Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kymco venox250 hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu marka model düşünüyorum yedek parça durumu nedir arkadaşlar çok heves ettiğim bir motosiklet gidişi duruşu kalitesi sesi olsun almakta aşırı heyecanlıyım fakat yedek parça durumy beni düşündürüyor, siz neler düşünüyorsunuz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Eski model motosiklet her daim risktir. Bu riski daha da arttıran unsurlar;

*Motosikletin artık üretilmiyor oluşu.
    *Motosikletin ülkeye gelmiyor oluşu.
    *Motosikletin eskiden farklı bir distribütör tarafından getiriliyor oluşu.
    *Motoru tanıyan eden kimsenin zaman içinde kalmamış oluşu.
    *Bir problem olduğunda soracak kimsenin olmayışı.
    *Düşük bütçe, uluslar arası alışveriş yapma zorluğu.
    *10-15 sene önce hasbelkader motosikleti görmüş ya da 1000-2000 km sürmüş alaylıların motosikleti değerlendirirken motorun şu anki halinden ziyade o dönemki halini akıllarına getirip "al kardeşim" diye gaz vermeleri.

Bu liste uzatılır. Karar sizin tabi ama Kymco Venox sanki çok iyi bir fikir değilmiş gibi görünüyor.
    levend84 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alma düşünücek bir şey yok ..
    Gv250 al daha iyi

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:40 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski model motosiklet her daim risktir. Bu riski daha da arttıran unsurlar;

*Motosikletin artık üretilmiyor oluşu.
    *Motosikletin ülkeye gelmiyor oluşu.
    *Motosikletin eskiden farklı bir distribütör tarafından getiriliyor oluşu.
    *Motoru tanıyan eden kimsenin zaman içinde kalmamış oluşu.
    *Bir problem olduğunda soracak kimsenin olmayışı.
    *Düşük bütçe, uluslar arası alışveriş yapma zorluğu.
    *10-15 sene önce hasbelkader motosikleti görmüş ya da 1000-2000 km sürmüş alaylıların motosikleti değerlendirirken motorun şu anki halinden ziyade o dönemki halini akıllarına getirip "al kardeşim" diye gaz vermeleri.

Bu liste uzatılır. Karar sizin tabi ama Kymco Venox sanki çok iyi bir fikir değilmiş gibi görünüyor.
    En son motor kitleyen venox lar parçası olmadığı için yedek parçaya ayrılıyordu gerçi şu anda değişen bir şey olduğunu sanmıyorum…
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ama hakikaten motosiklet çok yakışıklı. Al, salona dekorasyon amaçlı koy, o derece güzel.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Güzel motor ona laf yok kalitelide ama bu tip bir arayış içinde olsam gv250 alırdım komple elektrik hattını söktürüp ustama iyi bir elektrikçide full bütün hattı kaliteli kablolarla yeniden çektirirdim beyne giden soket arasına kapasitör koydururdum evladiyelik sorunsuz Kaya gibi motor olurdu zaten blok Suzuki ile ortak geliştirilmiş güzel bir blok iyi bakılırsa kolay kolay bir arıza vermez gerisi alanın keyfine kalmış çaylak gidon mu yapar single Rider mı yapar bobber mı yapar yoksa orjinal bozmadan mı biner ..

Gv250 de parça konusu sıkıntılı sanırım hocam peki lifan 250b hakkında ne düşünüyorsunuz

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı TkCruzier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gv250 de parça konusu sıkıntılı sanırım hocam peki lifan 250b hakkında ne düşünüyorsunuz
    sorunsuz makine parçası zebille o blok yüz farklı firma çeşit çeşit isimle getirdi bisan roadstar, borelli cmx , keeway shadow , say say bitmez en son mondial nevada falan başka markalarda aynı bloku enjeksiyonlu olarak getiriyor …

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Cruiser, chopper sürmek isteyip de düşük cc birşeyler bakan adamın Allah yardımcısı olsun bu ülkede. İyi alternatif çok az, neredeyse yok.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Düşük cc de Ya lifan m54 yada m34 denen eski 91-92 model virago bloku yada gv250 başka sürülebilir tedariği parçası olan blok yok ..

250 cc üstü zaten piyasada cruiser makine modelli yok hepsi 20-30 senelik makineler dragstarlar vulcanlar shadowlar viragolar vt ler en500 ler falan hepsi çok çok eski makineler …. Bana göre hepsi saatli bomba…
    espresso bunu beğendi.

Öyle hocam düşük cc cruzier çok az viragolar 98 97model en azından blok saglam tabi ama keyif alacağım güzel uygun bir makine arıyorum can sıkıcak sorunlar dışında uğraşırım temiz bakarım fakat blok şanzıman sorun çıkarmicak bloklar olmalı

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama hakikaten motosiklet çok yakışıklı. Al, salona dekorasyon amaçlı koy, o derece güzel.
    Rock bar açıp mekana dekor niyetine canlı müzik yapılan sahne kenarına koymalık tipteymiş.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı TkCruzier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle hocam düşük cc cruzier çok az viragolar 98 97model en azından blok saglam tabi ama keyif alacağım güzel uygun bir makine arıyorum can sıkıcak sorunlar dışında uğraşırım temiz bakarım fakat blok şanzıman sorun çıkarmicak bloklar olmalı
    Lifan V blokları genelde sorunsuz zaten sorunsuz olmasa hala 10-15 yaşında supershadow borelli roadstar gibi motorlar satışta olmaz ..
    hyo gv250 L blokları Kaya gibi… temiz makine ise güzel bakılmışsa sana sorun çıkarmaz özellikle karbüratörlüsünü alırsan efi ve diğer ısı sensörü sorunlarıda yaşamassın ama o motorların çok kötü elektrik hatları var çıkmasını alsanda olmuyor ona bir elektrikçi bulup bütün kablolamayı kaliteli kablolarla sıfırdan yaptırman lazım onu yaparsan ömürlük sorunsuz makine oluyor …

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)