Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 lik ruhsat lazım tercihen 151rs

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial RS 151(Pert Oldu)-Honda Cbf 250 (2005)
    Merhabalar seneler sonra merhaba tekrardan yaklaşık 10 yıl önce kırmızıda dururken arkadan araba çarpması sonucu hurdaya ayirdigim 151 rs mı yeniden topluyorum şase yamulmustu en baştan sokup topladım.fakat hurda belgeli olduğu için trafiğe sokamiyorum.o yüzden elinde kazalı arızalı vb durumlarda ama satışı olan 151 rs 150 hs vb kasada olan Mondial ruhsatı olan varsa talibim fiyat konusunda konuşup anlaşırız.profilimdeki eski numaram bu konuya mesaj yazarsanız özel mesajdan ulaşırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100

Teknik olarak bu avukat size bir fikir verebilir.
    espresso ve erensel bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pardonda faturalı sıfır sasim var elimde n11 den aldığım mühendisler odasından kayıtlı işlem yaptıktan sonra illegal olan durum nerede ? Motor numarası eski motorumun numarası o da hafif kusur geçiyor vizeden.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

insanlara suçlu muamelesi yapmasak keşke direkt yinede sağol cevabın için.trk sorun şu ki motor Harley Davidson olsa kimse itiraz etmez.cin motoru topluyorum diye dolandırıcı muamelesi görüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

Bu arada n11 yazmışım trendyolmus şu ara çok parça aldığım için hepsi birbirine girdi aklımda.yanlis söylemiş olduğum için düzeltmek istedim

Motosikleti
    falcon flash 100

Alıntı hallmark1730 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .cin motoru topluyorum diye dolandırıcı muamelesi görüyorum.[COLOR="Silver"]
    Hacı anladık motosiklet topluyorsun da başka motosikletin ruhsatını ne yapacaksın?

Sulandırmadan, bulandırmadan lütfen Bilal'e anlatır gibi tekrar anlat.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hallmark1730 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar seneler sonra merhaba tekrardan yaklaşık 10 yıl önce kırmızıda dururken arkadan araba çarpması sonucu hurdaya ayirdigim 151 rs mı yeniden topluyorum şase yamulmustu en baştan sokup topladım.fakat hurda belgeli olduğu için trafiğe sokamiyorum.o yüzden elinde kazalı arızalı vb durumlarda ama satışı olan 151 rs 150 hs vb kasada olan Mondial ruhsatı olan varsa talibim fiyat konusunda konuşup anlaşırız.profilimdeki eski numaram bu konuya mesaj yazarsanız özel mesajdan ulaşırım
    Senin derdini çözecek arkadaşların numarası. Arayıp durumu aynen buradaki gibi anlattığında mutlaka ilgilenirler.
    İlk aradığında santral çıkar, santralcı aksi birisi, ters davranabilir. Israr edersen mesele hallolur.
    +90 505 318 35 00 veya +90 505 313 35 01

Motosikleti
    Çok şükür biri düzgün cevap yazdı..öncelikle teşekkür ediyorum.soyle anlatayım ruhsattan noter satışı Alacagim yani elinde kaza yapmış veya motoru ölü olan bir arkadaştan satış alacağım.sonra ruhsat ve şase faturasıyla gidip mühendisler odasından şase numarasını yazdiracagim.yani kısacası gidip kazalı motor satın alıp toplamaktansa kendi motorumu toplayıp trafiğe sokacağım.ben farklı şehir olur motor kazalı veya arizaliysa gidip alamam diye sadece ruhsat lazım yazdım yoksa yedek parça amaçlı o şekilde almam benimde işime yarar tabiki ben bunda kötü bir durum görmüyorum maşallah kaçakçı gibi davrandı arkadaşlar sağolsun.sunun farkını anlamadım gidip kazalı motorun satışı lni alıp kendi motorumun parçalarını sonradan takmakla bunun ne farkı var ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

Şu detayida yazayım 151 rs yada 150 hs dememin sebebide birebir aynı motorlar sadece grenajlari farklı.burada gerçekten bir sıkıntı varsa bende insan gibi dalga geçmeden açıklama bekliyorum lütfen.cunku benim bildiğim kadarıyla bu illegal bir şey değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

Yani kısacası resmi bir şekilde noterden satışı üzerime alıp şase değişim faturasıyla gidip kayıt ettirip vizeye sokup trafiğe çıkarmayı düşünüyorum dediğim gibi sıkıntılı olan nokta nedir(benim kazalı motor alıp kendi motorumun parçalarını onun üzerine takmakla arasında ki fark ?) dalga geçmeden alay etmeden aydınlatırsanız sevinirim.neden kendi motorunda ısrar ediyorsun dersende ilk sahibiyim ve sadece 5600 km kullandım yani neredeyse kullanamadim bana çarpan adam yüzünden 1 ay da yatalak kaldım. zaten eski konularıma bakarsanız motorumla ilgili konularda görürsünüz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler