Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kırık stop ve far tamiri

Motovento
    REKLAM ALANI
    locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Bugün.Stopun kenarına takılı olan sinyal kolu kırılmıştı.Göztepe sanayide bir yer buldum.
    Plexglass malzemeden oto far,sinyal,stop,sis camları imalatı tamiri ve tasrımları yapan bir atölye buldum.Çok pahalı olan japon motorlarını stoplarını ve farlarını burda tamir ettirebilirsiniz.Adam sıfırdan farı komple yapabiliyor.Sarı olan sinyal camalrını beyaz yaptırmayı dusunuyorum.
    ,

SEMPLEX

İbrahim MERAL
    0538 6357972
    Dumlupınar mahallesi Yumurtacı Abdibey Caddesi.Şerefler Sokak Göztepe sanayi sitesi.58/A
    Göztepe İstanbul
    0216 5653851
    0555 3061378

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ilginç ve güzel , çünkü far camları kaza sonucu dağıldığı zaman fiyatları gerçekten dil uçaklatan rakamlardan satılmakta

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    adam sırf camı değil.komple farı dizayn ediyor.bana yaptıgı bir işi gosterdi.sonradan yapıldıgını anlamak çok zor

Arkadaşlar kazadan dolayı motorumun ön siperliği kırıldı far camı da çizildi.Bizide Bostancı Sanayiine yönlendirdiler.Orada bulunan bir usta sperliğimizi çok ucuza yenisini imal etti. Farımızdaki çizikleri de çıkardı.Çok şaşırdık eskiyen motor ve araba camlarınıda sıfır hale geri getiriyorlarmış farcı altan diyebiri yaptığı işleri görseniz şaşırırsınız .Green Park otelinin orada.Tel no:0216-575-19-21 bence kırılan ve eskiyen arızalı hiçbir parçanızı atmayın
    Kararmış ve eskiyen farlarıda sıfır hale getiriyo,bilginiz olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler