Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Petrol fiyatlarinda sert dusus,hadi iyisiniz yine.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    https://m.bloomberght.com/petrol-fiy...-dusus-2310316

Goruyosunuz,kurban bereketiyle geliyor resmen.Hemen yarin pompaya yansir bence.,musluman adam bunlar,tamamen guveniyorum kendilerine.

20 tl den doldurabilirsem benden mutlusu olmaz abi,30 tl pskolojimi gercekten bozuyodu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    naassı yaa baya 10 dolar düşmüş vay beee.2 şer lira olarak yansır 23 benzin olur yani

Motosikleti
    1998 electra glide
    5 TL'nin altına inmeden indirim diye yayınlamayın şunları bundan 10 ay önce 7 TL'ye alıyordum ben. 30'a Çıktı 25 indi diye hemen indirim diye yayınlıyorsunuz dalga geçmeyin bizimle.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı CanAydın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 TL'nin altına inmeden indirim diye yayınlamayın şunları bundan 10 ay önce 7 TL'ye alıyordum ben. 30'a Çıktı 25 indi diye hemen indirim diye yayınlıyorsunuz dalga geçmeyin bizimle.
    Allah askina ne dedigin farkinda misin ?

5 tl ye 2013 yilinda yakit aldim ben.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah askina ne dedigin farkinda misin ?

5 tl ye 2013 yilinda yakit aldim ben.
    2020 mart 5.67 lira.
    birbilent ve Metehan48 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Geçen sene bu aylarda 7.6 tl idi …
    2021 başlarında 6 civarıydı..

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Ooo Africa'ın gözü aydın nihayet 70 in üstünü görecek :D

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    At gözlüklü medyanın biri: peş peşe gelen indirimlerden (onlarca kez gelen zamlar peş peşe değil ama sadece 2 kez olan indirim peş peşe) sonra 6 Temmuz'da zam bekleniyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooo Africa'ın gözü aydın nihayet 70 in üstünü görecek :D
    Benim icin yakit hic onemli degil bilen bilir..

Cok yakiyor diye binemeyenler dusunsunnnn,50 tl bile olsa binerim,

Sende artik skuteri biraz dinlendirip gs le gezersin

Heves edip buyuk motor alanlara aciyorum.Rifki mt9 aldi 7 aydir 1500 km anca yapmistir,haksiz miyim Rifki ?

Yazik yazikk..

Motosikleti

Heves edip buyuk motor alanlara aciyorum.Rifki mt9 aldi 7 aydir 1500 km anca yapmistir,haksiz miyim Rifki ?

Yazik yazikk..
    Valla Piaggio Medley den o kadar memnunum ki 2019 da 5000 km de aldım şu an 94.000 de , Peugeot u fazla kullanamadım geçen sene 20.000 de aldım 28.000 olmuş , GS le pandemiye rağmen geçen sene 15.000 km yaptım , bu sene Torbalı ve Salihli motosiklet festivallerine gittim , bayramda da 10 günlük Ege Akdeniz turu planladık , bu sene Allah nefes verirse bir Karadeniz turu 3-4 festival e daha katılır vitesli sezonunu kapatırız ;)

zazenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200

Yazik yazikk..
    Benim için yakıt hiç önemli değil diyorsun da 3-4 tane yakıtla alakalı başlık açmışsın forumda. Daha 1 Temmuz'da da şöyle demişsin bir mesajında: "Hayir yarin 500 km yol yapacam.. su rezillige bak,kac gundur bekliyorum indirim gelir diye gelmiyor! Mecbur alacam :( "
    Metehan48 bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Onun sıkıntısı 1100cc lik makineye binip yakıt fiyatlarından ötürü doya doya sürememe 100cc lik cub cg makine gibi sürüyor 50-60-70 km hızla sürmeye çalışıyor yakıt fiyatlarını kovalıyor bunu kendide çok iyi biliyor ama sanırım kabullenemiyor ..

Onda da suç bulmuyorum belki aldığı zaman yakıt 2017 yılında 5.5 tl falandı rahat rahat sürüyordu yakıt umru bile değildi benzin şu an için 25 lira litre fiyatı 1100cc lik makineyi litresi 25 tl ile sürmek zor iş .. ama bu yüzden de motoru gidip de 100cc lik cub cg gibi sürmek ayrı anlamsızlık… satarsın gider sürebileceğin 250cc 500cc lik falan bir makine alırsın..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Valla Piaggio Medley den o kadar memnunum ki 2019 da 5000 km de aldım şu an 94.000 de , Peugeot u fazla kullanamadım geçen sene 20.000 de aldım 28.000 olmuş , GS le pandemiye rağmen geçen sene 15.000 km yaptım , bu sene Torbalı ve Salihli motosiklet festivallerine gittim , bayramda da 10 günlük Ege Akdeniz turu planladık , bu sene Allah nefes verirse bir Karadeniz turu 3-4 festival e daha katılır vitesli sezonunu kapatırız ;)
    Niki,bos zamanlarinda kuryelik mi yapiyon ? Senede 30.000 km,sadece piaggo ?!

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:19 ----------

Alıntı zazenya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim için yakıt hiç önemli değil diyorsun da 3-4 tane yakıtla alakalı başlık açmışsın forumda. Daha 1 Temmuz'da da şöyle demişsin bir mesajında: "Hayir yarin 500 km yol yapacam.. su rezillige bak,kac gundur bekliyorum indirim gelir diye gelmiyor! Mecbur alacam :( "
    Tanam iste,son cumle ne diyor ? "Mecbur alacam" yakit fiyatlari beni etkilemiyor gordugun gibi.

50 tl olsa bile binerimmmm.Haaa canim sikiliyor,ama kullanmama engel degil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:22 ----------

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onun sıkıntısı 1100cc lik makineye binip yakıt fiyatlarından ötürü doya doya sürememe 100cc lik cub cg makine gibi sürüyor 50-60-70 km hızla sürmeye çalışıyor yakıt fiyatlarını kovalıyor bunu kendide çok iyi biliyor ama sanırım kabullenemiyor ..

Onda da suç bulmuyorum belki aldığı zaman yakıt 2017 yılında 5.5 tl falandı rahat rahat sürüyordu yakıt umru bile değildi benzin şu an için 25 lira litre fiyatı 1100cc lik makineyi litresi 25 tl ile sürmek zor iş .. ama bu yüzden de motoru gidip de 100cc lik cub cg gibi sürmek ayrı anlamsızlık… satarsın gider sürebileceğin 250cc 500cc lik falan bir makine alırsın..
    109.000 km / 6 = 18.000 km yilda.

Senin 25 yilda ulasacagin rakami ben bir yilda yapiyorum.

Sende artik cg mi aliyon kuba mi aliyon al biseyler de kurtulalim senden yavv.

Vik vik vik, ne pis geyigin var arkadas , hee 30 40 gidiyirum evt evet

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:28 ----------

Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2020 mart 5.67 lira.
    Ohoooo boyle bir mantik yok ama.Al 2020 yili haberi

https://www.ntv.com.tr/ekonomi/petro..._EO_m7uCPtZWjQ

Haa dolar 8 tl olmali demisiniz,ha benzin 5 tl.İkisi de sacma sapan bir beklenti,istek

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Valla Piaggio Medley den o kadar memnunum ki 2019 da 5000 km de aldım şu an 94.000 de
    Üstat her gün Silivri - Tuzla mı yapıyorsun? Nasıl bir güzergahın var?

Motosikleti
    .......Niki,bos zamanlarinda kuryelik mi yapiyon ? Senede 30.000 km......

Yalova ve Tuzla'da tersane , Şile'de babam , İstanbul'un öteki ucunda marina , en uzağı Turgutreis'de şehir dışı limanlar , ev 4. Levent , kuryeler benim kadar yol yapmıyordur :D
    bu arada kurye belgemde var , pandemide büyük kolaylık oldu ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstat her gün Silivri - Tuzla mı yapıyorsun? Nasıl bir güzergahın var?
    Doğru yazmışsın Tommy hocam Silivriy'e kadar gitmesemde Ambarlı'ya sık gidiyorum..
    tommygun, espresso ve ❤️Honda❤️ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı ❤Honda❤ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niki,bos zamanlarinda kuryelik mi yapiyon ? Senede 30.000 km,sadece piaggo ?!

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:19 ----------

Tanam iste,son cumle ne diyor ? "Mecbur alacam" yakit fiyatlari beni etkilemiyor gordugun gibi.

50 tl olsa bile binerimmmm.Haaa canim sikiliyor,ama kullanmama engel degil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:22 ----------

109.000 km / 6 = 18.000 km yilda.

Senin 25 yilda ulasacagin rakami ben bir yilda yapiyorum.

Sende artik cg mi aliyon kuba mi aliyon al biseyler de kurtulalim senden yavv.

Vik vik vik, ne pis geyigin var arkadas , hee 30 40 gidiyirum evt evet

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:28 ----------

Ohoooo boyle bir mantik yok ama.Al 2020 yili haberi

https://www.ntv.com.tr/ekonomi/petro..._EO_m7uCPtZWjQ

Haa dolar 8 tl olmali demisiniz,ha benzin 5 tl.İkisi de sacma sapan bir beklenti,istek
    İkinci el almışsındır büyük ihtimal at yi 80-90 binde 5 senede 109 bin olmuştur normal bakkala gofret almaya gitsen 5 senede o km yi yaparsın..

Ben 25 yılda o km leri yapmadım asla yılda 150 km falan desen 25 ile çarp işte cg beni aşar 25cc falan bakınıyorum güzel bir makine henüz çakmamış ama beklemedeyim çıktımı alıcam .. biz gariban adamız cg bizim neyimize ..

İdolüm sensin ama bana bambaşka ufuklar açdın hayalim büyüyünce çok ama çok para biriktirip köydeki tarlayı da satıp bir gsxr 1300 hayabusa almak ama asla gazlamak değil tam aksine onla 40-50 km hızla 500 km yol gidip bakın hayabusa 125cc lik motordan az yakıyor demek hep bunun hayali ile yastığa kafamı koyuyorum… Bana çok başka ufuklar amaçlar verdin bunun için sana çok teşekkür ederim …

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci el almışsındır büyük ihtimal at yi 80-90 binde 5 senede 109 bin olmuştur normal bakkala gofret almaya gitsen 5 senede o km yi yaparsın..

Ben 25 yılda o km leri yapmadım asla yılda 150 km falan desen 25 ile çarp işte cg beni aşar 25cc falan bakınıyorum güzel bir makine henüz çakmamış ama beklemedeyim çıktımı alıcam .. biz gariban adamız cg bizim neyimize ..

İdolüm sensin ama bana bambaşka ufuklar açdın hayalim büyüyünce çok ama çok para biriktirip köydeki tarlayı da satıp bir gsxr 1300 hayabusa almak ama asla gazlamak değil tam aksine onla 40-50 km hızla 500 km yol gidip bakın hayabusa 125cc lik motordan az yakıyor demek hep bunun hayali ile yastığa kafamı koyuyorum… Bana çok başka ufuklar amaçlar verdin bunun için sana çok teşekkür ederim …
    Ne kadar amator bir adamsin 40 50 65 kmh hiz dusuk yakit tüketimine uygun degil,40 sefer soyledik kafa basmiyor

İlkokulu mezunu olmana şaşıyorum artik,iyi bile bitirebilmisin

Olm yukaridaki nesaji gece 4.30 da atmisin.Oyun mu oynuyon leen

Bak bizim kural z de oyuncu,odullu oyuncu.tanisin sabahlara kadar beraber takilirsiniz,guzel olur

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    maşşallah denilen 24 saat yaşamıyor.bu seferde dolar uçuşa geçti indirimi geçtim aynı kalırsa bu seviye de baya iyi durumumuz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yalova ve Tuzla'da tersane , Şile'de babam , İstanbul'un öteki ucunda marina , en uzağı Turgutreis'de şehir dışı limanlar , ev 4. Levent , kuryeler benim kadar yol yapmıyordur :D
    bu arada kurye belgemde var , pandemide büyük kolaylık oldu ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

Doğru yazmışsın Tommy hocam Silivriy'e kadar gitmesemde Ambarlı'ya sık gidiyorum..
    Valla niki,sana iyi para vermeleri lazim,kac para aliyon sdsdsfsd

Dikkatli ol,resmen hayatin yollarda geciyormus.zor is

Motosikleti
    1998 electra glide
    Bundan Bir sene önce 7 TL den alıyordum 1.5 sene önce ise 5TL den alıyordum sen neyin kafasındasın arkadaş ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)