Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Pazar İstanbul-Bursa Günü Birlik Turu" için;

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gıcık

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:11 ----------

Henüz acil bir şey çıkmadı. İşyerinde idare ediyorlar galiba.
    Kendimi fazlamı önemsemişim ne
    Ben olmasamda işler yürüyormuş

Aralarda sesli küçük notlar kaydediyorum.
    Dönüşte yazacak epey şey var

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

Doğaçlama hareket ettiğimi söylemiştim.

Pazar akşamı Bursada Turizm Lisesinin uygulama otelinde kalmıştım.
    Dün gece Şehitlikler bölgesinde tabyada çadırda konakladım. Oraya ulaşmam tam bir maceraydı.
    Bu gece Assosta çadır kurdum. Deniz kenarında konaklıyorum.
    Gürcaaaaaan. Yorgunluk birası açıldı

Yarın için planım yok.
    Önerisi olan var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:19 ----------

Hırbooooo.

Misafir ederim dersen Ayvalığa geçerim. Hem senin motormu yoksa benimkimi az yakıyor diye test yaparız
    Abicim kusura bakma hakkimda yazilanlari yeni gordum.

Babami safra kesesi tas/camuru artik neyse problem onunla ugrasiyoduk canakkale de.

Bugun yeni geldik canakkaleden,simdi de istanbula gidiyolar tasi aldirmak icin.

pzt veya saliya kadar buralardayim.Donuuste ayni guzergah i.kullanacaksan beklerim..tek basima olacam koca tarlada.

Duruma gore ozel mesaj atarsin,burdaki cocuklarla ugrasmsyalim hic.

Bu arada zeytinli demisin.Benim anne tarafim zeytinlili.

Butun kazdaglari benden sorulur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    250r
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Geçmiş olsun Hırbo.
    ❤️Honda❤️ bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Geçmiş olsun,boşver forumu babayla ilgilen.
    ❤️Honda❤️ bunu beğendi.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Depo ustu çantalar var,onlarin ön gözünde fermuarli telefon koyma yeri var.(üzeri şeffaf dokunmatik özellikli)

Pahali derseniz

Su gecirmez telefon kilifi alip,altindan çanta kemeri geçirip,aynalara gerdirip kullanilabilir.

Sağlam bir yontem olur.

https://www.deltabisiklet.com/urun/f...idon-ara-canta

Bunun viteslilere gore olanida var,araştirin.

Ben bir yerde 150tl ye satilanini gormustum.

Şu da iyi gibi

https://www.trendyol.com/sezy/motosi...lu-p-303125098
    Mesajiniz icin tesekkurler kapali ve fermuarli kaplar sicak havada sorun olabiliyor isiniyor sarj olmuyor kapaniyor.

Bana saglam telefonu kolayca takip cikarabilecegim ve saglam bir tutucu nukrotech i de o yuzden almistim ama kazada darbe almadigi halde plastik ayna tutucu kırıldı neyse dedim yapistirdim tam takicam bir baktim ayar yapma yeri de kirilmis.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400

Babami safra kesesi tas/camuru artik neyse problem onunla ugrasiyoduk canakkale de.
    Geçmiş olsun Hattori Allah acil şifalar versin.
    ❤️Honda❤️ bunu beğendi.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tesekkurler arkadaslar,

Bu da bana yalanci diyenlere gelsin hakkettiniz bunu

https://streamable.com/bnvpdf

Neymis,3.2 yakamazmis..neymis her soyledigim yalanmis..

ulen 16.000 km ortalamasi 3.9lt,300 km de 3.2 lt mi yaktiramayacam ?

İbibikler sizi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

İbibiklerin dili tutuldu,
    Nasil oluyoda 16.000 km lik bir ortalama boyle olur diye hepsi şokta!

Heh geldi basibibibik angrybird

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A

Bugun yeni geldik canakkaleden,simdi de istanbula gidiyolar tasi aldirmak icin.

pzt veya saliya kadar buralardayim.Donuuste ayni guzergah i.kullanacaksan beklerim..tek basima olacam koca tarlada.

Duruma gore ozel mesaj atarsin,burdaki cocuklarla ugrasmsyalim hic.

Bu arada zeytinli demisin.Benim anne tarafim zeytinlili.

