Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SSS-Motor Abi sorularınızı yanıtlıyor!

Motovento
    REKLAM ALANI

soru :sevgili motor abi, 17 yaşıma yeni bastım.babama rica ettim doğum günümde hayabusa aldı sağolsun.acaba yanlışmı ettim?başlangıç olarak daha küçük bir motorla başlamam gerektiğini söyleyenler oldu ama tahmin ediyorum bunlar kıskançlıklarından böyle diyor, dimi abi?kıskananlar çatlasın.
    rumuz:hızlı yaşa genç öl

motor abinin cevabı :evet arkadaşım onlar seni kıskanıyor.sakın davandan vaz geçme.hatta o motoru hemen sat zira 2000cc hacminde motorlar var, git onlardan al.küçük motorla başlama camiada alay konusu olursun.haydi hayırlı olsun.
    -------------------------------------------------------------------------------------

soru :motor kardeş, malum havalar ısındı.geçenlerde tişörtümü çıkarmış yarı çıplak tek teker yaparken şerefsizin biri önüme çıktı.malum çarptık herife.adam şimdi hastanede komada ehuhehee.ben attım kendimi motordan biraz karnım biraz sırtım soyuldu ama olsun.asıl sorunum grenajın kırılması.abi bahamalarda bildiğin bir grenaj tamircisi var mı?varsa söylede tanıdık geliyo de, indirim yapsın.rica falan ettim artık hadi bakalım...
    rumuz:karizma kazım

motor abinin cevabı : vay şerefsiz herif.nasıl da çıkmış tek teker yapan motorcunun önüne!sallandıracan böylelerini, neyse büyük geçmiş olsun.sana ekte takatunka ustanın telefonunu yolluyorum.kendisi eskiden hondanın baş mühendisiymiş.göya, zimmetine para geçirdi diye işten atmışlar.bide utanmadan harakiri yapsın diye baskı kurmuşlar.bende japonları onurlu insanlar sayardım meğer hepsi şerefsizmiş!tabi takatunka usta hariç.bu namusuyla çalışan arkadaşım şimdi bahamalarda servis açtı. 2 ayda 2 tekne 8 otel aldı.kendisi çok çalışkandır bilirim.hiç çekinmeden git.ben kendisini arıyacam indirim yapacak sana merak etme.

-------------------------------------------------------------------------------------

soru : kardeşim sen ne biçim öğütler veriyorsun millete?böyle iş mi olur lan şerefsiz!şikayet edecem seni sürüm sürüm süründürecem mahkemelerde!
    rumuz:çoğunluğun öfkesi

motor abinin cevabı : beyfendi siz kimsiniz bilmiyorum ama şu an avukatlarım(8 tane) ve tuttuğum özel dedektifler araştırmaya başladı.bana hakaret ettiğiniz için 2 milyon YTL lik tazminat davası açtım, yakında mahkeme celbi kapınıza gelir.iyigünler diliyorum.

arkadaşlar gördüğünüz üzere artık sorularımız cevapsız kalmayacak.merak ettiklerinizi motor abiye sorabilirsiniz, er yada geç cevaplayacaktır.bundan böyle günler daha bir güneşli geceler daha renkli olacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni tiger
    ilk soru güzeli
    abi kırıldım burada.

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    jawa her yazında kopuyorum walla
    ERASER WİLL COME BACK

akrepbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    SELAM MOTOR ABI BEN VURAL BENİM YAŞIM 17 BUÇUK BUÇUK BAK AA 18 DE BEN PARA BIRIKTEREMIYORUM NE YAPMAM LAZIM MOTORCU ABI BANA BIRCARE BUL PARA BIRIKTIRIP ŞİMDİLİK BIR TITAN ALSAM YETER BANA ÖYLE DEYILMI YANI SENI BEKLICEM SANA MSN MI VERIM akrep_baba1@hotmail.com : : : : : : : : :

murat_by - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx250 twister
    jawa, koptum valla akrepbaba, sende kendini fena kaptırmışsın msn bile vermiş adam
    murat_by

soru :SELAM MOTOR ABI BEN VURAL BENİM YAŞIM 17 BUÇUK BUÇUK BAK AA 18 DE BEN PARA BIRIKTEREMIYORUM NE YAPMAM LAZIM MOTORCU ABI BANA BIRCARE BUL PARA BIRIKTIRIP ŞİMDİLİK BIR TITAN ALSAM YETER BANA ÖYLE DEYILMI YANI SENI BEKLICEM
    rumuz:akrepbaba

motor abinin cevabı :sevgili vural, para biriktirme işi yaş.sen para biriktirerek motor alabileceğini sanıyorsan gaflet ve delalet içerisindesin demektir.derhal bu gaflet uykusundan uyan ve kafayı çalıştır!para biriktirerek motor alabilen bir kişiyi ben tanımıyorum.bu konudaki en iyi ihtimal bankanın yolunu tutup parayı ordan almaktır.bankaya git dediysem takım elbise falan giyeyim deme.şapka tak, gözlük tak, gizli kameralara yakalanma.bilmem anlatabildim mi!

