Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sitenin Kapalı Otoparkından Zincirimi Çalmışlar..

Motovento
    REKLAM ALANI
    chosenone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar kısa mesafe bir yere gidip gelecektim, zinciri motorun olduğu yere arabanın altına bırakmıştım zaten kapalı site otoparkı bir şey olmaz diye, ben çıktıktan kısa süre sonra bir araba yaklaşıp zinciri almış, güvenlikle konuşuyorum görüntüleri bana gösteremiyorlarmış gizlilik mizlilik bir şeyler diyorlar, çalınan zincir 2-3bin tl değerinde bir zincir. Benim ihmalim var kabul ediyorum fakat bana görüntüleri göstermemeleri normal mi? Bilmediğim için soruyorum, polise gitmem gerekiyormuş, polisin zincir için uğraşacağını pek düşünmüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polis zincirle uğraşmasa bile görüntüleri almanı sağlayabilir.

Güvenlik bu konuda haklı, görüntüleri paylaşması yasak.

chosenone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o zaman ben bi karakola uğrayıp sorayım, görüntüleri sakladıklarını söylediler zaten, en azından versinler ben bakayım ve siteden biriyse arayıp söyleyeyim belki geri verir.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chosenone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman ben bi karakola uğrayıp sorayım, görüntüleri sakladıklarını söylediler zaten, en azından versinler ben bakayım ve siteden biriyse arayıp söyleyeyim belki geri verir.
    eğer görüntüleri saklamamışlarsa ve sizden güvenlik için aidata ilave para alıyorlarsa bildiğim kadarıyla yönetimi de sikayet etme hakkınız var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)