Butun kazdaglari benden sorulur
    Şimdiden geçmiş olsun. Acil şifalar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:29 ----------

Tesekkurler arkadaslar,

Bu da bana yalanci diyenlere gelsin hakkettiniz bunu

https://streamable.com/bnvpdf

Neymis,3.2 yakamazmis..neymis her soyledigim yalanmis..

ulen 16.000 km ortalamasi 3.9lt,300 km de 3.2 lt mi yaktiramayacam ?

İbibikler sizi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

İbibiklerin dili tutuldu,
    Nasil oluyoda 16.000 km lik bir ortalama boyle olur diye hepsi şokta!

Heh geldi basibibibik angrybird
    16.000km trip, ortalama hız 60 km/s, ortalama tüketim 3.9l/100km. Bu 16.000 km'de 60 km/s gibi yüksek bir ortalama sürati nasıl tutturdun? Sadece uzun yol ve yüksek sürat mi kullanıyorsun? (Benim içinde 3 Bodrum - İstanbul gidiş geliş olan 33.000km'lik kullanımımda ortama hızım 43 km/s - Teknotakip'te motor saat ölçümü de var; motorun çalıştığı saati de sayıyor. Malum, şehir içinde kısa süreler hariç yüksek sürat mümkün olmuyor. Buna göre 60 km/s benden ort. %50 daha yüksek. Yani çoğunlukla uzun yol ve yüksek sürat kullanmış olman gerekir, e yüksek süratte de bu makinenin bu kadar az yakmayacağı aşikâr...) (Benim İstanbul Bodrum İstanbul otobanlı 1500km ortalama süratim 96 km/s falan...)

Bu görüntüyü 3,3 l/100km sarfiyat ile nasıl bağdaştırmalıyız? Gene tutarsız birtakım sayılar. Bu da Adobe'un başka bir ürünü Premier Pro yaratımı galiba?

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    ......Nasil oluyoda 16.000 km lik bir ortalama boyle olur diye hepsi şokta!....
    Geçmiş olsun Hırbo acil şifalar , babaya hürmetler..

Africa Twin in tüketimine değil senin sabrına hayret ediyoruz birader , tın tın gidersen bütün motorlar az yakıyor da 16.000 km böyle sürebilmek için ya sabır çekmek lazım , daha öncede yazdım , Bursa dan İstanbul a bir defasında 70-80 le döndüm 3,6 yaktı , seneler evvel 650 lik Vstrom la 100 km kadar gazı hiç açmadım aynı hız 2,7 yaktı , yalnız sende bu bir takıntı bunu anladım çünkü sürekli tekrarlıyorsun verileri , Avrupa da da senin gibi az yaktırma meraklısı/takıntılısı bir çok sürücü var , özellikle Almanlar buna çok meraklı , birkesim ise bu yolları tıkayan tin tin gidenleri çok eleştiriyor forumlarda vs..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Hırbo acil şifalar , babaya hürmetler..

Africa Twin in tüketimine değil senin sabrına hayret ediyoruz birader , tın tın gidersen bütün motorlar az yakıyor da 16.000 km böyle sürebilmek için ya sabır çekmek lazım , daha öncede yazdım , Bursa dan İstanbul a bir defasında 70-80 le döndüm 3,6 yaktı , seneler evvel 650 lik Vstrom la 100 km kadar gazı hiç açmadım aynı hız 2,7 yaktı , yalnız sende bu bir takıntı bunu anladım çünkü sürekli tekrarlıyorsun verileri , Avrupa da da senin gibi az yaktırma meraklısı/takıntılısı bir çok sürücü var , özellikle Almanlar buna çok meraklı , birkesim ise bu yolları tıkayan tin tin gidenleri çok eleştiriyor forumlarda vs..
    Tesekkur ederim niki,ins problemsiz alirlar tasi.

Abicim bak,cyan diyor ki 60 kmh gibi yuksek bir ortalama hiz nasil tutturdun diyor,sen ise tin tin gidiyosun diyor..kimseye yaranamiyorum iyi mi

Niki senin 15.000 km lik ortalama hizin kactir ? Gerci sen bmw yi full uzun yolda kullandigindan yuksektir ama yine de 100 kmh bile yoktur bence

60 kmh bence gayet iyi bir ortalama hiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:56 ----------

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden geçmiş olsun. Acil şifalar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:29 ----------

