Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bir kaza haberi daha :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    aybiketa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN 500

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ah be abi ah be!
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun filan demiyeceğim ibret olmalı burada ne tartışmalar ne kalp kırgınlıkları yaşandı alkol konusunda aşırı hız zaten malum ölüm sebebi alkollü olunca hele birde motosiklet tepesinde %100 ölüm yada hayatta kalırsan ölümden beteri demektir

kanunisultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KaNuNi PoPcOrN & YaMaHa YbR
    olsun biz yine allahrahmet eylesin diyelim bora abi geçmişp olsu diyicel bişey yok adam cayiz ölmüş
    sürücüyü kale bile almıyorum !

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    buna dicek bişey bulamıyom motor ve alkohol nekadar
    uyuşuyor kendiniz karar verin

repsolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yazık olmuş haberde yazılanlara göre, kazanın sebebinin büyük bi ihtimalle alkol ve aşırı hız olduğu anlaşılıyor.hadi altındaki makine ss olsa tamam yolunu bul bas ama, mobilet tarzı motorlarla hemde iki kişi, böyle aşırı hız yapmak bana pek akıl kârı gibi gelmiyor.aman arkadaşlar dikkat!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    transalp
    Arkadaşlar birşey soracağım... Biz motorcuları kimler sevdi bugüne kadar ki haberciler sevsin. birincisi aybora alkollü iken motora binmeyen adamdır. ikincisi çok eski bir moyorcudur. ve altındaki mobilet değildir. o resim de farklı bir resim. Şu anda hastanede omur iliğinde ve bacaklarının çeşitli yerlerinde kırıklar var. ve yaşam mücadelesi veriyor. Umarım atlatır... Aybora tekrardan umarım motoruna kavuşursun...

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    tüh yaww. geride kalanların başı sağolsun...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Allah Rahmet Eylesin.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Alıntı DERYA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar birşey soracağım... Biz motorcuları kimler sevdi bugüne kadar ki haberciler sevsin. birincisi aybora alkollü iken motora binmeyen adamdır. ikincisi çok eski bir moyorcudur. ve altındaki mobilet değildir. o resim de farklı bir resim. Şu anda hastanede omur iliğinde ve bacaklarının çeşitli yerlerinde kırıklar var. ve yaşam mücadelesi veriyor. Umarım atlatır... Aybora tekrardan umarım motoruna kavuşursun...
    Aybora kardeşimize ALLAH'tan şifa diliyorum.inşallah eski sağlığına kavuşur ama ben hala kazanın sebebini anlamış değilim.
    DERYA arkadaşım kazanın sebebini biliyosan ve bizimle paylaşırsan sevinirizayrıca arkadaşın altındaki makineyi merak ettim.

UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Arkadaşlar,
    Ben orada bilmeden yorum yapanlara kızmışken topic e döndüğümde aynı şeyle burada da karşılaştım ve şaşırdım!

Ben oraya yorum yazdım,Çünkü kendimi tutamadım,Sizi bilmem !

"Sizlere hayret ediyorum yaa..." Diye başlıyan yorum

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun filan demiyeceğim ibret olmalı burada ne tartışmalar ne kalp kırgınlıkları yaşandı alkol konusunda aşırı hız zaten malum ölüm sebebi alkollü olunca hele birde motosiklet tepesinde %100 ölüm yada hayatta kalırsan ölümden beteri demektir
    kaza geçiren arkadaşa geçmiş olsun, ama anlamadım ben bbaday'ın mesajındaki alkollu motor sürmek eylemini. boş bira kutuları park halindeki minibüsün yanında bulunmuş. koynuna mı sokmuş motoru suren arkadaşımız poşeti?

lafı soylemeden once bir okuyalım anlayalım ama ya..

Motosikleti
    cbr-125 2006
    Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun ailesine sabırlar diliyorum tüm motosiklet camiasının başı sağolsun.

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    ne olursa olsun yaz aylarında yol kenarlarında park halindeki araçların altına atılmış vaziyette bira tenekeleri veya şişeleri bulmak pekte zor değil...
    direk yargısız infaz ..
    ve yollardaki olası bozuklukları ve kazaya sebbiyet verecek unsurları gizlemek için yazılmış çok güzel bir yorum okudum ben ...
    kazayı yapan arkadaşa acil şifalar... büyük geçmiş olsun...
    orada ve burada peşin fikirli konuşan arkadaşlarıda Allaha havale ediyorum..
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Bence yoldaki bir sorundan dolayı hakimiyeti kaybetti, bira ve naylon motorcunun yanında taşıyacagı şey degil, bence oraya bırakılmış bir çöptü o. Allah rahmet eylesin.
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

Rahmi&Halime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Allah Rehmet Eylesin. Geride kalanların başı sağ olsun. Ne olursa olsun ölenin arkasından konuşulmaz benim bildiğim.
    [COLOR="Red"][B]Basın, hiçbir sebeple baskı ve nüfuza tabi tutulamaz.[/B][/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]M.KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    transalp
    Alıntı repsolcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aybora kardeşimize ALLAH'tan şifa diliyorum.inşallah eski sağlığına kavuşur ama ben hala kazanın sebebini anlamış değilim.
    DERYA arkadaşım kazanın sebebini biliyosan ve bizimle paylaşırsan sevinirizayrıca arkadaşın altındaki makineyi merak ettim.

Repsolcü kendisi şu anda yoğun bakımda hiç bir şekilde haber alamıyoruz... doktorların söylediği kemikleri yerlerine oturtamadıkları ve başka hastaneye sevk olacağı imiş.. Durumu hala ciddiyetini koruyor... Arkadaşlar o bira kutuları kesinlikle ayboraya ait değil... Ve altındaki motor hız motoru değil.. ve bu kdar süratli gidemez...

Alıntı DERYA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Repsolcü kendisi şu anda yoğun bakımda hiç bir şekilde haber alamıyoruz... doktorların söylediği kemikleri yerlerine oturtamadıkları ve başka hastaneye sevk olacağı imiş.. Durumu hala ciddiyetini koruyor... Arkadaşlar o bira kutuları kesinlikle ayboraya ait değil... Ve altındaki motor hız motoru değil.. ve bu kdar süratli gidemez...
    Derya arkadaşım verdiğin bilgiler için teşekkürler tekrar Aybora kardeşime de ALLAH'tan acil şifalar diliyorum

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Allah rahmet eylesin ...

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı Rahmi&Halime adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah Rehmet Eylesin. Geride kalanların başı sağ olsun. Ne olursa olsun ölenin arkasından konuşulmaz benim bildiğim.
    Valla Rahmiciğim sen doğru biliyorsun. Ama maalesef burada bazı arkadaşlara bunu anlatamıyoruz !
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler