Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sizce hata nerede?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    fizik kuralı bilmemek

o çanta ile ağırlık merkezinin sağa kayacağı zeminin kötü oluşu gibi pek çok etken var. umursamazca yapılmış bir hareket
    espresso bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı samet10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fizik kuralı bilmemek

o çanta ile ağırlık merkezinin sağa kayacağı zeminin kötü oluşu gibi pek çok etken var. umursamazca yapılmış bir hareket
    Bence arkadaş çok sıkılmış ve macera arıyor.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    ohooo hocam çok boşverdin buraları 3 sayfa oldu bunun geyiği dönüyor forumda ;)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Feysbuk linki nedir ya..feysbuk mu.kaldi..hala kullaniyonuz olm siz fetsbuk ? Videoyu izleyemedim ama tenere herhalde

Not: gencken sadede 3 ay feysbuk kullandim..helal olsun bana.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Facebookum yok benim :(

Motosikleti
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Feysbuk linki nedir ya..feysbuk mu.kaldi..hala kullaniyonuz olm siz fetsbuk ? Videoyu izleyemedim ama tenere herhalde

Not: gencken sadede 3 ay feysbuk kullandim..helal olsun bana.
    facebook veya diğerlerinin farkı nedir ? hepsinin işleyişi mantığı aynı değil mi ? ha instagram kullanmışsın ha facebook, tüm vaktini buralarda öldürüyorsan zarar ziyan aynı yani :D

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Facebook gruplar için kullanıyorum.Motorun grubu arabanın grubu falan sorun olunca en hızlı bilgiyi oradan alabiliyorsun.Eskiden forumlar daha aktifti.Şimdi o forumlar face gruplarına kaydı.Burada bile markaya özel konu başlığı olsada konular ölü.Mevzu face grupları üzerinden dönüyor.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    facebook veya diğerlerinin farkı nedir ? hepsinin işleyişi mantığı aynı değil mi ? ha instagram kullanmışsın ha facebook, tüm vaktini buralarda öldürüyorsan zarar ziyan aynı yani :D
    Oyle yurumuyor isler. Hepsinin isleyisi farkli, sonuclari ayni, platformda daha fazla zaman gecirmeni saglamak = marketing. Ama sonucta eristigin kitlelerin sosyoekonomik durumlari vs farkli. Ama biz Turkler her zaman oldugu gibi normalini yapmayiz, biri yazmisti, suna benzerdi.

- Facebook'ta video paylasiyoruz
    - Youtube'da muzik dinliyoruz,
    - Instagram'da microblogging yapiyoruz,
    - Twitter'da chat yapiyoruz,

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:14 ----------

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Facebook gruplar için kullanıyorum.Motorun grubu arabanın grubu falan sorun olunca en hızlı bilgiyi oradan alabiliyorsun.Eskiden forumlar daha aktifti.Şimdi o forumlar face gruplarına kaydı.Burada bile markaya özel konu başlığı olsada konular ölü.Mevzu face grupları üzerinden dönüyor.
    Bu biraz forumlarin teknik olarak atil kalmasindan (kullanici dostu olmamasi, mobil uygulamasinin olmamasi, login islerinin zorlugu vs.) biraz da insanlarin malligindan kaynakli. Bir de insanlar sonucta 2 isi ayni uygulamada yapabiliyor, ornegin facebookta yenge pesinde kosan azgin dayilar, doblosunu satmak icin yine facebook gruplarini kullanabiliyor. Haa bazen yanlis yere yanlis seyler yaziyolar o zaman eglence cikiyor

Ben motosikletimle ilgili Facebook gruplarindan tamamen ciktim, piyasasi cok hareketli ve kullanici kitlesi cok degisik (karmakarisik, anlamsiz, b.k gibi demek istiyorum) oldugu icin hic bir bilgi alamiyorum, sirf bu yuzden kullanicisi az egzotik motosiklet bile cekici geliyor.

Motosikleti
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı sebeple bende Facebook a giriyorum , sadece motosiklet grupları değil ilgiyle takip ettiğim bir çok konu var mesela iki ay önce ilk defa yavru bir Terrier sahiplendim , en çok faydalandığım yer Facebook daki gruplar oldu..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)