Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

310km/h otoban son limitler s1000rr & hayabusa

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sagopa K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Swift-R 170
    abi 310km/h ile hiç mi tereddüt etmiyorsunuz, canınızdan daha mı kıymetli, bu hızla giderken allah korusun motor gidon tokatlama yapsa ne olacak? veya kol çıkarsa? veya katil bariyerler malumunuz zaten.. insan arabayı bile bu hızda sürerken tedirgin olur.

Ey Büyük Atatürk!
    Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime ant içerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    bomboş yol o motorlar bende de olsa zerre düşünmem.yapıştırmicak adam neden hayabusa alsın 1000rr alsın ki.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    İp gibi gidiyor zalım
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Yıllar önce Mahmut bey TEM gişelerden çıkmışım yol bom boş o zamanda altımda fz8 fazer var gazı açdım zaten direk 120 sonra 150 sonra 180 derken orta şeritteydim bir şey var anladım sola geçdim hızı da kesdim oda ne otoyolun ortasında kocaman gemi halatı onun üstünden o hızla geçmeye kalksam imkansız….
    araba bile tamponu dağıtır…
    ölürdüm kesin yada çok ağır yara alırdım.. neyse ileri sağa çekdim zaten halatı gören dörtlüleri yakıp sola geçiyor iki kişi koca halatı zor çekdik yoldan Muhtemelen bir tırdan düşdü…

Bir keresinde de tem yan yoldayım eski Atatürk hava limanı yolu sol şeritteyim oda ne boş damacana şişesi orta şeride arabanın üstüne çıkıyordum resmen ..

Çok böyle yanlış yol sulaması falan bu yukarda anlattığım şeylere benzer şeylerden ötürü vefat eden ölen arkadaşlar oldu .. hatta bu forumda bile taziye kısmında Bazı arkadaşlarımız var… daha iki üç gün önce muhabbeti sohbeti geçti arkadaşlar arasında bir arkadaş cbr650r ile kazaya karışmış vefat etmiş ..
    espresso ve Nasate bunu beğendiler.

Sagopa K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Swift-R 170
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bomboş yol o motorlar bende de olsa zerre düşünmem.yapıştırmicak adam neden hayabusa alsın 1000rr alsın ki.
    öyle de hocam logaritma hocamın dediği gibi olasılıkları da göz önüne almak lazım

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İp gibi gidiyor zalım
    hakikaten öyle allah korusun

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıllar önce Mahmut bey TEM gişelerden çıkmışım yol bom boş o zamanda altımda fz8 fazer var gazı açdım zaten direk 120 sonra 150 sonra 180 derken orta şeritteydim bir şey var anladım sola geçdim hızı da kesdim oda ne otoyolun ortasında kocaman gemi halatı onun üstünden o hızla geçmeye kalksam imkansız….
    araba bile tamponu dağıtır…
    ölürdüm kesin yada çok ağır yara alırdım.. neyse ileri sağa çekdim zaten halatı gören dörtlüleri yakıp sola geçiyor iki kişi koca halatı zor çekdik yoldan Muhtemelen bir tırdan düşdü…

Bir keresinde de tem yan yoldayım eski Atatürk hava limanı yolu sol şeritteyim oda ne boş damacana şişesi orta şeride arabanın üstüne çıkıyordum resmen ..

Çok böyle yanlış yol sulaması falan bu yukarda anlattığım şeylere benzer şeylerden ötürü vefat eden ölen arkadaşlar oldu .. hatta bu forumda bile taziye kısmında Bazı arkadaşlarımız var… daha iki üç gün önce muhabbeti sohbeti geçti arkadaşlar arasında bir arkadaş cbr650r ile kazaya karışmış vefat etmiş ..

kesinlikle hocam, bu tarz olayların ne zaman gerçekleşeceği belli değil, pür dikkat olmak lazım
    Ey Büyük Atatürk!
    Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime ant içerim.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Bursa doğu tünelinden geçerken sağ şeritte giden tirin arka lastiginden parça koptu omuzuma çarpti.
    Voltaren bunu beğendi.

Tam tır sollarken tırın lastik patlamısti gök gürlemesi gibi ses ve lastik parcalar ustume geldi ne oldugunu anlayamadim en basta, oluyor böyle seyler, iyi ki tam arkasinda degilmisim diye sukrettiydim. Temde giderken sol seridin ortasinda basibos yatan lastik gormuslugum var, araba icin bile buyuk problem, dusuk hizlarda sorun olmuyor da boyle yuksek hizlarda nasil tepki olur bilmem.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İp gibi gidiyor zalım
    İp gibi gidince bana hep ceza yapıştırıyorlar. Bugün gene 1823tl yazmışlar. E-devlet'ten şimdi düştü. Artık gına geldi direkt katlanır plaka takıyorum. Tutarlarsa bağlasınlar. Cezası daha az. Otobüslerle aynı hızda gideceksin diyor yasalar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)