Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MSX 125 VS TNT 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Bütçem 35.000 maximum 38.000
    A1 ehliyete sahibim1 senedir sadece Yamaha delight kullanıyorum okula gidip gelmek için. TNT nin görünümü msx in 10 adım ötesinde ama motorlara ve piyasaya pek hakim değilim görünüşe aldanmak mantıklı mı ha birde yaşadığım Antalya'da 2. El olarak TNT 125 yok fikir danıştığım yakınlarım "TNT nin piyasası yok alıp satamazsın tarzı şeyler diyorlar . Son olarak boy 1.73 kilom 62 sizce msx altımda çok sırıtır mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Msx ve Tnt boyut olarak hemen hemen aynılar, Msx kalite olarak Tnt den kat kat üstündür.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hangisini tercih ederseniz edin, şimdiden hayırlı olsun. Msx 125'in alım satımda daha avantajlı olduğunu düşünüyorum. Forumda bile 2. motor olarak kullanan eski üyeler vardı bir ara. 1.73 boyunuzla nasıl göründüğünüzle ilgili şu aşağıdaki görsel size fikir verebilir. (https://cycle-ergo.com)

Buarada doğruya doğru biraz saplanmış gibi duruyor sanki

Çok teşekkürler bilgilendirdiğin için . Harbi küçük kalıyor ya anlamadım ki ben yaşıtlarıma göre uzun değilim bu motor herhalde 1.60 lar için üretiliyor o zaman benim boylarımda bir msx kullanıcısi bulabilirim umarım.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bence çok sempatik motor, hiç boy pos konusunu dert etmeyin bence. Boyunuz 1.60 da olsa yine ufak gelecekti size.

Motosikleti
    cb250r
    msx al icin rahat bin. tnt alip cok sorun yasayan okudum. Honda hayat onda

Motosikleti
    domicik 400 ug
    msx konusuna gelirsek bence boydan ziyade kilo motoru altında küçük gösteren veya büyük gösteren şey. çok incesin sana gideceğini düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)