Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

A2 Ehliyet İçin Motor Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

A2 Ehliyet ile uyumlu 2 yıl sıkılmadan kullanacağım bir motor arıyorum. A2 ehliyetin kapsayacağı en güçlü motorlardan istiyorum Naked tarzda düşünüyorum önerilerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ktm bakın bence 250 cc ye kadar sürebiliyorsunuz.Ktm hem kaliteli hemde torklu.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Koschei adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A2 Ehliyet ile uyumlu 2 yıl sıkılmadan kullanacağım bir motor arıyorum. A2 ehliyetin kapsayacağı en güçlü motorlardan istiyorum Naked tarzda düşünüyorum önerilerinizi bekliyorum.
    butce nedir?

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Eğer bütçede sıkıntınız yoksa A2 uyumlu Mt07 var kullanabilceğiniz en güçlü motosiklet bu olur A2 Ehliyette hacim sınırı yoktur sadece güç ağırlık (0.2 ) ve 35kw (46.9357731 hp) sınırı vardır bunları göz önünde bulundurursak Mt07 uyumlu versiyonu kullanabilceğiniz en iyisi olur.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    A2 ehliyet ile kullanabileceğin en güçlü motorlar cbr 500r veya cb 500f dir. 07 nin a2 ye uygun modeli Türkiye de var mı bilmiyorum ama olsa bile ceza yazar türk polisi 700cc makina olduğu için. Kısıtlama filan bilmez bizimkiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A2 ehliyet ile kullanabileceğin en güçlü motorlar cbr 500r veya cb 500f dir. 07 nin a2 ye uygun modeli Türkiye de var mı bilmiyorum ama olsa bile ceza yazar türk polisi 700cc makina olduğu için. Kısıtlama filan bilmez bizimkiler.
    +1

CB500F, CBR500R bunlar şahane, temiz ve bakımlı ise dert çıkarmayacak motorlar. Duke 390 veya Dominar 400 UG falan da var tek silindir olarak, ama en sorunsuz ve konforlu Honda'nın 500 serisi olur.
    espresso bunu beğendi.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Delici var ? Grenajsız ama..
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1

CB500F, CBR500R bunlar şahane, temiz ve bakımlı ise dert çıkarmayacak motorlar. Duke 390 veya Dominar 400 UG falan da var tek silindir olarak, ama en sorunsuz ve konforlu Honda'nın 500 serisi olur.
    cyan hocam tiger 660 gelmeye baalamis var mi bi gelisme

Alıntı Koschei adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 yıl hiç sikilmeden motor kullanma şansınız yok. Bence motor kiralayın sıkıldıkça değiştirirsiniz.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cyan hocam tiger 660 gelmeye baalamis var mi bi gelisme
    Gidip bir göreceğim, ama en erken Temmuz teslim, bir sonraki seneyi beklesem daha iyi gibi...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)