Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

"...eylülleri görmek..."

Motovento
    REKLAM ALANI
    akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    görülen lüzum üzerine silinmiştir...akalteke
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Allah Eylülleri ömrümüzden eksik etmesin.Sevgili akalteke bakalım önümüzdeki Eylül bize ne yazacak.Gel Eylül gel...Eylülde gel...

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Her zaman ki gibi yine ruhumuza dokundun abi.
    Ellerine sağlık teşekkür ederiz.

Eylül ayının benim için ayrı bir yeri var çünkü bundan yıllar önce bir 6 eylül günü doğdum

Paylaşım için teşekkürler

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    yine gonlune, yine klavyene, yine ruhuna sağlık üstadım.
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

AKREPAHMET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim Paylaşim Için Teşekkürler.
    [I][B][COLOR="Blue"]Ahmet KÖSE[/COLOR][/B][/I]
    [I][B][COLOR="Blue"]05544016341[/COLOR][/B][/I]
    ::tutkuy::

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamer keşfedilecen valla bişi kalmadı ..hani türk filimlerinde olurya ...kalantör amca (ağızda puro) gariban inşaat işçisine kartını verir gazinoya gel bi bakalım der ...yakında burdan bi editör amca kartı uzatacak gibi...
    Nice eylüllere
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    ne güzel yazmışsın dostum.eline yüreğine sağlık.....
    gelecek eylülde de görüşmek dileği ile......

herşey gönlünce olsun....

hiç bu şekilde bakmamıştım motorumla olan bağlarıma.
    sanırım senin yazdığın gibi hissetmek lazım.............eyvallah

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Gelene git,gidene gel demedim hiç.Bazen gidene gel demek lazım.Eylüller gider yine gelir demesen de.sağol abi

cesetcik_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda titan 2000 model !
    daha nize eylüllere abi ! süpersin gene
    [COLOR="Red"][I][B]FORMA için 90 dakika değil.ÖMÜR BOYU.ayrı değil. OMUZ OMUZA Şerefsizce değil.GURURLA Skorda değil.HER MAÇTA Yuhlayan değil.ALKIŞLAYAN Oturan değil.ZIPLAYAN Puroyla değil.ATKIYLA Çekirdekle değil.BAYRAKLA TEZAHÜRATLA.Şampiyonken değil.HASRETKEN.ÖLÜMÜNE GALATASARAY'lı yaşayanlara;GERCEK TARAFTAR.denir[/B][/I][/COLOR]

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    dün gece eylülü iyice yaşadı zaten akalteke yüreğine sağlık abicim..

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı locco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelene git,gidene gel demedim hiç.Bazen gidene gel demek lazım.Eylüller gider yine gelir demesen de.sağol abi
    gönlüne sağlık tamer cim bende selim gibi gönül tarafına takıldım valla' sanki hep bekleriz gel demesek te gidenlere eylül ler gelir ama ne göçen ler nede .......
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzeldi be üstadım.
    İnsanların eylül yarasına dokunmak gibi birşey oldu bu. Her insan eminim Sonbaharın sararan yapraklarının arasında hüzünü hisseder. Öyle yaratılmışız fıtratımızda var. Her yaratılan seyde oldugu gibi bunda da bir baska güzellik var. Yazın nasıl nefs azıyorsa sonbahar ve kış ta o kadar öldürüyor bir nevi.
    Allah Sonbaharlarımızı eksik etmesin yüregimizden. Etmesin ki ne oldugumuzu tekrar tekrar gözden gecirelim.

Alıntı akalteke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki tekerimiz eksikti ama yüreklerimiz paletliydi bilerek girerken arasına dört tekeri olan bazı sırtlan suratlı bed yüzlülerin arasına. Bismillah demeden çevirmedik kontağı. Aslında her yan ayağı kaldırışta vedalaşıyorduk sevdiklerimizle. Kimse duymazdı bizi “ben hakkımı helal ettim” derken bizi uğurlayanlara. Bilirdik ölümü nasıl gelir, belki bir araba, kumlu , ya da mıcırlı , ve yahut kaygan bir zeminde hayatımızın da bir film şeridi gibi kayacağını gözümüzün önünden...