Motosikleti
    hope 2 buy yzf r6
    motorcu abi bende yeni başladım motora amcanın oğlu nasadaymış bana bir roket ayarlar herhalde hayabusa bana yemiideee

koptum valla yazıların muhteşem kardeşim 175 beygir yetmedide

motor abi bizim mahallede bir motor var nasın desem acaaip.Motora önden bakıyorum granajları accaiip arkadan bakıyorum o ne amörtisörler o ne kadro o ne o ne o şeyler.Abi binmek istiyorum o motora annem kızar diyor ne yapacamö ben ya gece kaçırayımmı sabaha bırakırım nasıl olur bana akıl ver abii

camur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gs500
    hocam cevaplar müthiş yani koprıyor adamı!!!!!!
    MoToR VaZgEçİLMeZ TuTkU Bu...:)

soru :motorcu abi bende yeni başladım motora amcanın oğlu nasadaymış bana bir roket ayarlar herhalde hayabusa bana yemiideee
    rumuz:Firebladee

motor abinin cevabı :sevgili Firebladee,elbette ne demek!amcamın oğlu ile az evvel konuştum ancak bu konuşma biraz zahmetli oldu nede olsa uluslararası bir görüşme biraz masraflı oldu ama olsun.yeni başlayan bir kardeşim için feda olsun.roketi teslim ederken konuşuruz bunları...fakat bu işin kompedanı,profesörü ve tek bilgili kişisi olarak sana önerim önce yinede motosikletle başlamandır.zira roketi kullanmak biraz zor olabilir.ayrıca 100 km de 10 ton mazot yakıyo bu roket.o yüzden yakıt ikmali uzun sürüyo canın sıkılmasın, hevesin kaçmasın.benim ingilterede motosiklet imal eden bi asker arkadaşım var.kendisi f-16 motoruna 2 teker ekliyo, motosiklet yapıyo.sen ilk başta bununla başla.merak etme hızı başlangıç için sana yeter.2 mach yapıyo alet ama gözler sulanıyo bu hızda o yüzden en azından bi rayban takmak lazım göze haberin olsun.hadi hayırlı, kazasız sürüşler.

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    jawa gülmekten ağlıyorum walla
    ERASER WİLL COME BACK

soru :motor abi bizim mahallede bir motor var nasın desem acaaip.Motora önden bakıyorum granajları accaiip arkadan bakıyorum o ne amörtisörler o ne kadro o ne o ne o şeyler.Abi binmek istiyorum o motora annem kızar diyor ne yapacamö ben ya gece kaçırayımmı sabaha bırakırım nasıl olur bana akıl ver abii
    rumuz:ali g

cevap :pek kıymetli hevesli kardeşim, elbetteki gördüğün ve beğendiğin bir şeyi almak binmek kullanmak en doğal ve demokratik hakkındır.al o aleti gez dolaş, sabah getirecem diyede kendini üzme.canın ne zaman isterse o zaman getirirsin.çelik yelek giy, polislerden sakın.

ThE_Unforgiven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı olsun çamurdan olsun...
    Sevgili Motor Abi benim sorum şu 16 yaşında liseli bir kızım ve erkek arkadaşım bana....Aaaa şey yanlış şeyi yazdım Pardon sorum şu :
    Belli kesimler bizim maymundan geldiğimizi savunuyor.Ben bunu biraz düşündümde madem insanlar maymundan geldiler, neden hala maymunlar var yani neden o maymunlarda evrileşip insan olmamış.Eğer bu tez doğruysa neden bütün maymunlar insan olmamış.Yada bazı maymunlar insan olmuşta aramızdamı geziyorlar?Ayrıca madem maymunlar o kadar akıllıda insanlarda onlardan türedi neden biz kıçımıza don giyiyoruzda maymunlar don giymiyor?Son olarakta yumurtamı tavuktan çıkar yoksa tavuk mu yumartadan çıkar?
    Cevabınız dört gözle bekliyorum....
    Biri Beni Durdursun !!!!!

soru :Sevgili Motor Abi benim sorum şu 16 yaşında liseli bir kızım ve erkek arkadaşım bana....Aaaa şey yanlış şeyi yazdım Pardon sorum şu :
    Belli kesimler bizim maymundan geldiğimizi savunuyor.Ben bunu biraz düşündümde madem insanlar maymundan geldiler, neden hala maymunlar var yani neden o maymunlarda evrileşip insan olmamış.Eğer bu tez doğruysa neden bütün maymunlar insan olmamış.Yada bazı maymunlar insan olmuşta aramızdamı geziyorlar?Ayrıca madem maymunlar o kadar akıllıda insanlarda onlardan türedi neden biz kıçımıza don giyiyoruzda maymunlar don giymiyor?Son olarakta yumurtamı tavuktan çıkar yoksa tavuk mu yumartadan çıkar?
    Cevabınız dört gözle bekliyorum....
    rumuz:ThE_Unforgiven

motor abinin cevabı :sevgili unforgiven, sen sen ol motosiklet kullanırken böyle şeyler düşünme, sıhhate iyi gelmez.don giymek zeka belirtisi değildir, zaten senin don giydiğinden de şüpheliyim!tavuğun yumurtanın nereden çıktığı önemli değildir ikisi de yenir.afiyet olsun.

Motor abi yetiş çok sıkıştım !!!.

Sevgili motor abi benim motor fena bi şekilde bozuldu olduğum yerde duramıyorum Wc den dışarı çıkmaz oldum çır çır mı oldum nedir , toplum içine çıkamıyorum kendimi tutamıyorum motor bir yerden kaçıyor pek farkında olmuyor ne yapmam gerek .......

Alıntı speedrunner adlı üyeden alıntı
    Motor abi yetiş çok sıkıştım !!!.

Sevgili motor abi benim motor fena bi şekilde bozuldu olduğum yerde duramıyorum Wc den dışarı çıkmaz oldum çır çır mı oldum nedir , toplum içine çıkamıyorum kendimi tutamıyorum motor bir yerden sizdiriyor pek farkında olmuyor ne yapmam gerek .......

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler