Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KAWASAKİ Z400 - KTM DUKE 390

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    https://www.kawasaki.com.tr/motosiklet/Z400/z400.html

https://www.spormoto.com/ktm/naked/ktm-390-duke/

Merhaba Arkadaşlar.

Ktm Duke 390 ile Kawasaki Z400 arasında fena halde ikilem yaşamaktayım. Nacizane tavsiyelerinize ihtiyacım var. 2023 Model olarak hangisini ne sebepler ile tercih etmeliyim, hangisinden uzak durmaliyim. Şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YZFR25
    Kawasakiyi sadece "piyasası" yüzünden tercih etme derdim ama son fuardan sonra sanki bir atılım yapacakları hissine kapıldım.

O yüzden kawasaki diyorum.

Niyeyse kawasaki fanboyu oldum kendiliğinden.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Açık ara z400 ama piyasası ne olur parçası ne olur bilmiyorum mv agusta kawasakiden daha çok satış yapıyor öyle diyim.400cclerin kralı z400 ninja400

plegus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Kawasaki Ninja 650 R
    Piyasasını bilmem, eşime aldık fuarda Z400. Önceki motoru Duke 250'ydi. Bisikletten motosiklete geçiş hissini yaşadı çok heyecanlı. Ben bayıldım motora verdiği his çok saf ve agresif. Duke390 da kullanmış biri olarak Z400 tercih ederim. Hatta kendi motorum için arayışlarımı avrupa motorlardan tekrar Kawasakiye çevirdim.

Motosikleti
    Kawasaki Z 250
    Kawasaki tabiki dostum

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Çok sevdiğim bir arkadaşım kawasaki motor kullanıyor, motoru hart hurt kullanıyor, acımıyor, hakkını veriyor, her fırsatta uzun yola çıkıyor, bazen bir günde 1300km yol yaptığı da oluyor, motor kaç yaşında bir fikrim yok, hep sorsam da sonra unuttuyorum, 10 yıldan eskidir kesin, ama hala gayet güzel gidiyor. Kawasaki sağlam motor yapıyor izlenimi uyandı bende o motor yüzünden.

Bir tarafta Japon mühendisliği, doğru düzgün bakılmasa bile sağlam olsun diye üretilmiş, diğer tarafta avrupa mühendisliği, daha detaylıdr belki ama avrupalı disiplini ile bakımları sürekli eksiksiz yapılması gerekir ki arıza çıkarmasın.
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)