Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Tamirci Şikayette Bulunma

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle Merhaba Arkadaşımın akrif kullandığı küba hussar 220 t Atv yi Genel bakımın için bulduğu motor Tamirciye götürmüş bugün motora bindik motor haraket etmiyor yani hafif bir rampayı bile çıkmıyor düz yolda zorlanarak kalkıyor motor şu zamana kadar hiç böyle bir sorun yaşanmadı sıkıntısız bir atv diyebiliriz ancak dün dediğine göre bi kaç parçayı yenilemiş buji, debriaj bakımlarını falan yapmış ve yüksek bir para almış, ben bu adama bidaha motor gönderttirmem açıkçası parayı geri istiyorum vermiyor bunu nasıl şikayette bulunabilirim yani hangi yolları izlemem gerekli bilgisi olan varmı yardımcı olucak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    İşin yapıldığına dair fatura var mi?
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 250
    Alıntı Furkancol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Merhaba Arkadaşımın akrif kullandığı küba hussar 220 t Atv yi Genel bakımın için bulduğu motor Tamirciye götürmüş bugün motora bindik motor haraket etmiyor yani hafif bir rampayı bile çıkmıyor düz yolda zorlanarak kalkıyor motor şu zamana kadar hiç böyle bir sorun yaşanmadı sıkıntısız bir atv diyebiliriz ancak dün dediğine göre bi kaç parçayı yenilemiş buji, debriaj bakımlarını falan yapmış ve yüksek bir para almış, ben bu adama bidaha motor gönderttirmem açıkçası parayı geri istiyorum vermiyor bunu nasıl şikayette bulunabilirim yani hangi yolları izlemem gerekli bilgisi olan varmı yardımcı olucak
    Fatura üzerinden değişen parçaların hepsi yetkili serviste kontrol edilip kayıt altına alınacak sonra yapılan işlemde hata varsa tutanak altına alıp şikayet edebiliyorsunuz diye biliyordum noterden masrafları gönderebiliyorsunuz
    M.balibey bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)