16.000km trip, ortalama hız 60 km/s, ortalama tüketim 3.9l/100km. Bu 16.000 km'de 60 km/s gibi yüksek bir ortalama sürati nasıl tutturdun? Sadece uzun yol ve yüksek sürat mi kullanıyorsun? (Benim içinde 3 Bodrum - İstanbul gidiş geliş olan 33.000km'lik kullanımımda ortama hızım 43 km/s - Teknotakip'te motor saat ölçümü de var; motorun çalıştığı saati de sayıyor. Malum, şehir içinde kısa süreler hariç yüksek sürat mümkün olmuyor. Buna göre 60 km/s benden ort. %50 daha yüksek. Yani çoğunlukla uzun yol ve yüksek sürat kullanmış olman gerekir, e yüksek süratte de bu makinenin bu kadar az yakmayacağı aşikâr...) (Benim İstanbul Bodrum İstanbul otobanlı 1500km ortalama süratim 96 km/s falan...)

Bu görüntüyü 3,3 l/100km sarfiyat ile nasıl bağdaştırmalıyız? Gene tutarsız birtakım sayılar. Bu da Adobe'un başka bir ürünü Premier Pro yaratımı galiba?
    hahaha,3.3 lt full uzun yol ve ortama hiz 79.

Burda ise ortalama hizim 20 kmh dusmus,3.9 lt olmasi normal.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    abiler binlik makinayı 60km de kullanıp 3.9 yaktırdım diyemi övünüyonuz hahahaha
    gidin 125 cc alın o zaman altınızdakinin hakkını veremiyonuz sonrada bununla övünüyonuzmu baya güzel muhabbet
    sonuçta parasını ben vermiyomuyum yaksın benim cbr500 5litre ortalaması var bana fazla diyolar çokta s*kimde yani basıyom parasını içiyo yavrum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abiler binlik makinayı 60km de kullanıp 3.9 yaktırdım diyemi övünüyonuz hahahaha
    gidin 125 cc alın o zaman altınızdakinin hakkını veremiyonuz sonrada bununla övünüyonuzmu baya güzel muhabbet
    sonuçta parasını ben vermiyomuyum yaksın benim cbr500 5litre ortalaması var bana fazla diyolar çokta s*kimde yani basıyom parasını içiyo yavrum
    Su an ovunmek icin yazmadim,resmen yalanci dediler bana o yuzden gozlerine soktum.

Parasini basabilirsin tabi,helal olsun zengin adamsin sen.dukati niye kullanmiyon ki ? Yakisir sana

Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Su an ovunmek icin yazmadim,resmen yalanci dediler bana o yuzden gozlerine soktum.

Parasini basabilirsin tabi,helal olsun zengin adamsin sen.dukati niye kullanmiyon ki ? Yakisir sana
    hocam özgüven eksikliğin mi var birisi sana cevap verince aşagılamaya filan çalışıyon kaç yaşında adamsın o zaman ducati filan kullan diyon ?
    küçük pipi sendromu diye bir şey bir araştırıp konu hakkında bilgisi olan bir uzmana danışın bence

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hocam özgüven eksikliğin mi var birisi sana cevap verince aşagılamaya filan çalışıyon kaç yaşında adamsın o zaman ducati filan kullan diyon ?
    küçük pipi sendromu diye bir şey bir araştırıp konu hakkında bilgisi olan bir uzmana danışın bence
    Dikkattimi cekiyo pu pipi muhabettini cok seviyon..tamam lan tamam senin pippin cok buyuk hepimiz ikna olduk artik.

Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    baya velet muhabbetine döndü
    anonim birine bu kadar laf bile fazla

Forumdan Uzaklaştırıldı
    baya velet muhabbetine döndü
    anonim birine bu kadar laf bile fazla
    Yallahhhhhhh

Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    hala laf çaktıgını zannediyo kıyamam hahahaha

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bir programda izlemiştim.Bu temizlik takıntılıları gibi az yaktırma takıntılılarını anlatıyordu.Adamlar arabayı evin önüne park ediyorlar.Ama oraya rampa gibi bişey yapmış ona park ediyor.Çalıştıracağı zamn boşa alıp salıyor rampadan araba hareket halindeyken çalıştırıp devam ediyor.

İlk çalıştırma ve hareket ederken çok yakıt yakıyor diye.
    Hırbo bak sende böyle bişey yapabilirsin 3.1 e düşersin belki

Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    yokuş aşagı motor kapadıgına eminim yakmasından korkuyosan gel sana temiz bi 50 cc bulalım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yokuş aşagı motor kapadıgına eminim yakmasından korkuyosan gel sana temiz bi 50 cc bulalım
    Koca pipiliden sahane bir espri,yakisir

Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    dedi anonim

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)