Eylülleri severiz buruk sevdalarımız gibi ve özleriz bir sonraki eylülü, göreceğimiz günleri ...
    AKALTEKE
    Her Dört tekeri olan eminim bir insandır ve insanları Allah beğenip yaratmıstır. Bize başka sıfatlara benzetmek ve begenmemek yakışmaz be üstadım. Emin ol "O" ndan daha cok zevk sahibi degilizdir. Bed de olsa nur da olsa o insanları Allah begenip yaratmıs..
    Herkes görevini ve rolunu tamamlama peşinde. Kimimizin kalbine günesin aydınlıgını ve ay ın nurunu, kimimizede Gecenin karalıgını nasip etmiş. Bırak herkes görevini en iyi sekilde yapsın...

Allah nice hayırlı eylüllere erişmeyi nasip etsin ömrünü...

Eyvallah.

Aşk Olsun...
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzeldi be üstadım.
    İnsanların eylül yarasına dokunmak gibi birşey oldu bu. Her insan eminim Sonbaharın sararan yapraklarının arasında hüzünü hisseder. Öyle yaratılmışız fıtratımızda var. Her yaratılan seyde oldugu gibi bunda da bir baska güzellik var. Yazın nasıl nefs azıyorsa sonbahar ve kış ta o kadar öldürüyor bir nevi.
    Allah Sonbaharlarımızı eksik etmesin yüregimizden. Etmesin ki ne oldugumuzu tekrar tekrar gözden gecirelim.

Her Dört tekeri olan eminim bir insandır ve insanları Allah beğenip yaratmıstır. Bize başka sıfatlara benzetmek ve begenmemek yakışmaz be üstadım. Emin ol "O" ndan daha cok zevk sahibi degilizdir. Bed de olsa nur da olsa o insanları Allah begenip yaratmıs..
    Herkes görevini ve rolunu tamamlama peşinde. Kimimizin kalbine günesin aydınlıgını ve ay ın nurunu, kimimizede Gecenin karalıgını nasip etmiş. Bırak herkes görevini en iyi sekilde yapsın...

Allah nice hayırlı eylüllere erişmeyi nasip etsin ömrünü...

Eyvallah.

Aşk Olsun...

"O" Daim olan Allah insanı en güzel surette yarattı ve onu kendine halife yaptı. Fakat bu insanların bazıları meleklerden üstün bazıları hayvanlardan asağı olmayı seçtiler.

Bu nasıl vasıl olacaktı melekler cennete veya cehenneme gidemezler ki içlerinden biri cehennemliktir. "iblis". Ama iyi ameli olan insanlar cennete gidecektir ve cennete gidenler. meleklerden üstündür.

Hayvanlarsa kıyamette toprak olacaklardır oysa bunların içindede "kıtmir" adlı köpek cennete gidecektir. yani kötü amel işleyen hayvanlardan asağıdadır.

yukarıda kullandığım "bazı" kelimesi bu ayrıntıyı belirtmek için kullandım.

Bu açıklamadan sonra sana sonsuz teşekkürümü sunarım. Bize iyi şeyler söylememize vesile oluyorsun. Allah razı olsun. Bir motorcunun canına kastedeni Sırtlana benzetmem sırtlana hakaretti ama malum teşbihte hata olmuyor.

Bir insanı öldüren bütün insanlığı öldürmüş gibidir. (h.ş.)

saygılar akalteke
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    """ cennet cennet dedikleri dört köşe dört huri, sen onları isteyene ver, bana seni gerek seni """
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Eline emeğine fikrine yüreğine sağlık
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "Her yan ayağı kaldırışta vedalaşıyorduk sevdiklerimizle"

Büyüksün abi

sonyakuza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tekrar gönlüne yüreğine ve eline sağlık abicim tüm kardeşlerimizin diyer eylülü görmesi dileğiyle herşey gönlünüzce olsun

zikzak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125MT
    abi ne diyeyim ya yine yazpmışsın yapacağını...
    sanırım yaşadığımız duyguların hissettiklerimizin dile getirilişi ancak bu kadar güzel olabilirdi...HELAL OLSUN ABİM...

balzeytin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosikleti şimdilik yok..
    O yüce yüreğine ve engin gönlüne sağlık.... Nekadar güzel anlatmışsın eylül'ü... Hepimizin yine yüreğine dokundun....sevgiler....

douGLaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX-R 600
    Eline yüregine sağlık karde$.

Saygılar...
    [B][COLOR="Red"][SIZE="2"]2001 Mod. Suzuki GSX-R 600 Alıcısıyım Satısla beraber 11,000 ytl nakit param var ilgilenenler [email]alleyyeah@hotmail.com[/email][/SIZE][/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler