Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Liste fiyatına sıfır R25 nasıl alınır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar. R25 bakıyorum uzun zamandır. Dün Avcılar' da 2019 R25 baktım ve hoşuma gitti. 4000TL hasar kaydı var ve kozmetik olarak ufak sıkıntıları var. Zincir dişlisi değişecek. 109 bin fiyat istiyor. Satan kişi al-satçı. İnternetten liste fiyatının 115 bin lira olduğunu gördüm ve belki sıfırını alabilirim dedim. Sıfır motor almak için ne yapmamız gerekiyor? Bayilere tek tek gidip elinize motor gelecek diye mi sormamız mı lazım? Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

NOT: Bakmaya gittiğim motor bu 117.000 TL yapmışlar fiyatını.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alamazsın, on karakter
    sefamertcmn ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    evet tek tek telefon ediceksin hem sırada kaç kişi olduğunu öğrenirsin hemde zaten o sıraya seni yazıp yazmicaklarını bilirsin.mesela xmax için sene sonuna kadar yazılma olayı bile yok.belki mt25 r25 içinde böyle olmuş olabilir.
    sefamertcmn ve espresso bunu beğendiler.

Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alamazsın, on karakter
    O zaman bakmaya gittiğim motoru alacağım gibi duruyor. Biraz daha araştırayım belki daha düzgünü ilanlara düşer...

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alamazsın hocam. zaten bayiide mal yok diye bu karaborsa yapan karaktersizler türedi.

ikinci el piyasası bu nedenle berbat halde.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alamazsın hocam. zaten bayiide mal yok diye bu karaborsa yapan karaktersizler türedi.

ikinci el piyasası bu nedenle berbat halde.
    İkinci elden başka çözüm yok diyorsunuz yani? İkinci el fiyatları 120-130bin arası.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sefamertcmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. R25 bakıyorum uzun zamandır. Sıfır motor almak için ne yapmamız gerekiyor?
    2021 0 KİLOMETRE PLAKA RUHSAT HAZIR KEKSTRA GARANTİLİ
    Bu ağbiye gidiyorsun, 170 bini bayılıyorsun beş de bahşiş atıyorsun. Bu ağbiden başka motorla beraber plaka ve ruhsat veren yok.
    Plaka ruhsat çok önemli. Çünkü taaa caponyadan 6 ayda felan geliyooo.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    r25 mt25 forza pcx gibi mallarda sıfırını bulmak imkansız gibi bir şey şuan

ikinci el gidip millete tamah etmekte bu stokçuların kazanmasını sağlayacağı için bence yanlış.

bence başka aletlere bakın.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    r25 almak zorunda mısın hocam zaten sen almasan ben almasam satamaz bu fırsatçılar . Ekmeğine yağ sürmeye devam edin kansızların böyle.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2021 0 KİLOMETRE PLAKA RUHSAT HAZIR KEKSTRA GARANTİLİ
    Bu ağbiye gidiyorsun, 170 bini bayılıyorsun beş de bahşiş atıyorsun. Bu ağbiden başka motorla beraber plaka ve ruhsat veren yok.
    Plaka ruhsat çok önemli. Çünkü taaa caponyadan 6 ayda felan geliyooo.
    Liste fiyatı 115bin olan motoru 165bin verip bu abiden almam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:33 ----------

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r25 almak zorunda mısın hocam zaten sen almasan ben almasam satamaz bu fırsatçılar . Ekmeğine yağ sürmeye devam edin kansızların böyle.
    Amacım liste fiyatından almak zaten. Bu ve bunun gibi adamlardan uçuk fiyata sıfır motor asla almam.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Malum sarı sitede 150.000 liraya sıfır km PCX satmaya çalışıyorlar. R25’i kim bulmuş da 115 bin liraya eğer olsa bayide havada kapışılır. Hele ki yeni kasası.

