Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Kurs hocası sizce haklı mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahaga tiplere bakin birbirlerine pas atip nasil da egleniyor cocuklar..

Vallahi full eglencesiniz,

Kural z sen de az degilsin ha,gulucuklu,dansli smileyler atiyon ama icin kan agliyor biliyorum.

Ama ders olsun sana bunlar...hadi simdi toplasip birbirinize tebrik mesajlari atmaya devammm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

Olm bu nasil mesaj yahu..insan okuyacak bunu..bir virgul bir bosluk bir nokta falan koysaydin..

Ne amator adamsin
    kusura bakma senin anlıyabileceğin şekilde yazmak istedim, senin kapasitene uygun şekilde yazdım fazlası senin aklını falan çalıştırır aman Allah'ım ne olur ne olmaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>

Kural z sen de az degilsin ha,gulucuklu,dansli smileyler atiyon ama icin kan agliyor biliyorum.

Ama ders olsun sana bunlar...hadi simdi toplasip birbirinize tebrik mesajlari atmaya devammm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

Olm bu nasil mesaj yahu..insan okuyacak bunu..bir virgul bir bosluk bir nokta falan koysaydin..

Ne amator adamsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

La tipitip..at kafasiyla cikacagin gunu iple cekiyirum..
    Uyduruk hikayelerinle anca burdaki cocuklari kandirirsin.

Veleeeev ki,hikayen dogru.burda aglak aglak kurs hocasi sizce hakli mi diyecegine adam a cevabini verseydin.
    Ay trol konuştu. Konuşan trol bak sana bir gerçekten daha bahsedeyim

...

THE TG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:20 ----------

Ne amator adamsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

La tipitip..at kafasiyla cikacagin gunu iple cekiyirum..
    Uyduruk hikayelerinle anca burdaki cocuklari kandirirsin.

Veleeeev ki,hikayen dogru.burda aglak aglak kurs hocasi sizce hakli mi diyecegine adam a cevabini verseydin.

Bu konuda size son mesajim su; abartiya kacmadan birbirinizi gazlayabilirsiniz.

Ama dikkat edin sınıri asmayin..
    Diyecek bir şey bulamayınca hakarete sarılman ne olduğunu belli ediyor

Senin gibi birisi vardı insanları tahrik edip kendisine hakaret ettirip tazminat davası açıyordu. Eğer öyle birisiysen amacına ulaşamayacaksın çünkü yazdıklarını okuyunca gülüp geçiyorum

Haaa.. eğer yazdıklarında ciddiysen o zaman Allah yakınlarına sabır ve güç versin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ay trol konuştu. Konuşan trol bak sana bir gerçekten daha bahsedeyim

https://images.gr-assets.com/hostedi...8ra/303811.gif

https://eksisozluk.com/entry/36632823

Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Bir de yalancı Trol. Hani son mesajındı önceki, Trol seni. Seni gidi seni trolll. Ayyyy, oyyyy, canımmmm, tatlış trol.

...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bir de yalancı Trol. Hani son mesajındı önceki, Trol seni. Seni gidi seni trolll. Ayyyy, oyyyy, canımmmm, tatlış trol.

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca88...wpJX_DhUNVakvI

Yorumu ben yapmadim..ama guzel tespit paylasmak istedim ;)

Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Yorumu ben yapmadim..ama guzel tespit paylasmak istedim ;)
    Eh şimdi yaptın trolcüğüm. Canım trolüm benim, cici trolüm. MMORPG oyunlarda kesmeyi en çok sevdiğim sınıftan adını alan trolüm benim.

...

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nedir bu talihsizlik? Önce Korona salgını çıktı. Sonra savaş çıktı. Şimdi de trol salgını çıktı. Yakında foruma maskesiz girmeyin derlerse şaşırmam.
    erensel bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Eh şimdi yaptın trolcüğüm. Canım trolüm benim, cici trolüm. MMORPG oyunlarda kesmeyi en çok sevdiğim sınıftan adını alan trolüm benim.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...b2HxA&usqp=CAU
    Kural z ,kuran kitap carpsin bu sefer son yorumumum olacak

Ben sana uzulmeye basladim,ciddiyim :(

Yas 43 olmus,hala rpg oyunlari oynamalar,anime,hentai,cizgi film izlemeler..innova egzozunu cbf150 ye takmalar,trol dedigin adamla bir motosiklet forumunda yazismalar,6 kilo agirliginda motosiklet montuyla cbf250 strretfighter egzoz yapimi videosu cekmeler(350 kisi izlemis) gobek zaten o bicim..

Uzucu be..

Hayatini degistir kural.Spora basla mesela,hentai arsivini sil,forumu birak hayatina bir duzen ver.

43 yasinda bir erkegin hayati boyle mi olmali Kural ? Nasil bu duruma geldin ?

Sen simdi yine cevap olarak internetten buldugun gifleri falan koyacaksin biliyorum,ama bu dediklerimi arka planda dusuneceksin de

Sevgilerimle,

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hırbo, rpg türüne laf etme afrikanı hurdalıktan parça parça toplarsın.
    ❤️Honda❤️ bunu beğendi.

Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Kural z ,kuran kitap carpsin bu sefer son yorumumum olacak

Ben sana uzulmeye basladim,ciddiyim :(

Yas 43 olmus,hala rpg oyunlari oynamalar,anime,hentai,cizgi film izlemeler..innova egzozunu cbf150 ye takmalar,trol dedigin adamla bir motosiklet forumunda yazismalar,6 kilo agirliginda motosiklet montuyla cbf250 strretfighter egzoz yapimi videosu cekmeler(350 kisi izlemis) gobek zaten o bicim..

Uzucu be..

Hayatini degistir kural.Spora basla mesela,hentai arsivini sil,forumu birak hayatina bir duzen ver.

43 yasinda bir erkegin hayati boyle mi olmali Kural ? Nasil bu duruma geldin ?

Sen simdi yine cevap olarak internetten buldugun gifleri falan koyacaksin biliyorum,ama bu dediklerimi arka planda dusuneceksin de

Sevgilerimle,
    Ah be cicim, teşekkür ederim beni düşünüyorsun zahmet ediyorsun.

Evet, açıkçası döneminde profesyonel oyuncuydum(Sobee, EA games, GPotato v.b.) ile çalıştım. Ha bu arada Profesyonel oyuncu ne demektir o trol beyninle bilmiyor olabilirsin, oyundan para kazanan anlamında, oyun kişinin işidir anlamındadır. Ha ne bileyim, trolüm mrolüm diye geçinip bilmiyorsan öğren istedim.

İnnova' ya hiçbir zaman CBF egzozu takmadım. Ama sana istersen takabilirim, yani motoruna, şey pardon motosikletine yani. Şimdi Trol beynin bunu da anlamaz falan neme lazım açıklayayım dedim. Egzoz konusuna çok takılmışsın da, sana egzoz takmaya para da istemiycem söz bak.

Troller eğlencelidir benim için. Sonuçta çok ciddi bazı forumlarda moderatörlük yaptığım zamanlarda beni hem uğraştıran hem de ezilirken çıkardıkları o vıcrk sesi yüzünden çok hoş tutan tiplerdi. Şimdi de sen varsın, seninle idare ediyorum. Ben eğleniyorum sorun yok, sen de keyfine bak.

Ah cicim benim, nasıl da beni düşünür olmuş, uzun uzun yazmış canım Trolcüğüm. Ay bıcırık şey seni yerim yerim. Ama bak bu kadar yazınca yine sözünü tutmadın, Yalancı trol seni. İki yüzlü, değersiz bir trol oluyorsun bak. Ne demiştin iki kez? Hani yazmayacaktın konuya. Ah canım yaaa. Böyle yapacağına beni trollemek için konular açsana trolcüğüm. Hem daha kolay olur senin için. Çok istedin, yine ağdan bir resimle uğurlayayım seni, gözün gönlün trol görsün. Şışşt, belki beğenirsin linkten bağlanır buluşur konuşursun resimdeki trolle. Ay yerim seni ben

muyurekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Kursta 70 kez stop etmişimdir, hocam sağolsun moralimi hevesimi kıran biri değildi. ben de dedim olmuyor vs ama günün sonunda kendi motorumu alınca her şey yoluna girdi. Hiç kafaya takma, ehliyetini al gerisi gelecek bi noktada refleks oluyor her şey. Bu forumda 100binlerce km üstü yapan abilerimiz de muhtemelen böyle acemice hata yapa yapa başladı bu işe.
    THE TG bunu beğendi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Açılmazsa:

https://www.youtube.com/watch?v=oX8qAofjrHg

Yaklaşık 3 tane 100.000'i devirdikten sonra dahi yine motoru deviriyor insan.
    THE TG, tommygun ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

THE TG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muyurekli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kursta 70 kez stop etmişimdir, hocam sağolsun moralimi hevesimi kıran biri değildi. ben de dedim olmuyor vs ama günün sonunda kendi motorumu alınca her şey yoluna girdi. Hiç kafaya takma, ehliyetini al gerisi gelecek bi noktada refleks oluyor her şey. Bu forumda 100binlerce km üstü yapan abilerimiz de muhtemelen böyle acemice hata yapa yapa başladı bu işe.
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Açılmazsa:

Yaklaşık 3 tane 100.000'i devirdikten sonra dahi yine motoru deviriyor insan.
    Desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    vizontele Tuuba filminde Yımaz Erdoğan kendi hayatından bir kesit gösteriyor. Öğretmeni onunla tüm sınıfla beraber dalga geçmiş. Sonrasında adam tiyatro-film yazarı oldu. Öğretmenini sallama. Videoyu da buldum;

https://twitter.com/kapaksesigeldi/s...54178900815872
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

sedattemiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT249-S
    Merhaba,

Ben de ehliyetini ve motosikletini yeni almış birisi olarak belki yazılanlara bir şeyler ekleyebilirim. Çok güzel faydalı bir konu olacakken araya garip garip yazılar girmiş görünce gerçekten üzüldüm.

Başımdan geçen süreçte sizden tek farkım motosikleti olan arkadaşımın bana katkılarıydı. Teorik dersleri gördükten sonra bunlar ne anlatıyorlar ya uygulama böyle olmaz umarım derken aynısı oldu

Eğitmenin tavrı tam olarak şu şekildeydi gözünüzde canlanacağına inanıyorum;

Hani anne yaramaz çocuğunu temizlik bahanesiyle ''al şu çocuğu parka götür'' der babasına ve babası gönülsüzce çocuğu parka götürüp bir kenarda telefonuyla oynar çocuğa hiç dikkat etmez.

Tam olarak böyleydi ne eksik ne fazla( ek olarak kursa yazılırken kullanmayı biliyor musun diye sorulduğunda hayır demiştim, çevrende varsa kullanan arkadaşların öğrenip gelmeye çalış demişti. Aslında bu cümleden devamının nasıl gerçekleşeceği belliydi)

Komple ekipman giyindiğim halde düşmekten endişeliydim, frenlemekten endişeliydim, dönememekten endişeliydim. Gerçekçi olmamı isterseniz korktuğumu söyleyebilirim.

Eğer benim gibi endişeli emin olmayan adımlarla ilerliyorsanız çevrenizde insanların olması sizin için daha fazla baskı yaratacaktır. Kursun ikinci gününde hoca ''al motoru sen git çalış'' demişti hiç gelmemişti bile. O gün daha rahat çalıştım stop etmekten düşürmekten düşmekten dönememekten korkmadım daha çok kendim olarak sürdüm ve korkularımı yenmeye başladım.

Burada birçok usta genel sürüş ile ilgili önemli tüyoları vermişler. Eğer yakın ildeyseniz gelip destek olmak isterim.
    GoGi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)