Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba iki arada kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba uzun yol için sorunsuz az yakıtlı bir motor arıyorum ama karar veremedim bütce maxxx 70bintl.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı huntersss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba uzun yol için sorunsuz az yakıtlı bir motor arıyorum ama karar veremedim bütce maxxx 70bintl.
    Tarz? Ne ariyorsunuz? Cruiser mi, scooter mi, naked mi, dual-sport mu ?

Yil ? ABS?

Bir suru parametre var.
    espresso bunu beğendi.

Her fikre acığım. Tecrübe 250bin km. 21 yıllık ehliyet sahibiyim 40 yasında yım.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Güzel açmaz.

Ben de benzer bütçe ile gezmelik bir motor bulayım diye niyetlendim. Eski v-strom 650'ler mantıklı geldi bir tek. O da 70binin biraz daha yukarısında kalıyor.

Benim için yakıtta önemli

Motosikleti
    Artık Yok...
    Uzun yol yapacaksınız vitesli de size adından belli tour makinesi lazım 500cc geçmemesi lazım dct ler zaten o rakama olmaz ..

Viteslide rs200 olabilir grenajlı rüzgardan az etkilenir oturuş pozisyonuda dik naked gibi oda uzun yol için iyi bir şey yormaz çok fazla ..
    Onun dışında gw250f olabilir .. o fiyatlara aklıma başka gelmiyor belki iyi bir lastikle hero xpulse olabilir..

Scooter da gayet keyifli olur yolun tadını çok yorulmadan çıkarırsınz 250cc lik 70 bine varsa xmax forza alınır yakıtıda çok üzmez esas uzun yolda yüksek hacim scooter aşırı keyiflidir be az yakar ama o fiyatlara yüksek hacim bir scooter da sanırım alınmaz ..

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun yol yapacaksınız vitesli de size adından belli tour makinesi lazım 500cc geçmemesi lazım dct ler zaten o rakama olmaz ..

Viteslide rs200 olabilir grenajlı rüzgardan az etkilenir oturuş pozisyonuda dik naked gibi oda uzun yol için iyi bir şey yormaz çok fazla ..
    Onun dışında gw250f olabilir .. o fiyatlara aklıma başka gelmiyor belki iyi bir lastikle hero xpulse olabilir..

Scooter da gayet keyifli olur yolun tadını çok yorulmadan çıkarırsınz 250cc lik 70 bine varsa xmax forza alınır yakıtıda çok üzmez esas uzun yolda yüksek hacim scooter aşırı keyiflidir be az yakar ama o fiyatlara yüksek hacim bir scooter da sanırım alınmaz ..
    Çok tşk ederim rs 200 yerine ns 200 diye düşündüm. Gw250f ise 80 inden baslıyor fiyat

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster

O paralara 250cc ancak Xcity filan cikar, X-Max ya da Forza artik pek mumkun degil. Sym Jet14 (200cc) olabilir belki, bir de eski Joymax.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O paralara 250cc ancak Xcity filan cikar, X-Max ya da Forza artik pek mumkun degil. Sym Jet14 (200cc) olabilir belki, bir de eski Joymax.
    Peki jet 14 hakkında bilginiz varmı

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı huntersss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki jet 14 hakkında bilginiz varmı
    Benim kisisel olarak bilgim yok pek, oturdugum sokakta gordum bir tane, fena gorunmuyordu.

Jet14 125cc ile ilgili forumda yazilar var, bakabilirsiniz, 200cc olani da cikmis, 2022 modelleri 70-72bin TL civarinda gorunuyor.

https://www.motosiklet.net/forum/mot...-125-cc-2.html

Motosikleti
    MT-07
    2.el dominar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)