariyla güzel bir marka bu arada. bi de sırtlık ceketin altindan takiliyor veya sırtlık cebi varsa arkada ceketin oraya uygun sert koruma alabilirsin. fakat sırtlık bellik de kapsadigindan yararli bisey ben de yakinda alip kullanmaya baslicam.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    hayırlı olsun. Allah deneme fırsatı vermesin
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler