Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

GTS 250i EVO enjeksyonlu mu xcitty 250 mi? :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    ARkadaşıma bu 2 motordan birini alacağız. x city biraz tipsiz lakin sym güzel. Ben diyorum ki yamaha al o diyo sym. Symnin ilanlarda 50k kmlere geldiğinde motoru yapılmıs hep. Xcityler sağlam gözüküyor. Sizce bu motorlardan hangisi alınmalı? sym nin aynası bile 2k yedek parçası var mı onu da bilmiyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CRF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 L
    kesinlikle x city

Motosikleti
    Artık Yok...
    X city

Şu on karakter limitlemeside yorucu ..
    kivanc34 bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6 yıl Xcity kullanmış biri olarak rahatlıkla tavsiye edebilirim. SYM GTS 250i kullanmadım. Fakat yabana atılacak bir skuter olmadığını biliyorum. Her ikisi de üzerinde durmaya değer motorlar.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Sym gts evo güzel makine ama nedense bir anda ya sym getirtmeyi bıraktı 4-5 sene geldi sonra devamı gelmedi yada üretimi kesti sym yerine joymax serlerini satmaya başladı ..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    4 4,2 litre yakıyormuş abi şehiriçinde.... Çok değil mi

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    İkisinde de ABS yok sanırım. (X City'den eminim yok da diğerinden emin değilim...) Salih'lik yapayım; bu devirde artık ABS'siz motosiklet alınmasa daha iyi olur... Yok illa ki alınacak ise eski bir kullanıcısı olarak X City derim; Yamaha Yamaha'dır. Büyük tekerlekli ve kullanması çok sevkli bir scooter'dır. (12-13" tekerlekli olan bir scooter hayatta almam - Sym'in tekerlekler ufak...) Viraja falan çok güzel girer. Benim şehir içi kullanımımda 3,85 l/100km yakıyordu.
    espresso bunu beğendi.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    xcity.

benim sevmediğim ilk yanı frenlemesi. ki buna katılmayacaklar çıkacaktır ama ben xcity frenlemesini hiç sevememiştim, halen de düşüncemin arkasındayım. rks'nin frenleri bile daha çok güven veriyor. gts e bu yönüyle bakılabilir tabi ama parça, usta yönüyle kesinlikle xcity. ikinci bir sevmediğim yönü de rüzgar alması. aşırı rüzgar alıyor. Basit bir parça kaç bin tl idi hatırladığım. dışında güzel motosiklet.

frenlemesini beğenmediğim diğer bir model de suzuki inazuma'dır bu arada. keşke her motosiklette 21 mt09 freni olsa ama olmuyor tabi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)