rölantide gıyk gıyk gıyk diye yazabileceğim bir ses duyuyorum rulman sesi olma ihtimali nedir ?
Debriyaj göbeği rulmanı bu sesi yapar mı acaba şüpheliyim oradan yoksa krankla mı alakalı
gaz verince yok bu ses rölantiye düştüğü zaman başlıyor gıy gıy gıy diye
internette çok araştırdım sesleri yatak sesleri vesaire ancak bulamadım benim motordakine benzer arıza örneği
video çektiğim zaman anlaşılmıyor ses
böyle yabancı filmlerde yel değirmeni olur ya dönerken gıy gıy ses çıkarır dairesel bir ses ancak bu kadar tarif edebiliyorum

fiyatlarda aldı başını gitti komple elden geçirmek istiyorum motor bloğunu kullanım kılavuzunda belirtilen aşınma paylarını krank milindeki damlalardaki aşınımlar vesaire ama en son 600 TL dediler motoru açıp kapamaya

motoru açtıracağım nerede ne sorun var diye tespit edilecek ben parça siparişini vereceğim ya da veremeyeceğim fiyata göre bu süre zarfında motor dağınık şekilde de kalamayacağı için düştüm bir çıkmaza

tvs apache rtr 2014 model,ikinci sahibi olarak beş yıldır da ben kullandım eksantrik zinciri ve silindir seti değişiminden başka bir şey kontrol edilmedi hiç bu zamana kadar subablar yataklar felan sanırım yıpranmıştır ilk sahibi ve acemiliğimi attığım bir motor olduğu için

teşekkür ediyorum fikirlerinizi okumak istedim iyi forumlar