Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motomania Abinin Önünü Kesen SERSERİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Gofret oğlan mahkeme korkusundan verdiği video linkini sildiği için izlememiş olanlar durumu garipseyecektir.

Burada şu çok ilginçtir ki kimseye bulaşmadan kendi kendinize resim, video çektiğiniz İzmir gibi medeni bir şehirde vitaminsiz tirrekin teki önünüze Doblo kırıp araçtan inip "hayırdır abi kimi çekiyorsun?" diyerek size salça olabiliyor.
    Green Arrow ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gofret oğlan mahkeme korkusundan verdiği video linkini sildiği için izlememiş olanlar durumu garipseyecektir.

Burada şu çok ilginçtir ki kimseye bulaşmadan kendi kendinize resim, video çektiğiniz İzmir gibi medeni bir şehirde vitaminsiz tirrekin teki önünüze Doblo kırıp araçtan inip "hayırdır abi kimi çekiyorsun?" diyerek size salça olabiliyor.
    Abi kanalda direk kaldırmış videoyu ben göremedim, ilginçtir video'yu kaldırıp yazdığımız şeylere ateş püskürmüş anlamak gerçekten güç. Kendisinin verdiği tavsiyeye uyup mümkün olduğu sürece artık izlememeyi tercih edeceğim. Zira kendisi ülkenin tımarhane olduğunu bu videoda canlı yaşayıp, bizim çoğumuzun yaptığı basit standart eleştirilere karşı ateş püskürmesi beni gerçekten şaşırttı. Bizim eleştirilerimizi bize kat kat hakaret ederek cevapladı ve mahkemeye vereceğim diyor ne denebilir, Ki belirttiğimiz şeyler de çoğumuzun haklılığı kabul görecektir ama neyse uzatmaya gerek yok.
    tommygun bunu beğendi.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Mevzuyu çetrefilli (kullanılacak en narin kelimeyi kullanmaya çalıştım ama buda çok hafif kaçtı) hale getirmiş gofret.

Anlamadığım şu,
    Bu videoda anlatılan motomania'başına geliyor. Videoyu çekende o.

Yayınlaması gereken motomania.
    Gofret neden yayınlıyor?
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Ben hep pozitif düşünen biriyim gönül isterki uzlaşı olsun Gökhan kardeşim gelsin burda yazsın hesabı vardır büyük ihtimal .. Ne biliyim uzlaşı olsun iyilik güzellik dostluk olsun anlaşma olsun haksız olan arkadaşlar özür dilesin yani orta yol bulunsun..
    Bu konuyuda rica ederiz adminlerden ister silinir ister kitlenir …

Ne biliyim belki Gökhan kardeşim çok kızdı burda bazı arkadaşlara ama gerçekte tanısa çok sevicek yada tam tersi burda Gökhan kardeşimi haksız yere eleştirenler gerçekte onu tanısa onu çok sevicek..

Motosikleti
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hep pozitif düşünen biriyim gönül isterki uzlaşı olsun Gökhan kardeşim gelsin burda yazsın hesabı vardır büyük ihtimal .. Ne biliyim uzlaşı olsun iyilik güzellik dostluk olsun anlaşma olsun haksız olan arkadaşlar özür dilesin yani orta yol bulunsun..

Ne biliyim belki Gökhan kardeşim çok kızdı burda bazı arkadaşlara ama gerçekte tanısa çok sevicek yada tam tersi burda Gökhan kardeşimi haksız yere eleştirenler gerçekte onu tanısa onu çok sevicek..
    Hocam kimse kimseyi sevmek zorunda değil ki ya. Bu abi kanalını açıp video çekerek bilgi verip, bize sağladığı kadar kendine de fayda sağladı mı sağladı. Bunu da izleyen yani bizler sayesinde sağlıyor, dolayısıyla herkesin payı var bu büyümede. Kendisi nasıl fikirlerini ve tecrübelerini belirtiyor ( sonuçta bilimsel kaynak sunmuyor. ), burada ve orada isteyen istediği gibi olumlu, olumsuz ( belirli saygı çerçevesinde ) belirtir. Önceki sayfada arkadaşın dediği gibi bu kadar rahatsız olunuyorsa ya video çekilmez, ya da buralara bakılmaz, bir insana sen yorum yapmayın diyemezsin ki sosyal medyada birşeyler paylaşıp, yani sadece sürekli övmemiz mi gerekiyor birini ? Abinin uslubunu ben beğenmiyorum, gerçekten hakaret dolu ve argo cümleler kuruyor, şiddet yanlısı olduğunu kendi belirtiyor o zaman bizde mi mahkemeye verelim kendisini ? Şu başlığı görüp burada ki seviyenin kat kat misli altına inip hakaretler laflar savurdu gerek var mı böyle bir diyaloga ? Koskoca devletin başka işi mi yok yahu bunlarla mı uğraşacaklar...

