Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Siz Siz Olun Işiklarda Durunca Mutlaka Arkaya Bir Bakin

Motovento
    REKLAM ALANI
    lewoonline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200 repsol
    arkadaşlar dün gece bir kaç arkadaş dolaşmaya çıktık motorlarımızla bir cafede oturup muhabbetımızden sonra evlere dagılmak uzere ayrıldık.iki motor evimize dönerken merter kavşagındakı işiklara doğru ilerlerken bir kamyonun yanından geçtik böle bırşey olamaz tahta kasa bir kamyon vee içi ıslak toprak yüklü kasa bel vermişş yanından geçtik ve az sora kırmızı ışıkda benim artçı olarak bindiğim erkinin motoru ile durduk arkamıza baktığımızda( ki bu erkinin huyudur)kamyonun durmadığını gördük anında bir hareket ile kendimizi kurtardık ve kamyon durdu ama bizim kaçmadan önce durdugumuz yerde eğerki arkaya bakmamış olsaydık su anda durumumuz çok agır olabilirdi.
    [B][COLOR="Red"]HER DÖRT TEKER VE YUKARISI BİRER TEHLİKE UNSURUDUR:pr: [/COLOR][/B]5562:P

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    memin1857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Her kırmızı ışıkta motor (vitesli ise) 1. viteste, göz sık sık aynada, her an kaçabilir pozisyonda hazır beklemek çok önemli. Her durduğunuzda şu anda arkamdan gelen vasıta duramayacak olsa nereye kaçarım diye hesabını önceden yapılmalı. Motorunuz viteste değilse buna zamanınız olmayabilir. Motor ince olduğundan önünüz kapalı bile olsa bir yere mutlaka sıkışırsınız, yeterki hazır olun.

Motosikleti
    kanuni racer 200 repsol
    çok doğruu soledin inanılmaz bir korkuydu yaa.
    [B][COLOR="Red"]HER DÖRT TEKER VE YUKARISI BİRER TEHLİKE UNSURUDUR:pr: [/COLOR][/B]5562:P

geçmiş olsun arkadaşım motor sürücüleri olarak dikkatli olmamız ŞART!!

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    geçmiş olsun arkadaşm.. erkin arkadaşımızada helal olsun..
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    kanuni racer 200 repsol
    Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun arkadaşm.. erkin arkadaşımızada helal olsun..
    erkin bu arada zikzak isimli üyedir onun yerinde başkası olsaydı aynı reflexi gösteremezdi o kamyon hiç abartisiz en cok yaklaştıgı mesafe bır karış oldu ben o sırada kamyona bakıyodum.bu sırada kaskımıda kamyonun kaportasında test etme ımkanı buldum

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    levent , erkin geçmiş olsun...
    ____it's my life_1982____

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    geçmiş olsun..ucuz atlatmıssınız..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

zx12r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    byük geçmiş olsun Allah kazadan korusun

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Işıklarda mümkün mertebe 2 aracın arasında durun!
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Geçmiş olsun arkadaşım.Diğer tüm arkadaşlara örnek olması dileğiyle.Sadece kendimizi değil,tüm diğer sürücüleride kontrol etmek sürücülüğün önemli özelliklerinden biridir aslında.İşte o zaman gerçek sürücüsünüz demektir.Ben o hatayı bir kere yaptım oda dalgınlığıma geldi,çok dikkat ettiğim bir konuydu.Şahsen Bursa'da ikamet etmekteyim.Bir akşam çekirge cd. sindeki kavşağı döndüm ve ileride trafik sıkışınca durdum,aksine en arkadaydım ve hiç yapmadığım şeyi o an yaptım ve öndeki arabaya çok yanaştım.Bir gözüm yine alışkanlık işte dikiz aynasında(tabi bu arada otomobilden bahsediyorum,motorla değilim).Arkamda aracın kavşağı döndüğünü gördüm,sonra içindeki üç kişininde kaldırımdan geçen bayanlara bakıp konuştuklarını ve sonrası malum.Ben tost oldum.Bu hatayı bir daha yapmam herhalde.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    büyük geçmiş olsun böle öküzleri trafiğe salanlarda kabahat
    bundan sora ışıklarda bende dikkat edeyim bari hiç arkama bakmazdım durunca
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Geçmiş olsun arkadaşlar ...

Ayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R6
    geçmi$ oLsun. her zaman dikkatLi oLmak LazIm.

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Çok geçmiş olsun arkadaşlar.Otomobil sürücülerinin bir çoğu,kırmızı ışıkta önde biz varsak eğer,sinir olup yanaşabildikçe yanaşırlar arkamızdan.Ne de olsa çarpsa bile aracında çok fazla maddi hasar olmayacağını bilir.Ama o motosikletin üzerinde bir canın olduğunu anlayamaz dangalak insanlar.Trafik ışıklarında aynaları kontrol etmek çok önemli arkadaşlar.Yapılan bir araştırma motosiklet kazalarının büyük bir bölümünün kavşaklarda meydana geldiğini ortaya koymaktadır.Aynaları kontrol etmenin yanında;stop lambası da çok önemli.Her ışıkta durduğumda mutlaka kontrol ederim stoplarımın yanıp yanmadığını.Tekrardan çok geçmiş olsun arkadaşlar,ucuz atlatmışsınız.

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Aman ha aman çocuklar. Geçmiş olsun. Allaha şükür bişeyiniz yok.
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

kamilaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    acemilik zealsun zs 200 ileride inşallah yamaha r6 ya da honda cbr600
    çok dogru birşey söylüyorsun geçenlerde benim başıma geldi ışıklarda durdum ve adamın bana vuracagını hissetiğim halde kaçmaya fırsatım olmadı çünkü kaçsam yola çıkacaktım ve bu sefer o tarfatan vuracaklardı yani aşagı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık neyse adam geldi sagımdan soluma geçerken benim arka ayaklıgı parçaladı en kolay kurtulmak buydu galiba motorumu kontrol edeyim ayagımı mı kurtarayım derken ucuz atlattık allah korudu herkes kendine dikkat etsin hanzo çok fazla sayıda var herkese saygılar sevgiler...

sametcakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 var ama ehliyet yok
    olay esnasında bende arkadaşlarla beraberdim.. inannın aklıma geldikçe hala şoka giriyorum.. ve işin enteresanı komyon sürücüsü olacak havan oğlu hayvan hiç bişi demiyor.. sanki daha önce onlarca kez yaşamış gibi istifini bile bozmuyor.... erkinim allah senden razı olsun ... leventim ucuz atlattın...

fakat ben hala pişmanım. keşke indirip adam akıllı dövseydik... dövseydikki, bir daha motorcu gördüğüne temkinli davransın..

Spatula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100KM siyah
    walla allah korumuş geçmiş olsun arkadaşlar bir şey daha eklemek istiyorum kırmızı ışıkta dururken bence önümüzdeki aracın dibine girmemeliyiz sağa sola kaçma imkanımız olmayabilir !!
    İyi kötü kazanırım para ama kaltptir asıl kumabara bi sevgilim yoksa kollarımda napiim Mondiali altımda :P

zikzak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125MT
    Alıntı sametcakar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erkinim allah senden razı olsun ... leventim ucuz atlattın...
    abi ne demek ya cümlemizden razı olsun.abi verilmiş sadakamız varmış ne diyelim...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler