Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Endonezyadayim sorularinizi merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    Arkadaslar burda honda ve yamahadan baska motor gormedim. Yaklasik 2 haftadir cakarta ve balideyim. Arabalardan da honda toyota ve mazda cok var. Baska marka da yok. Mesela hundai hic yok.
    Motor fiyatlarina gelince de motorlar cok da ucuz degil. Mesela pcx 125cc 30 milyon rupiah. Burada kazanan adam da mesela şok market gibi marketler var. 4 milyon rupiah kazaniyor. Hesabini siz yapabilirisniz. Benzin 6.000 rupiah 1 litresi.
    Ama genel olarak yemekler ucuz. Bali bile ucuz. 👍

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:06 ----------

Ve şuan balideyiz. Motor kiralamistik honda scoopy 110cc. Anasini satim. Valizlerle yokuslardan cikarken falan baya zorlandik. 155 cc nmaxler vardi onlar gunluk 150.000 rupiah. Yani 170 180tl falan. Bu 110cc ise günlük 50.000 rupiahti.. malum tüm parayi bilete verdigimiz icin ekonomik takiliyoruz.
    Mesela şok marketlerden noodle aliyoruz falan xd
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı kivanc34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar burda honda ve yamahadan baska motor gormedim. Yaklasik 2 haftadir cakarta ve balideyim. Arabalardan da honda toyota ve mazda cok var. Baska marka da yok. Mesela hundai hic yok.
    Motor fiyatlarina gelince de motorlar cok da ucuz degil. Mesela pcx 125cc 30 milyon rupiah. Burada kazanan adam da mesela şok market gibi marketler var. 4 milyon rupiah kazaniyor. Hesabini siz yapabilirisniz. Benzin 6.000 rupiah 1 litresi.
    Ama genel olarak yemekler ucuz. Bali bile ucuz. ��

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:06 ----------

Ve şuan balideyiz. Motor kiralamistik honda scoopy 110cc. Anasini satim. Valizlerle yokuslardan cikarken falan baya zorlandik. 155 cc nmaxler vardi onlar gunluk 150.000 rupiah. Yani 170 180tl falan. Bu 110cc ise günlük 50.000 rupiahti.. malum tüm parayi bilete verdigimiz icin ekonomik takiliyoruz.
    Mesela şok marketlerden noodle aliyoruz falan xd
    Motor fiyatları bana ucuz geldi; 7,5 aylık (asgari) maaş ile PCX alabiliyorlar. Burada liste fiyatına göre 13-14 aylık asgari maaş gerekiyor. Bize sağlam vergi var nitekim...
    espresso bunu beğendi.

papanax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM390 , Ducati Monster 797, Xmax 400
    adam hayalimi gerçekleştirmiş helal olsun

Bende baliye gidip prinç tarlaları arasında motor sürmek istiyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    Valla o cok guzel bir duygu. Ben de çok sevdim vallahi. O dar yollarda yilan gibi kivriliyosun, gün batiminda ozellikle çok güzel. Insanlari da cok iyiler misafirperverler. Kisaca cok guzel yer bali. Bir daha gelir miyim? Gelmem. Ucak biletleri cok pahali. Totalde 40.000 lira harcamis olucaz 2 haftada

Motosikleti
    Artık Yok...
    Oralarda en mantıksı cub ben pcx gibi motorlara bile çok yönelim olucağını sanmıyorum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    Malesef. Hemen hemen herkes scooter kullaniyor. Cub hic gormedim

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)