Alıntı darling1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r25 mt25 forza pcx gibi mallarda sıfırını bulmak imkansız gibi bir şey şuan

ikinci el gidip millete tamah etmekte bu stokçuların kazanmasını sağlayacağı için bence yanlış.

bence başka aletlere bakın.
    R25 yerine alınabilecek alternatif söyleyebilir misiniz? Ninja 300 parça fiyatları ve piyasasının yavaşlığından istemiyorum. CBR 250R görünüşünü beğenmiyorum. Kawasaki Z300 kullanıyordum yeni sattım. R25 alabilmek için ama maalesef motor yok.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    R25 yerine alınabilecek alternatif söyleyebilir misiniz? Ninja 300 parça fiyatları ve piyasasının yavaşlığından istemiyorum. CBR 250R görünüşünü beğenmiyorum. Kawasaki Z300 kullanıyordum yeni sattım. R25 alabilmek için ama maalesef motor yok.
    650F 600fa 600f, 500r, 500f
    espresso, sefamertcmn ve F54 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    illede r25 olmicaksa dominar 400ug ktm duke 250 zorlarsan 390 vs almak şu an için çok daha mantıklı.r25 2 ay sonra söz gelicek deseler beklicekmisin ?? 140a geldi diyelim vericekmisin ? ileriye göre plan yapmak şu dönem için kumar ve genelde kaybediliyor.keşke toprak serisinide zorlasaydın extralı vs güzeldi.
    sefamertcmn bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Arkadaş piyasa işi yedek parçası uygun bol olan , yakıtı kötünün iyisi olan , ikinci eli kuvvetli bir motor arıyor niye adamı sağır ikinci eli ağır giden ve çok prim yapmayan yedek parçası pahalı yada bulunmayan motorlara yönlendiriyorsunuz al R25 bak keyfine bayiden araya tanıdık falan solabiliyorsan alırsın yoksa s.a ben geldim sıfır R25 alıcam dersen çok çok zor ..

R25 Uğruna aylarca beklenilecek bir motor değil. Sıfırından daha pahalıya şahsen hasar kayıtlı motor almazdım. Bir sürü alternatifi var. R25 gibi prim yapmaz ama en azından daha güçlü makineye binersin.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Burda kilit konu prim zaten zarar edilicek vakitler değil zarar edersin nasıl edersin bu örneği sembolik hep veriyorum yüksek hacim scoooter bakıyorsundur 500-600 lük modelli yeni bir şey 160-200 bin isterler gider beverly 500 alırsın 50-60 bine nerden baksan 100-150 bin tl paran cebinde kalır ..
    Motorun priminin ağır artmasından misal R25 e göre zarar edebilirsin ama diğer yanda 100-150 bin tl paranda cebinde kalır .. amortismanın çok daha fazla ..

Alıntı degerk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 Uğruna aylarca beklenilecek bir motor değil. Sıfırından daha pahalıya şahsen hasar kayıtlı motor almazdım. Bir sürü alternatifi var. R25 gibi prim yapmaz ama en azından daha güçlü makineye binersin.
    Elbette yüksek makineyi binebilirim bu fiyatlara ama alacağım makinenin kilometresi yüksek olacak. Bir sorun çıkardığı zaman 10 yaşındaki makine ile ne yapacağım?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:01 ----------

Alıntı degerk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayiden sıfır almayı deneyeceğim olmazsa ikinci eline gireceğim.

Elbette yüksek makineyi binebilirim bu fiyatlara ama alacağım makinenin kilometresi yüksek olacak. Bir sorun çıkardığı zaman 10 yaşındaki makine ile ne yapacağım?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:01 ----------

Bayiden sıfır almayı deneyeceğim olmazsa ikinci eline gireceğim.
    10 Yaşında makineye bulaşma zaten. Sıfır dominar 400, 2-3 yaşında Duke 390 bakabilirsin o fiyatlara. CB500 veya CBR500’lere de bakılabilir.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bazı motorlar bazılarımız için vazgeçilmez olabilir. Misal R25 sizin için belki vazgeçilmezdir ve başka motosiklete gönlünüz kaymıyor olabilir. Ben bayilerin bir kısmının stokçu olduğunu düşünüyorum. Bu işler elbet ekonomi işi ama siz de bayiye sıfır satış fiyatından bir miktar yüksek para teklifinde bulunursanız bence şu dönemde sıfır R25 sahibi olursunuz.

R25'i toprak gibi arsa gibi düşünün. Arsa alımından zarar etmek çok zordur. Bugün pahalıya alırsınız, sabretme imkanınız varsa o arsayı yine kar ederek satarsınız. R25 de öyle,bugün pahalıya da alsanız 2-3 ay sonra kar ederek satabilirsiniz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)