Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Blueberry 80cc Baha Önerisi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar öncelikle, motoru alalı henüz 1 2 ay kadar falan oldu her ay bakımlarını yaptırıyorum ve her ay da baga değişiyor bu kadar çabuk yıpranan bir şey mi bu ben tam olarak anlayamadım ayrıca bu bagalarda gram vs. varmış çok araştırdım ne kadar düşerse o kadar serileşiyormuş sanırsam motor speed up 6.5gr işimi görür mü sizce ve bu bagalar ne kadar süreyle değişmeli?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15" -- Rks Spontini 110 23"
    Şuan piyasası kaç para bilmiyorum ama bu kadar vereceğiniz tamir parasına Japon veya Hintli bir scooter alıp onun eksiklerini tamamlayıp ilerlemeniz daha doğru olabilir (herhangi A sınıfı ehliyetiniz var olduğunu sayıyorum). Bu bagalar bildiğim kadarıyla öyle hemen aşınan birşey değil, tabi sizin kullanmanıza bağlı bir durum. Bagayı Bando markasını denemeniz iyi olacaktır.
    Bergee bunu beğendi.

Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan piyasası kaç para bilmiyorum ama bu kadar vereceğiniz tamir parasına Japon veya Hintli bir scooter alıp onun eksiklerini tamamlayıp ilerlemeniz daha doğru olabilir (herhangi A sınıfı ehliyetiniz var olduğunu sayıyorum). Bu bagalar bildiğim kadarıyla öyle hemen aşınan birşey değil, tabi sizin kullanmanıza bağlı bir durum. Bagayı Bando markasını denemeniz iyi olacaktır.
    Hocam tip olarak hoşuma giden motor bu buna benzer var ise bunu satıp o tarz bir motor alabilirim bütçe kısıtlı işte 17 18 19 civarı bütçem var ayrıca a ehliyeti yok maalesef b ehliyeti olduğu için 50cc motor kullanıyorum ve işe gidip gelmek için aldım motoru baga önerisi içinde teşekkür ederim peki kaç gram almalıyım sizce?

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15" -- Rks Spontini 110 23"
    Alıntı Bergee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam tip olarak hoşuma giden motor bu buna benzer var ise bunu satıp o tarz bir motor alabilirim bütçe kısıtlı işte 17 18 19 civarı bütçem var ayrıca a ehliyeti yok maalesef b ehliyeti olduğu için 50cc motor kullanıyorum ve işe gidip gelmek için aldım motoru baga önerisi içinde teşekkür ederim peki kaç gram almalıyım sizce?
    Malesef gram hakkında bir bilgim yok, orijinal gram alıp devam etmeniz daha doğru olacaktır diye düşünüyorum.
    Bergee bunu beğendi.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6.5 gr baga 80cc scooterlar için idealdir. Ben de 72cc azure kullanıyorum şuan. Bahsettiğiniz baga takılı. Öyle her ay aşınacak bir parça değil, en az 5bin km görmesi lazım ki o bile az. Ya varyatörde, ya da şimdiye kadar taktığınız bagalarda problem vardı.
    Bergee bunu beğendi.

Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6.5 gr baga 80cc scooterlar için idealdir. Ben de 72cc azure kullanıyorum şuan. Bahsettiğiniz baga takılı. Öyle her ay aşınacak bir parça değil, en az 5bin km görmesi lazım ki o bile az. Ya varyatörde, ya da şimdiye kadar taktığınız bagalarda problem vardı.
    Teşekkürler hocam ustayı değiştireceğim zaten bir şey bildiği yokmuş gibi hissettiriyor bana bagalarıda başka yerde değiştirip kontrol edeceğim kaç gr olduğunu.

Motosikleti
    Artık Yok...
    50cc Çin malları hepsinin motor benzer 2-3 ayda bir kayış kopar debriyaj yer bagalar gider..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)