Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Göynük Taraklı gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Şehirler ,ilçeler,tarihi yerler hepsi güzeldir,lakin o Taraklının üst taraflarında ne bakir yaylalar var bir bilseniz aklınız şaşar,karagöl yaylası sultan pınar yaylası gibi yaylalar ,inanın aklınız şaşar,bu zamana kadar ne kadar boş gezdiğinizi anlarsınız, HAYAT GEZİNCE GÜZEL DOSTUM,selamlar
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehirler ,ilçeler,tarihi yerler hepsi güzeldir,lakin o Taraklının üst taraflarında ne bakir yaylalar var bir bilseniz aklınız şaşar,karagöl yaylası sultan pınar yaylası gibi yaylalar ,inanın aklınız şaşar,bu zamana kadar ne kadar boş gezdiğinizi anlarsınız, HAYAT GEZİNCE GÜZEL DOSTUM,selamlar
    İşte gezerken çevreyi bilmek lazım o yüzden diyorum ya herkes paylaşsa keşke böyle güzel yerleri bi yandan da diyorum çok meşhur olmasın inşaat doluyor sonra malum devir belli .Mesela bu yaylaları bilseydim oralara da giderdim ama bu demek değil ki gidip oralara çadır kurmayacağım :D
    espresso ve mesut hoca bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte gezerken çevreyi bilmek lazım o yüzden diyorum ya herkes paylaşsa keşke böyle güzel yerleri bi yandan da diyorum çok meşhur olmasın inşaat doluyor sonra malum devir belli .Mesela bu yaylaları bilseydim oralara da giderdim ama bu demek değil ki gidip oralara çadır kurmayacağım :D
    göynük çubuk gölünü tavsiye ederim çok güzel yer yakında bakkal manav yok ona göre gidip göl kenarında kamp yapılabilir daha önce defalarca gittim kamp attım piknik yaptım taraklıya 25 km uzakta geceleri azcık soğuk olur bu zamandan sonra temkinli gitmekte fayda var
    yakında sünnet gölü var orası da aynı kamp yapılacak yerlere yaz
    tecrube0 ve espresso bunu beğendiler.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)