Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kurs hocası sizce haklı mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumun çok değerli paylaşımlar yapan bir üyesine hakaret edilmesini hoş karşılamıyorum. Moderatör bayram tatiline 2 dakika bir ara verse iyi olacak. Kabak tadı verdi artık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumun çok değerli paylaşımlar yapan bir üyesine hakaret edilmesini hoş karşılamıyorum. Moderatör bayram tatiline 2 dakika bir ara verse iyi olacak. Kabak tadı verdi artık.
    Degerli uye olarak yukardaki kural z denen cocuk adamdan bahsediyorsan hakaret nerde kalin puntolarla alintila da adminlerin isini kolaylastir.

Yok degerli uye sensin,yanlis anladin diyosan hic onemli degil bu yapilan..cizgi film(hentai) hastasi bu cocuk adami artik allaha havale ediyorum

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Degerli uye olarak yukardaki kural z denen cocuk adamdan bahsediyorsan hakaret nerde kalin puntolarla alintila da adminlerin isini kolaylastir.

Yok degerli uye sensin,yanlis anladin diyosan hic onemli degil bu yapilan..cizgi film(hentai) hastasi bu cocuk adami artik allaha havale ediyorum
    Bir de şöyle düşün; Çemkirmeye doyamadığın bu üye ve benzerleri olmasa forumda "lagaluga" dışında bir şey kalmaz. Teşekkür borçlu olduğumuz bir üyeye çemkirmek... Bilemedim.

Sana trol demesi gerekçe olmaz. Çünkü, forumda herkes potansiyel trol olarak görülüyor. Öyle oldu ki troller forum üyelerini trollükle suçluyor artık. Forumdan uzaklaştırılan bir tanesi "Profilimde kim olduğum vs. bütün bilgilerim var. Sizinkinde neden yok?" diye forum üyelerine efelenmişti. Yeni model trollere dikkat edersen profillerinde bir nüfus cüzdanı fotokopisi eksik.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir de şöyle düşün; Çemkirmeye doyamadığın bu üye ve benzerleri olmasa forumda "lagaluga" dışında bir şey kalmaz. Teşekkür borçlu olduğumuz bir üyeye çemkirmek... Bilemedim.

Sana trol demesi gerekçe olmaz. Çünkü, forumda herkes potansiyel trol olarak görülüyor. Öyle oldu ki troller forum üyelerini trollükle suçluyor artık. Forumdan uzaklaştırılan bir tanesi "Profilimde kim olduğum vs. bütün bilgilerim var. Sizinkinde neden yok?" diye forum üyelerine efelenmişti. Yeni model trollere dikkat edersen profillerinde bir nüfus cüzdanı fotokopisi eksik.
    Yav ne diyeyim simdi sana Adam durup duruken bana satasiyor,trol diyor,zararli bocek benzetmesi yapiyor,adminler gorevini yapmiyor diyor..

Ne yapacam simdi ? Kendisi yardimsever bir proje! insani oldugu icin susup konusmayayim mi ?

Ayrica kural z deben cocuk adama hakaret etmedigim halde sanki hakaret etmisim gibi neden davrandin ? Ozur dileyecegine, hakareti cemkirme olarak duzeltme yoluna gittin.Yakisti mi ?

Bence yakisti

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Yav ne diyeyim simdi sana Adam durup duruken bana satasiyor,trol diyor,zararli bocek benzetmesi yapiyor,adminler gorevini yapmiyor diyor..

Ne yapacam simdi ? Kendisi yardimsever bir proje! insani oldugu icin susup konusmayayim mi ?

Ayrica kural z deben cocuk adama hakaret etmedigim halde sanki hakaret etmisim gibi neden davrandin ? Ozur dileyecegine, hakareti cemkirme olarak duzeltme yoluna gittin.Yakisti mi ?

Bence yakisti
    Ayyy trol konuştu...

...

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence yakisti
    Allah aşkına hırbo musun honda mısın nesin git de bidaha gelme şu forum bi rahat yüzü görsün senin gibilerine ihtiyaç yok burada

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah aşkına hırbo musun honda mısın nesin git de bidaha gelme şu forum bi rahat yüzü görsün senin gibilerine ihtiyaç yok burada
    bana ihtiyac var dedim mi ben ?
    triumph a binerek butik motora sahip oldugunu zanneden senin gibilere burda ihtiyac var mi peki ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olm muridlerin toplasmaya basladi.Gucunu kullarak manifesto cek..ya ben,ya bu adam de.

Gitmem 5 dk surmez.,,diyelim bu manifestona adminler kizdi.

Babalar gibi gidersin,ben de zor durumda kalirim bayagi.herkes nefret edecek benden,proje adaminin basini yiyen kisi olarak.

Nasil fikir ?

Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    triumph a binerek butik motora sahip oldugunu zanneden senin gibilere burda ihtiyac var mi peki ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

Olm muridlerin toplasmaya basladi.Gucunu kullarak manifesto cek..ya ben,ya bu adam de.

Gitmem 5 dk surmez.,,diyelim bu manifestona adminler kizdi.

Babalar gibi gidersin,ben de zor durumda kalirim bayagi.herkes nefret edecek benden,proje adaminin basini yiyen kisi olarak.

Nasil fikir ?
    Tiiirrroooooooooollll üm benim. Ah canım yerim seni
    ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tiiirrroooooooooollll üm benim. Ah canım yerim seni
    https://image.shutterstock.com/image...-347672201.jpg

Guzel proje.

Bazilari yapar bazilari da anca vik vik laf yapar..

İnnova enduro projeni de sabirsizlikla bekliyorum abim

Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...3cDjQ&usqp=CAU

Guzel proje.

Bazilari yapar bazilari da anca vik vik laf yapar..

İnnova enduro projeni de sabirsizlikla bekliyorum abim
    Sana bundan yapıcam, ellemeli

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kural z hocam safi yeteneksin vallahi..

youtube kanalinda dolasiyirum su an,insan kiskaniyor.allah kimine yetenek,zanaatkarlik boca ederken bize hicbisey vermemis :/

Buna strretfighter egzoz da koyalim lutfen.

Fakat dikkatimi ceken uc nokta var.

Birincisi hocam bu nasil bir gobek ? Yasinda genc he,vallahi torun sahibi birinin gobegi bu.

Biraz proteinli beslenelim lutfen..sagligin icin yani.

İkinci konu; ustadim siz Engin Ardic in gencligisiniz yahu ? Ahagaga ..

Vallahi gonder su fotoyu adama guzel bir muhabbet olur.cok super insandir engin ardic belirtmeden gecemeyecem.

Son konu da su ; neden motosiklet montuyla anlatiyosun kural hocam ?

Linki soyle de koyim goremeyenler tiklar

https://i.ibb.co/BzzqNw8/IMG-20220503-WA0000.jpg

Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Zahmet edip yazmışsın, cevap vereyim bari Trollcüğüm.

Gençsin diyerek ruhumu okşamanız size olan bakışımı değiştirmeyecektir, biliniz isterim. Zati 80' doğumluyumdur.

Kimileri gibi videolara tıklatma derdim olmadığından, zaten farkedileceği üzere amatörlüğün dibi çekimlerle videoları istersem çekerim, çektiklerimi istersem koyarım. Mesela bu şekilde tamamlanmış iki projenin videolarını hiçbir şekilde koymadım ve koymayı da düşünmüyorum. Belki ileride bir gün... O yüzden montla ceketle farketmez, tek derdim gençlerden kaynak arayan olursa basit de olsa fikir verebilmek. Siz farketmeseniz de bazı projeler ve adı çok iyi bilinen bazı firmalardan bazı teklifler ve yardım talepleri almış, kimine yardımcı olmuş, kimilerini de teşekkür ederek reddetmişimdir. Darısı trol başınıza diyeyim.

Göbek konusunda haklısınız, 10 kg kadar fazlam var ama kendisiyle barışık biri olarak kafaya takmamakla birlikte durumun farkında olup daha fazla kilo almamaya dikkat ediyorum. Tabi sizin o bünye ile kilo almanızın da zorluğunun farkındayım. Çırpı gibi bünyeyle trollük de zor oluyordur. Trol dediğinin az biraz göbeği olmalı. Sen de biraz ye, trol kası yap. Yemek konusuna gelirsek ekmek yemem ama bolca kabuklu kuruyemiş ve et severim. Bütçene uyarsa sana da öneririm, trol kaslarına iyi gelir derler.

Mesajı sana adadığım bir şarkı ile bitirmek istiyorum. Trollük budur, dinle dinle kudur diye de ekliyorum. Canım trolüm benim, yerim seni ya.

...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Zahmet edip yazmışsın, cevap vereyim bari Trollcüğüm.

Gençsin diyerek ruhumu okşamanız size olan bakışımı değiştirmeyecektir, biliniz isterim. Zati 80' doğumluyumdur.

Kimileri gibi videolara tıklatma derdim olmadığından, zaten farkedileceği üzere amatörlüğün dibi çekimlerle videoları istersem çekerim, çektiklerimi istersem koyarım. Mesela bu şekilde tamamlanmış iki projenin videolarını hiçbir şekilde koymadım ve koymayı da düşünmüyorum. Belki ileride bir gün... O yüzden montla ceketle farketmez, tek derdim gençlerden kaynak arayan olursa basit de olsa fikir verebilmek. Siz farketmeseniz de bazı projeler ve adı çok iyi bilinen bazı firmalardan bazı teklifler ve yardım talepleri almış, kimine yardımcı olmuş, kimilerini de teşekkür ederek reddetmişimdir. Darısı trol başınıza diyeyim.

Göbek konusunda haklısınız, 10 kg kadar fazlam var ama kendisiyle barışık biri olarak kafaya takmamakla birlikte durumun farkında olup daha fazla kilo almamaya dikkat ediyorum. Tabi sizin o bünye ile kilo almanızın da zorluğunun farkındayım. Çırpı gibi bünyeyle trollük de zor oluyordur. Trol dediğinin az biraz göbeği olmalı. Sen de biraz ye, trol kası yap. Yemek konusuna gelirsek ekmek yemem ama bolca kabuklu kuruyemiş ve et severim. Bütçene uyarsa sana da öneririm, trol kaslarına iyi gelir derler.

Mesajı sana adadığım bir şarkı ile bitirmek istiyorum. Trollük budur, dinle dinle kudur diye de ekliyorum. Canım trolüm benim, yerim seni ya.

https://www.youtube.com/watch?v=gkTb9GP9lVI
    Cirpi mi ? Daha once seksi bacaklarimin fotosunu paylasmistim,bakmanizi oneririm..kesinlikle cirpi degilim,bilakis kasli diyebiliriz.

Benziyorsun bence enginara ahaga

Sss kizmiyon di mi,sakin bana kizip projelerinden vazgecme

THE TG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kural z hocam, boşver tartışma. Arkadaşın yazdığı mesajlardan nasıl bir karaktere sahip olduğu belli oluyor zaten. Boş yere canını sıkmaya değmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

Bırak o her gördüğü konuda salihi aramaya devam etsin

Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Bak şimdi, dürüstçe birşey paylaşayım seninle.

Sen zannediyorsun ki forumda böyle görünüyorsun:

Aslında olan ise bu:

...

triumph a binerek butik motora sahip oldugunu zanneden senin gibilere burda ihtiyac var mi peki ;)[COLOR="Silver"]
    triumph ne alaka ben şuan ki konudan bahsediyorum komik, söyleyecek birşey bulamayınca başka birşeye sarmışssın o da güzel ama senin bu foruma ne bir yararın var ne de başka bir güzel birşeyin boşver en iyisi seni boş boş konuşmaya devam ettirmezlerde anakartına kadar local ban atarlar da umarım dönemezsin birdaha telefondan falan da gireyim deme bu insanlara zarar veriyorsun

Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı THE TG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kural z hocam, boşver tartışma. Arkadaşın yazdığı mesajlardan nasıl bir karaktere sahip olduğu belli oluyor zaten. Boş yere canını sıkmaya değmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

Bırak o her gördüğü konuda salihi aramaya devam etsin
    Canımı sıkmıyor ki. Dalgamı geçiyorum, sanırım kendisi de farkına varmıştır. Yoksa hala varmamış mıdır? Neyse, artık varmıştır

Trolcüğüm benim, hayatındaki başarısızlıklar yüzünden kim bilir neler çekiyor da psikolojik durumunu buraya yansıtıp rahatlamaya çalışıyor. Yazık değil mi trole. Şunun haline baksana, yazık yaaa.

sharkspeedr2 bunu beğendi.
    ...

Canımı sıkmıyor ki. Dalgamı geçiyorum, sanırım kendisi de farkına varmıştır. Yoksa hala varmamış mıdır? Neyse, artık varmıştır

Trolcüğüm benim, hayatındaki başarısızlıklar yüzünden kim bilir neler çekiyor da psikolojik durumunu buraya yansıtıp rahatlamaya çalışıyor. Yazık değil mi trole. Şunun haline baksana, yazık yaaa.

https://1.bp.blogspot.com/-TN_hrpApG...s1600/trol.gif
    ahahahahah yazık hırbo ay ay yok honda pardon

THE TG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

https://1.bp.blogspot.com/-TN_hrpApG...s1600/trol.gif
    Valla hocam ne desen haklısın. Başlarda tanımadığım için ciddiye alıp cevap yazma gafletinde bulundum. Şimdi sadece okuyup gülüyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ahahaga tiplere bakin birbirlerine pas atip nasil da egleniyor cocuklar..

Vallahi full eglencesiniz,

Kural z sen de az degilsin ha,gulucuklu,dansli smileyler atiyon ama icin kan agliyor biliyorum.

Ama ders olsun sana bunlar...hadi simdi toplasip birbirinize tebrik mesajlari atmaya devammm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    triumph ne alaka ben şuan ki konudan bahsediyorum komik, söyleyecek birşey bulamayınca başka birşeye sarmışssın o da güzel ama senin bu foruma ne bir yararın var ne de başka bir güzel birşeyin boşver en iyisi seni boş boş konuşmaya devam ettirmezlerde anakartına kadar local ban atarlar da umarım dönemezsin birdaha telefondan falan da gireyim deme bu insanlara zarar veriyorsun
    Olm bu nasil mesaj yahu..insan okuyacak bunu..bir virgul bir bosluk bir nokta falan koysaydin..

Ne amator adamsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

Alıntı THE TG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla hocam ne desen haklısın. Başlarda tanımadığım için ciddiye alıp cevap yazma gafletinde bulundum. Şimdi sadece okuyup gülüyorum
    La tipitip..at kafasiyla cikacagin gunu iple cekiyirum..
    Uyduruk hikayelerinle anca burdaki cocuklari kandirirsin.

Veleeeev ki,hikayen dogru.burda aglak aglak kurs hocasi sizce hakli mi diyecegine adam a cevabini verseydin.

Bu konuda size son mesajim su; abartiya kacmadan birbirinizi gazlayabilirsiniz.

Ama dikkat edin sınıri asmayin..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)