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abi sanırım bu su fahri trafik müfettişi mevzusu yüzünden de olabilir, salak tictoc paylaşımları yüzündende.

İzmir'de son dönemde fahri müfettişler terör estiriyor, herkes video kaydı yok diye ceza iptal ettirmeye calısıyor. Çeken arkadaş bundan kaynaklı yapmıs olabilir.

Ek olarak bende cok tepki göstermişimdir. Ulu orta heryerde video cekiliyor, rahatsız oluyorum. Mesela birkaç hafta önce metroda salak salak türkü söyleyip oynamaya basladılar tabi 30 kişi video cekmeye basladı. bende arka tarafa ilerledim, kadının birisi hem oynayanları cekiyor hemde vagon içinde gezip bizi cekiyor.

Dogal olarak tepki verebiliyoruz.
    tommygun bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Eleştiri her bireyin hakarete varmayacak seviyede hakkı. Kamusal alanda paylaşılan her şey eleştiriye açıktır. Eleştiri kaldıramayan paylaşım yapmayacak!

Uzlaşı mı olsun? Peki ben kalkıp size ana bacı sövsem sonra ya ettik bi hata desem kabul mü? Bu kadar geniş misiniz?
    mavellen bunu beğendi.

bize kızdıgı video linki var mı nerede bizden bahsediyor merak ettim.

Ayrıca 2 sayfadır bakıyorum forumda olabilecek en düzgün eleştiriler yapılmıs, hakaret vs. yok. Neyine kızmış onu merak ettım.

Bu kadar argo konusan bir arkadaş eleştiriye mi kızıyor?

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya onu bunu boşverinde, elindeki kağıttan, önündeki bilgisayar ekranından okuyup, size video çeken adam nasıl oluyor da bir şeyler öğretmiş oluyor? Bak iyi esnaftır, iyi insandır, kötüdür, küfürbazdır bilmem de, bazıları rahmetli AEA ile falan kıyaslamalar, yapmayın yahu.
    arndiol bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bize kızdıgı video linki var mı nerede bizden bahsediyor merak ettim.

Ayrıca 2 sayfadır bakıyorum forumda olabilecek en düzgün eleştiriler yapılmıs, hakaret vs. yok. Neyine kızmış onu merak ettım.

Bu kadar argo konusan bir arkadaş eleştiriye mi kızıyor?
    https://www.youtube.com/watch?v=qTgZ...ania%C4%B0zmir

ilk dakikalar.

Barkın ile kıyaslıyorsak "b.ku dahi olamazlar" diyerek ben de bir kıyaslama yapayım

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar konu olmuş. Ben de merak edip açtım ve bazı şeyler gözüme çarptı.

Öncelikle video sahibinin kendisi de burada bahsi geçen kullanıcılara karşı yanlış konuşuyor. Biri size küfür edince, siz de aynı şekilde karşılık verip; üstüne üstlük dava açabiliyor musunuz? Bu işler nasıl oluyor? Bilen biri varsa yazsın lütfen. Gerçekten bilmediğim için soruyorum.

