Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

LS2 MX436 Trigger (Enduro) Kask Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Bu kask çok hoşuma gitti. Bi kaskta aradığım her şey var. Fiyatı da uygun. Kullanan var mı? Kaskın kalitesi hakkında ne söyleyebilirsiniz?

Ayrıca LS2 diye ön yargılı yorumlar yapmayın. Adam akıllı bilgisi olanlar yazsın.

http://www.motosikletaksesuarlari.co...ASK_35406.html

EmreKocyigit bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güneş vizörü nasıl açılıyor
    ben de ls2 shogun var rüzgarda uğultu yapıyor oradan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    nolan uğultu yapıyor agv yapmıyor ses çok rahatsız ediyor hele uzun yolda

Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güneş vizörü nasıl açılıyor
    ben de ls2 shogun var rüzgarda uğultu yapıyor oradan
    Resim de düğme var oradan açılıyor galiba güneş vizörü. Bende de şuan FF350 modeli var tiz bi rüzgar sesi oluyor. Çok kafa ağrıtmıyor ama sessiz diyemem.

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nolan uğultu yapıyor agv yapmıyor ses çok rahatsız ediyor hele uzun yolda
    Yazdığının bu kask ile alakası ne?

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Motoin.de de shoei görmüştüm, %50 indirimle 650 liraya düşmüş, bir bak hala devam ediyormu. Türkiyede 1600 lira olan bir kask.

Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı KaskReis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoin.de de shoei görmüştüm, %50 indirimle 650 liraya düşmüş, bir bak hala devam ediyormu. Türkiyede 1600 lira olan bir kask.
    Bahsettiğiniz kaska baktım şimdi evet indirim devam ediyor ama o kadar ucuz olmasının sebebi XS beden olması. Kaç kişi alabilir ki o kadar küçük bir kaskı. Ben XL XXL giyiyorum.
    Kısaca ben;

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğiniz kaska baktım şimdi evet indirim devam ediyor ama o kadar ucuz olmasının sebebi XS beden olması. Kaç kişi alabilir ki o kadar küçük bir kaskı. Ben XL XXL giyiyorum.
    koca kafalı

Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koca kafalı
    Valla standart biri olmak yerine 1.93 boyunda iri biri olmayı seviyorum gözler üstümde oluyor

Doğal olarak kafamın boyutu boyumla orantılı XXL tshort giyen biri olarak gidip L kask taksam pek hoş olmazdı
    Ekarademir bunu beğendi.
    Kısaca ben;

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    gözler üstünde mi?

Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gözler üstünde mi?
    Aynen öyle Mekanda böyle yukardan bakmak, insanların yanımda komplekse girmesi filan güzel hissettiriyor...Anlayamazsınız
    Kısaca ben;

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    İyi günler abiler kaskı kullanan abiler vardır illaki onlardan bu konuda yardım istemek istiyorum. Ben kaskı daha almadım almayı düşünüyorum ama kaskı hem cross hemde yol da kullanma amacıyla alacağım kaskın tereği yani üstündeki şapka tarzındaki şeyi çıkıyormu.Çıkarınca kötü duruyormu ?

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    Alıntı 52Ensar52KK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler abiler kaskı kullanan abiler vardır illaki onlardan bu konuda yardım istemek istiyorum. Ben kaskı daha almadım almayı düşünüyorum ama kaskı hem cross hemde yol da kullanma amacıyla alacağım kaskın tereği yani üstündeki şapka tarzındaki şeyi çıkıyormu.Çıkarınca kötü duruyormu ?
    O parça vida ile tutturulmuş. Vidaları sökersin çıkar.
    O parça olmasa da gayet güzel durur.
    52Ensar52KK bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    Kullanan abiler hiç ses çıkmamış resimli olarak paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hortttt !. Kaskın tasarımı hoşuma gitt, fiyatıda fena degil gibi.Başka bilgi verebilecek birileri var mı ?

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hortttt !. Kaskın tasarımı hoşuma gitt, fiyatıda fena degil gibi.Başka bilgi verebilecek birileri var mı ?
    Otobana çıkıyorsan alınacak kask değil.

Hangi yönden ? Eğer üstünde ki güneşik midir ,siperlik midir ondan dolayı diyorsanız , o çıkıyor

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi yönden ? Eğer üstünde ki güneşik midir ,siperlik midir ondan dolayı diyorsanız , o çıkıyor
    O siperlik yüzünden dedim ancak ayrıca kask aşırı rüzgar alıyor içeri.

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Ben yaz başından beri kullanıyorum. Hala İstanbul'da aktif olarak her gün günde 40 dakika kullanıyorum.

Enduro kask olduğu için çok rüzgar alıyor. Havalandırmaları ne kadar kapatırsanız kapatın içerisi bildiğiniz esiyor.
    Yaz kullanımı bu yüzden çok rahat. Ama kışı da buff+balaklava ile geçirebiliyorum.

Terek yandaki iki plastik vida ile çıkabiliyor. Ama hiç uzun yolda kullanmadığım için çıkarma ihtiyacı hissetmedim. Güneş vizörü başarılı, yazın büyük rahatlık.

Vizörü açma yeri tam ortada olduğundan iki elle de vizörü açabilirsiniz. Ayrıca yandaki viadalr aynı zamanda vizör sıkılığını ayarlıyor. Bu yüzden vizör 1-2 cm bile açık durabiliyor. Bazı kasklar gibi ya tam açık ya tam kapalı mantığında çalışmıyor.

Otobanda hız nedeniyle ses alacaktır. Onun için de basit iki kulak tıkacı fazlasıyla iş görür. İyi ki almışım dediğim bir kask.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:34 ----------

Bu arada LS2'nin Snell sertifikalı dual sport kaskı da varmış. İmkanınız varsa ondan alın.
    https://ls2helmets.us/off-road/ohm
    _chaotic_ bunu beğendi.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Ben süper tenerede kullanıyorum. Shoei hornet adv kullanıyorum normalde. Bunu artçı için almıştım ama bayadır kullanıyorum. Kaskın camı arkadaşların söylediği gibi 0 a 0 kapanmıyor bunu en büyük avantajı bu sayede kask hiç buhar olmuyor. Ama 120 140 km süratlerde dahi kullandım yani şu an piyasada neler var kıyaslama yapamayabilirim ama hornet adv kadar başarılı yüksek süratlerde.

Almak isterdim de Türkiye'de satıldığını zannetmiyorum. Tanıdığım bir mağazada mx436 gördüm de. Fiyatı güzel , koruması nasıl onu bilmiyorum ? Bir arkadaş kask çok esniyor bastırınca dedi ama anlamadım :D Zaten biraz esnemesi gerekmiyor mu ? :D . Bu arada bende ls2 ff396 vardı , o da deli gibi rüzgar alıyordu. Sürerken rüzgar sesini almamak için kulaklık takıyordum. İnşallah mx436da da kulaklık için biraz da olsa boşluk vardır :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)