Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Süpermoto'dan anlayanlar yardımcı olabilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba Black Cat
    Merhaba arkadaşlar. Ben motosiklete yeni başladım. Yaklaşık bir senedir cross motosiklet (kuba black cat) kullanıyorum. Genellikle şehir içinde sürdüğüm için süpermoto modeller daha çok ilgimi çekmeye başladı. Cross ve süpermoto arasında ne gibi farklılıklar var? Süpermoto modeller şehir içi için uygun mudur? Süpermotolar crosslara göre daha hızlı gidiyor mu? Bir de arama yaptığım zaman çok az süpermoto modele rastlıyorum. Acaba ben mi bir yerde hata yapıyorum yoksa piyasası az olan bir motosiklet türü mü? Cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim, Marka ve model önerirseniz çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Crosslarin on jant daha buyuktur engel asmak icin.mesela on 18 arka 16 gibi.sm lerde on arka 17 olur.sm ler aslen toprak ve asfalt karisik pistte yarismak icin crossdan devsirmedir.gunumuzde sehir ici eglence ve uzun yolda orta uzunlukta viraj yapmak icin kullanilir.ulkemizde satilan guncel modeller,honda crf 250L,suzuki drz 400,yamaha wrx 125 ve 250,yamaha xt25x ve 600 xt,ktm duke 690 sm 950sm ve 990 sm,aprilia sv 550 mi ne tam unuttum,husqvarna 125-510_610 sm,ktm crossdan devsirme 250exc-500-525-530 exc...cinli olarak fabrika cikisi smler var.marka modelleri unuttim.sanirim mondialde var,kubada var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)