Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Fatihteki motosiklet kazası ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Allah rahmet eylesin.

Fatih Unkapanı Atatürk Bulvarı'nda dün akşam saatlerinde otomobil sürücüsü ara sokaktan bulvara çıktığı sırada motosikletli 24 yaşındaki Burak Sabay'la çarpıştı. Burak Sabay, yola savrulurken diğer sürücü otomobilinde sıkıştı.

MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜ HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler her iki sürücüyü de hastaneye kaldırdı. Motosikletli Burak Sabay hastanede hayatını kaybetti.

ÖN TEKERİNİ KALDIRARAK İLERLEDİĞİ ANLAR KAYDEDİLDİ

Kaza motosikletli Burak'ın kaskındaki kameraya yansıdı. Görüntülerde Burak Sabay'ın ön tekerini kaldırarak ilerlediği, ara sokaktan çıkan otomobile çarptığı yer aldı.

https://www.trthaber.com/haber/turki...da-697538.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT25 2016
    resmen intihar etmiş

Sabah görmüştüm çarpma anını Görünce çok üzüldüm. Çarptığı kişi ters yöndeymiş. Videodan çıkartılacak güzel dersler var. Allah rahmet eylesin, Allah kalanlarına sabır versin.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    hep geçtiğim yol. çok tehlikelidir orası anında yol birden durabilir. ilerideki sur kapısı daraltıyor ve yanlardan hem giriş var böyle bir yolda bu hız ve tehlikeli sürüş kaçınılmaz oluyor.

istediğiniz kadar motosiklet hakimiyetiniz iyi olsun çok kötü bir sürücü görüyorum ben bu videoda. yazık. en çok da ailesine yazık.

isterse ters yönde olsun isterse başka. kendini düşünmeyen adam bir şekil patlar. ben de sürüyorum saçma sapan çoğu zaman ama sınırları çok da aşmadan. bu yani bildiğin intihar. o kırmasa başka gün başkası kıracaktı önüne. yani bir de boş otoban da değil. otobüs durağının olduğu insanların caddeye atladığı bir yol orası.

önünü kaldırdığı esnada ise geçtiği yer tam olarak unkapanı otobüs durağı. orada dolu insan var. şov yapıyor kendince.

ölenin arkasından konuşmak saçma ne kadar aptalca şeyler olsa da üzülüyorum yalan yok.
    ama başkası için yaşayan insanın iqsu düşüktür. başkasına şov yapmak nedir?
    öyle bir yolda basmak nedir?
    100 açıdan değerlendiriyorum ve ortaya çıkan iğrenç bir sürücü, düşük zeka ve intihar.

üzüldüm ama gerçekler
    birbilent, DickName, espresso ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    ybr 125
    Allah rahmet eylesin . Bu arkadaş ölmese çok suçsuz insanın kanına girermiş,hakettiği gibi bir ölüm olmuş...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

Alıntı degerk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah görmüştüm çarpma anını Görünce çok üzüldüm. Çarptığı kişi ters yöndeymiş. Videodan çıkartılacak güzel dersler var. Allah rahmet eylesin, Allah kalanlarına sabır versin.
    Üzülecek bi durum yok ,bu arkadaş böyle gitseydi bakalım kaç kişinin ,kaç suçzuz gunahsız insanın kanına girecekti bi de onu düşün,ondan sonra üzül...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arabaya hasar vermis ve surucusunu yaralamis,tek uzuldugum bu oldu, yazik.
    espresso, redlion999 ve pinkcrow7 bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Çocuğun Fb profiline baktım da üniversite öğrencisiymiş. Çok yazık. Annesine, babasına Allah sabır versin.
    espresso, maktama ve pinkcrow7 bunu beğendiler.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Beklenen son. Ne bekleniyordu ki bir yerde patlayacaktı. Zerre üzülmedim.

19051919 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMax 250
    Sadece zamanı biraz öne almış, bu motor sürmek değil. Neyseki sadece kendisini öldürmüş.

seyfi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne söylenebilir ki başka

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    yorumsuz............

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "Ne şehittir ne gazi, bok yoluna gitti Niyazi" vak'ası.

Motosikleti
    cb250r
    Allah rahmet eylesin.

Bugun servisteydim bakim icin. 20 lerinin basinda genc bir kardesimiz geldi. Motoru saga yatirmis azicik hasar vermis. Mt25 motoru.

Ustaya soruyor soruyor usta konusmuyor. Abi abi dolaniyor pesinde ustadan cit yok. Icimden dedim klasik usta amk 1000 soru sorcan agzini bukerek 1 cevap verecek.

Sonra usta dedi ki: "teker yapiyosun. Teker yapanla konusmayacagima yemin ettim. öluyorsunuz genc yasta, senin de sonun belli."

Buz kesti ortalik yemin ederim, tadimiz kacti. Eve geldim ekşise basligi gordum.

Genc kardesimize Allah rahmet eylesin. Insallah su tekermis apacilikmis zarmis zurtmus modasi en kisa zamanda son bulur.
    espresso, tommygun, erensel ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tali yoldan çıkan otomobile çarpıyor. Yani yasal olarak ikisi de suçlu. Motorcu trafiğe tehlikeye sokacak şekilde süratli ve riskli ilerliyor. Otomobil sürücüsü ise ters şeritten tali yoldan çıkarak anayola bağlanmaya çalışıyor. Motorcu görüşüyle motosiklet sürücüsü yüzde 1000 haksız. Trafiğe açık alanda hele de sağ şeritte tekere almak aşırı riskli. Bu kazaların tecelli etmemesini umuyoruz... Maalesef elimizden yalnızca bu gelebiliyor.
    infernus bunu beğendi.

ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabaya hasar vermis ve surucusunu yaralamis,tek uzuldugum bu oldu, yazik.
    İnternette okuduğuma göre otomobil sürücüsü de vefat etmiş diyorlar.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin. Doğal seleksiyon. Yakınları dışında üzülünecek bir durum yok.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı ShipShaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternette okuduğuma göre otomobil sürücüsü de vefat etmiş diyorlar.
    Evet, ortalıkta gezen uzun bir video var, orada hırıltılı bir nefes alma sesi geliyor, o araba sürücüsünün sesi, kamera arabanın içine düşüyor çünkü. O hırıltı kalp durduğu için çıkarmış. :(
    espresso bunu beğendi.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Keske sadece kendisi ölseymiş , egitimle de olmuyor bazen.. Zeka geriligi var ise..
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Eğer otomobil sürücüsü de ölmüşse gerçekten yazık. Allah rahmet eylesin.
    Ve doğru dürüst haber öğrenip yayınlayamayan gazeteciler de mesleği bıraksın.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Ne olursa olsun hata da yapmis olsa insan genc digeri de ters yöndeymis ikisi de can ikisininde annesi babasi sevdikleri var cok yazık.Hakettigi bir ölüm,neyseki kendisini öldürmüş vs bence bunlar dogru yorumlar degil.Buradaki herkesin kurallara uyarak sürdüğüne kimse ikna edemez beni çünkü bu ülke de kurallara uyarsan da ölüyorsun. Allah rahmet eylesin.
    Yasata ve sey_47 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)