Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Dün yaşadığım üzücü olay ( cb 250 r )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aretra07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle yapsan nasıl olur arkadaşlar! Motoru uzaktan alsam, aldığım yerin yetkili servisinemi gitmem gerekiyor, yoksa almadığım halde buradaki yetkili servise götürebilir miyim, garanti geçersiz sayılır mı? Böyle bir şey varsa uzaktaki bayiden alır buradada servis ve bakım işlerini hallederim. tabi karınları alırsa!
    Garanti belgesi olduğu sürece motosikletin bakımını istediğiniz yetkili serviste yaptırabilirsiniz.Garanti bittikten sonra yaşadığınız şehirde bildiğiniz güvendiğiniz usta varsa ona bakım yaptırabilirsiniz,elinizden geliyorsa kendiniz bakım yapabilirsiniz yada ben sürekli yetkili serviste bakım yaptırmak istiyorum derseniz istediğiniz yetkili serviste bakım yaptırmaya devam edebilirsiniz.
    espresso bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Şöyle yapsan nasıl olur arkadaşlar! Motoru uzaktan alsam, aldığım yerin yetkili servisinemi gitmem gerekiyor, yoksa almadığım halde buradaki yetkili servise götürebilir miyim, garanti geçersiz sayılır mı? Böyle bir şey varsa uzaktaki bayiden alır buradada servis ve bakım işlerini hallederim. tabi karınları alırsa!
    Nereden aldığının bir önemi yok. Adı üzerinde yetkili servis.
    Farklı bir şehirden de alsan sana yakın olan yetkili serviste tüm bakım işlemlerini yaptırabilirsin.
    Uzak ilden aldığın motoru sürerek kendi şehrine getirmeyi düşünüyorsan bunu rodaj kullanım sınırlarında yapman gerekecek.
    espresso bunu beğendi.

aretra07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb 250 r
    Kalbim temizmiş valla, size çok güzel bir haberim var arkadaşlar. Bugün öğleden sonra bayi aradı, kaparoyu veren arkadaş parayı denkleştiremediği için motor şuan boşta dediler. İnanır mısınız neredeyse dörtlüleri yakarak gidecektim ödemeyi yaptım, sözleşmeyide, fatura ve diğer işlemeler yarına kaldı allahın izniyle yarın diğer işleri halledip motoru getireceğim. Yardımcı olan tüm arkadaşlardan allah razı olsun, gerçekten çok mutluyum, allah sizleride mutlu etsin...
    tommygun, Cyan, espresso ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kalbim temizmiş valla, size çok güzel bir haberim var arkadaşlar. Bugün öğleden sonra bayi aradı, kaparoyu veren arkadaş parayı denkleştiremediği için motor şuan boşta dediler. İnanır mısınız neredeyse dörtlüleri yakarak gidecektim ödemeyi yaptım, sözleşmeyide, fatura ve diğer işlemeler yarına kaldı allahın izniyle yarın diğer işleri halledip motoru getireceğim. Yardımcı olan tüm arkadaşlardan allah razı olsun, gerçekten çok mutluyum, allah sizleride mutlu etsin...
    Hadi bakalım hayırlı olsun, sağlıklı günlerde binin. Forumda Cb250R sayısı artıyor.

Motosikleti
    Honda cb 250 r
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi bakalım hayırlı olsun, sağlıklı günlerde binin. Forumda Cb250R sayısı artıyor.
    Çok teşekkür ederim çok saolun. Aranıza yeni katıldım ama gerçekten bu forum bi aile gibi, burayı bırakmayı düşünmüyorum saolun varolun.

Zaten biryere gittiğim yok daha çok kahrımı çekeçeksiniz...
    cb 250 r’ı olan adam.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Çok teşekkür ederim çok saolun. Aranıza yeni katıldım ama gerçekten bu forum bi aile gibi, burayı bırakmayı düşünmüyorum saolun varolun.

Zaten biryere gittiğim yok daha çok kahrımı çekeçeksiniz...
    Ohhooo siz geç kalmışsınız, 6-7 ay önce üye olsaydınız süper eğlenirdiniz
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    İnanır mısınız neredeyse dörtlüleri yakarak gidecektim ödemeyi yaptım,
    Ahahaha hayirli olsun,iyi gunlerde kullanin.

Cok sansliymisiniz,boyle bir motoru sifir almak herkese nasip olmuyor goruyosunuz

Motosikleti
    Honda cb 250 r
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahaha hayirli olsun,iyi gunlerde kullanin.

Cok sansliymisiniz,boyle bir motoru sifir almak herkese nasip olmuyor goruyosunuz
    Sağol, çok teşekkür ederim. Allah herkese günlündekini versin.
    cb 250 r’ı olan adam.

Motosikleti
    MT-07
    Tadını çıkara çıkara gezmen dileğiyle. Güle güle kullan.

Motosikleti
    cb250r
    Hayirli ugurlu olsun cok sevindim

Zamanlama gercekten cok guzel. Dolar artiyor. Merkez bankasi faiz dusurdu, dolar artis beklentisi de artiyor.

Fiyatlar surekli artacaktir.

Motosikleti
    250r
    Kulübe hoşgeldiniz. Artık imzanızı da cb250r'ı olan adam olarak değiştirebilirsiniz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Forza 250

Araba aldıktan sonra ilk 1 ay, tekne aldıktan sonra aldığınız gün ve sattığınız gün mutlu olur insan derler. Ama motor aldıktan sonra her gün mutlu olur insan. Mutluluğunuz eksilmeden sağlıkla güzel günlerde kullanın.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)