"Normalde benim karşımda dikilecek adamlar değil" ifadesi var. 2:34
    "Geri zekalılar, beyinsizler" ifadesi var. 2:40
    "Bir tane yumruk vursam, adam beyin kanaması geçirir. Benim karşımda 1 dakika duramaz, ben ondan değil kendimden korkuyorum." ifadesi var. 2:55
    "Şöyle adam dövdüm" gibi bazı sakıncalı anlatımları var. 3:05
    "Karı gibisiniz" ifadesi var. 3:50
    "Mekanım burası isteyen gelsin" diye sakıncalı ifadeleri var. 4:00
    "Siktiri boktan adam" ifadesi var. 4:39
    "Geri zekalı, aşağılık ve kahpelikte master yapmışlar" ifadesi var. 5:01
    "Geri zekalı" ifadesi var.5:35
    "Aptal bunlar" ifadesi var. 5:40
    "Hepsi ruh hastası, deli lan bunlar" ifadesi var. 6:40
    Bir "Geri zekalı" ifadesi daha. 6:55
    Bir "Geri zekalı" ifadesi daha. 11:09

Daha da fazla izlemedim ancak herhalde böyle gidiyordur. Anladığım kadarı ile video sahibi kişi kalabalık toplumdan (kalitesiz kalabalık) bıkmış, zamanla sinirleri ve duyguları hasar görmüş. Üstüne üstlük bir de şeker hastası imiş. Böyle tepkiler vererek konuşuyor gibi algılıyorum.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Eyvallah :D

Motosikleti
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Öncelikle video sahibinin kendisi de burada bahsi geçen kullanıcılara karşı yanlış konuşuyor. Biri size küfür edince, siz de aynı şekilde karşılık verip; üstüne üstlük dava açabiliyor musunuz? Bu işler nasıl oluyor? Bilen biri varsa yazsın lütfen. Gerçekten bilmediğim için soruyorum.

"Bir tane yumruk vursam, adam beyin kanaması geçirir. Benim karşımda 1 dakika duramaz, ben ondan değil kendimden korkuyorum." ifadesi var. 2:55

Daha da fazla izlemedim ancak herhalde böyle gidiyordur. Anladığım kadarı ile video sahibi kişi kalabalık toplumdan (kalitesiz kalabalık) bıkmış, zamanla sinirleri ve duyguları hasar görmüş. Üstüne üstlük bir de şeker hastası imiş. Böyle tepkiler vererek konuşuyor gibi algılıyorum.
    Ben videoyu indirip kayıt altına aldım, istiyorsa verir mahkemeye. Ancak avukatı azıcık işten anlıyorsa bu işten bir şey çıkmayacağını bilir, dakikalarda belirttiğiniz gibi bizim yazdıklarımızla alakası olmayan kat ve kat fazla hakaret,tehdit ve şiddet bazlı açıklamaları var.
    Gökhan_Aygün bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şeker hastası olan insanlarda sinirlerini kontrol edememe durumu sık görülüyor. Bunu bir kenara yazalım. Mevcut şartlar altında faydalı işler de yaptığını düşünüyorum. Takipçisiyim. Müşterisi de olurum. Fakat, kişileri abartmak doğru değildir.

Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şeker hastası olan insanlarda sinirlerini kontrol edememe durumu sık görülüyor. Bunu bir kenara yazalım. Mevcut şartlar altında faydalı işler de yaptığını düşünüyorum. Takipçisiyim. Müşterisi de olurum. Fakat, kişileri abartmak doğru değildir.
    Her yerinden sallama konuşmalar ile bezelenmiş etrafındaki 3-5 genç insana kendince bilgiler veren biri. Çok da şaapmamak lazım. Kendi haline bırakmalı. Şeker hastalığı hafifletici sebep falan sayılmaz. Şeker hastalığın var ise diyabetik değerlerini doğru aralıkta tutmak bireyin sorumluluğundadır mesela.

Geçen sene de benim başıma böyle ötüp uçan kaçan bir tanesi denk geldi. "oruçluyum bak git" diyor bana Banane aq bana mı tutuyorsun orucu dedim, ya ne diyeydim...

Böyle uçan kaçan bir sürü insan olacaktır. Dediğim gibi çok da şaapmamak lazım...

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Vakit kaybı olmuş gibi Gökhan, yine de tespitler için teşekkürler
    Gökhan_Aygün bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)