Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yakıt Pompası Değişimi Sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Bundan 1 2 ay önce havalar soğukken, motorumla yola çıkmadan önce en az 5 dk ısıttığım halde aralıklı olarak sürüş yaparken 6 7 kere 80 90 km/h hızla giderken stop ediyordu servise gittim durumu izah ettim yakıt pompasından kaynaklı olabileceği söylendi garantiden parça geldi. Bugün parçayı takıp kullandıktan sonra şöyle bir sorun çıktı sorunmu ondanda emin değilim fakat deponun yarısının dolu olmasına rağmen dijital ekranda depo full gösteriyor bu sorun nasıl düzeltilebilir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Mortalxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bundan 1 2 ay önce havalar soğukken, motorumla yola çıkmadan önce en az 5 dk ısıttığım halde aralıklı olarak sürüş yaparken 6 7 kere 80 90 km/h hızla giderken stop ediyordu servise gittim durumu izah ettim yakıt pompasından kaynaklı olabileceği söylendi garantiden parça geldi. Bugün parçayı takıp kullandıktan sonra şöyle bir sorun çıktı sorunmu ondanda emin değilim fakat deponun yarısının dolu olmasına rağmen dijital ekranda depo full gösteriyor bu sorun nasıl düzeltilebilir ?
    valla bana şamandıra yukarıda takılı kalmış gibi geldi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletinizin marka ve modelini neden gizliyorsunuz?
    maktama bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Montajda şamandra hatalı takılmış veya soketi sorunlu olabilir. Pompa değişiminde şamandra zara görmğş de olabilir. Zaman kaybetmeden tekrar randevu alıp göstermenizi öneririm.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı Mortalxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şamandıra gg. Tekrar servise git siz soktunuz, siz çıkarın de.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)