Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Reflektörlü yelek.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Gözlerim geceleri ışıklarda çift görme yapıyor. Bu nedenle gece sürmüyorum. Ama bir gereklilik olur diye internetten basit bir reflektörlü işçi yeleği sipariş ettim. Yine de bunu motorda bulunduracağım. Sakla samanı gelir zamanı misali...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    tabi efendim.
    Jeansque bunu beğendi.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilgilendirme için teşekkürler.

İşyerinde her yaz bir tane veriyorlar, biriktirip duruyordum. Artık bir işe yarayacak

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşyerinde her yaz bir tane veriyorlar, biriktirip duruyordum. Artık bir işe yarayacak
    Fazla varsa yardimci oluruz )

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Ya abiler bana kalırsa bu reflektörlü yeleği bu kadar diretmektense mont, eldiven, dizlik ve ayakkabıyı diretmek daha doğru olmazmı? Tamam yelek çok güzel gece görünürlüğü arttırıyor ama Allah korusun bir kaza anında o yeleğin hiç bir nanesi yok özellikle geceleri yeşil alan sulamaları olduğunda asfalt bol bol ıslanıyor ve kazaya zemin açıyor, ekipmanı olan bir sürücü en çok darbe alan yerlerinde zarar almadan kalkabilme ihtimali varken ekipman giymeyen sürücüde malesef bunun ihtimali olmuyor, yazın sıcağında zor olabilir ama ömür boyu bir sıkıntı çekmektense terlemeyi tercih ederim (Yazlık montların sürüş esnasında terleteceğini düşünmüyorum 35 derecede kışlık mont ile çıkıyorum sadece dururken az birşey sıcaklıyorum o kadar.).

Motosikleti
    CBR 500R '17
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya abiler bana kalırsa bu reflektörlü yeleği bu kadar diretmektense mont, eldiven, dizlik ve ayakkabıyı diretmek daha doğru olmazmı? Tamam yelek çok güzel gece görünürlüğü arttırıyor ama Allah korusun bir kaza anında o yeleğin hiç bir nanesi yok özellikle geceleri yeşil alan sulamaları olduğunda asfalt bol bol ıslanıyor ve kazaya zemin açıyor, ekipmanı olan bir sürücü en çok darbe alan yerlerinde zarar almadan kalkabilme ihtimali varken ekipman giymeyen sürücüde malesef bunun ihtimali olmuyor, yazın sıcağında zor olabilir ama ömür boyu bir sıkıntı çekmektense terlemeyi tercih ederim (Yazlık montların sürüş esnasında terleteceğini düşünmüyorum 35 derecede kışlık mont ile çıkıyorum sadece dururken az birşey sıcaklıyorum o kadar.).
    Motosiklet ekipmanlarında hep reflektör oluyor zaten ekstra yeleğe gerek olamaz

3RE3RA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyo250gt - cbf150-mt25
    eğer motosiklet sürerken üzerinizdeki kıyafetlerde reflektör varsa ekstra yeleğe ihtiyaç yok. zaten hemen hemen tüm motosiklet montlarında reflektör mevcut. kanunda reflektörlü kıyafet zorunluluğu var.

Merhaba. Şimdi baktım Yıldırımlar marka yld500 model yeni bir tane var elimde. Ancak bizimkinin bazı yerlerinde şirket ismi yazıyor. İsterseniz kargoya verip göndereyim.

dreams82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 300 ABS / 2018
    Acaba bu ürünü kullansak "yelek değil bu" diyip cezayı yapıştırırlar mı?
    Montun vs. herşeyin üzerine rahatlıkla takılabilir, Racing gibi bagajı olmayan modellerde de kolaylıkla taşınabilir gibime geldi.
    Cyan bunu beğendi.

yelek olması şart değil önemli olan reflektör, hatta motosiklet montunuza kendiniz alıp diktirede bilirsiniz reflektörleri ben öyle yapmayı planlıyoruım bende yelek var çok terletiyor

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Merhaba. Şimdi baktım Yıldırımlar marka yld500 model yeni bir tane var elimde. Ancak bizimkinin bazı yerlerinde şirket ismi yazıyor. İsterseniz kargoya verip göndereyim.
    Bana internetten kargo ile geliyor. Teşekkürler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı dreams82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acaba bu ürünü kullansak "yelek değil bu" diyip cezayı yapıştırırlar mı?
    Montun vs. herşeyin üzerine rahatlıkla takılabilir, Racing gibi bagajı olmayan modellerde de kolaylıkla taşınabilir gibime geldi.
    https://cdn.dsmcdn.com/mnresize/1200...6_org_zoom.jpg
    Ben ve espresso buna benzer bir ürün aldık. En pratik çözüm bu. Mont üzerindeki reflektörler genelde çok yeterli olmuyor.
    dreams82 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)