Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ukrayna veya Bosna yardımcı olabilecek varmı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

eylülde bosna-hersek veya ukraynaya gitmeyi planlıyorum orada olan veya önceden gitmiş kişilere 3 sorum var.

-yerel araç kiralama yerlerinde dolandırılır mıyım ?
    -motosiklet kiralama imkanım varmı?
    -motosikletle gidersem ne gibi sorunlar olur ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oktay33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1600 GTL
    Bosna'ya motorla gitmeni şiddetle tavsiye ederim.
    Ukrayna'ya ise bir o kadar şiddetle tavsiye etmem...
    Ukrayna'da taksi kirala, çok daha ucuz.

brtvrdrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Ukrayna da araç hırsızlığı hat safhada. Hatta ne boyutta diye sorarsan, diyelim ukraynadasın ve bir motor çaldın, o motoru senden başkası çalaraa polise gidiyorsun biraz para yediriyorsun ve o motoru senin motorunmuş gibi arıyorlar. Ruhsat önemli değil

bosnada araç kiralarsın çok kolay ve güvenli. bilindik firmalar var. esnafıda iyidir. ben 6 sene orada yaşadım. motosiklet kiralık bulamazsın. yani kullananda nadirdir. bosnaya gitmeni şiddetle tavsiye ederim. araba kirala 5 günde bosnayı fethedebilirsin

Kredi kartının bir kısmını bloke ediyorlar bende kredi kartı yok esnafı o yüzden sordum. Ama iyiyse sorun değil. bosnaya seneye gitmeye karar verdim. Her yerde rüşvet falan yazıyorlar ukrayna için uçakla gitmeyi düşünüyorum. Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Motosikleti
    Honda crf 250 l
    2018 yılında Honda crf250L motosikletimle Ukrayna gezisi yaptım hiçbir sorunla karşılaşmadım ozaman Haydarpaşa limanından gemi ile geçilebiliyordu osekilde geçtim ama şuan savaş var ve sıkıntılı ama savaş öncesinde hiçbir sorun la karşılaşmadım sigorta olayı Ukrayna'nın sigortasını yaptırdım uygun bı fiyata en az 6 ay yapıyorlar .ilerde düzelir de tekrar bı plan yapabilirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler